(Chmelař)
  • 58 57:15
    Liberec

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Liberec 7:5
branky: 1. Martin Kovář, 11. Vojtěch Murín, 11. Patrik Vykoupil, 18. Martin Kovář, 55. Adam Javorský, 57. Patrik Vykoupil, 58. Matěj Vrátný - 11. Marek Passian, 12. Ondřej Čumpelík, 19. Petr Zeman, 21. Bartoloměj Smolka, 29. Marek Passian; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Martin Staněk 24 - Vilém Svrček 31; po třetinách: 4:3, 0:2, 3:0
60:00 Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér): Dnešní zápas jako den-noc-den. Naštěstí pro nás ve 3. třetině den. 1. třetina skvělá z naší strany a nebýt golmana hostí, tak si troufnu říct, že bylo po zápase. Ve 2. třetině soupeř převzal otěže, my jsme vyklidili hřiště a byli jsme na ručník. Klukům jsme řekli, že zbytek utkání bude o jednom gólu a ten jsme naštěstí dali my. Konec zápasu jsme už pohlídali. Kluky bych chtěl moc pochválit, že to nezabalili a chtěli vyhrát a urvat po dlouhé době 3 body. Nádhera. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Velmi smutné završení víkendu. Téměř celý zápas byl z našeho pohledu divný. Moc se nám nechtělo běhat, střílet a vlastně ani nic. Radost jsme jen z kluků co jsou někde na hranici sestavy, ale ten zbytek to byl fakt hodně podprůměrný výkon. Gratulace soupeři za zaslouženou výhru. Nebýt skvělého brankáře už mít výhru jistou po první třetině.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:44 Tohle už asi FBC zvládne
58:45 Liberec to zkouší v šesti
58:04 Při technických potížích vstřelilo FBC dvě branky a odskočilo tak na dvougólový rozdíl
57:15 Timeout FBC Liberec
57:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #77 Jan Chmelař (7:5)
56:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #22 Adam Javorský (6:5)
54:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský, asistoval #99 Patrik Vykoupil (5:5)
54:07 Javorský se objevil před kasou Svrčka a poslal míček pod horní tyč. Ten se odrazil ven a tak se sudí museli poradit s kapitány, nakonec byl však gól uznán a máme srovnáno
52:20 Kovář dostal nabídku vzduchem před prázdnou kasu, Svrček se však stihl přesunout a dalším skvělým zákrokem drží vedení svého týmu
51:04 Hra přerušena, Horák pravděpodobně špatně došlápnul a v bolestech se svíjí na hřišti. Snad bude tento liberecký plejer v pořádku!
50:52 Kopecký měl před sebou prázdnou kasu a kdyby se mu povedl míček zvednout, asi už by slavil. Takto trefil pouze připraveného Staňka
50:10 Volný míček doskákal k Vrátnému který se ho pokusil baseballovým způsobem dostat do kasy, zasáhl však pouze prostory VIP balkonu ČPP Arény
49:21 Fohl svou střelou bránu nenašel
48:34 Tomek se vrací na hřiště, Liberec přesilovku nevyužil
47:59 Liberec zatím nic zajímavého nedokázal vymyslet a FBC se dokonce zmocňuje míčku
46:34 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:34 Tomek teď tvrdým zákrokem oslabil svůj tým a půjde si odsedět dvě minuty za nedovolené vrážení
46:24 Mizera se snažil z úniku nachytat Staňka mezi nohy, nakonec však netrefil bránu
45:15 Čumpelík se prokličoval mezi hráči FBC a opět vyzkoušel Staňkovu pozornost, brankář FBC však odolal
44:05 Žádný z týmů nechce udělat zbytečnou chynu a tak sledujeme poměrně opatrný a taktický florbal
40:10 FBC vyhrálo buly a hned se dostalo do příležitosti, Svrček opět vytáhl perfektní zákrok a drží náskok svého týmu
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
39:30 FBC si ještě vyzkouší rozehrávku na půlce soupeře a zkusí srovnat utkání
39:01 Vstoupili jsme do poslední minuty druhé třetiny
36:46 Jako většina zápasů i tento si teď prochází svou ''nahoru - dolů'' fází, občasné střely na obou stranách, vše však likvidují golmani
34:34 Horák střelou z voleje orazítkoval Staňkovu tyčku
33:59 Hodulík zpět na hřišti, tahle přesilovka se Liberci nevyvedla
33:03 Větší část přesilovky se zatím odehrává na půlce Liberce, který se zatím nedokáže dostat do souvislého tlaku
31:59 Vyloučen hráč #9 Tomáš Hodulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:59 Hodulík to teď trochu přehnal s důrazem a přesilovku si zkusí také Liberec
28:53 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Marek Passian, asistoval #24 Jan Fohl (4:5)
28:53 Passian to zkusil z dálky a tentokrát byl úspěšný. Posílá tak svůj tým poprvé do vedení
27:08 Ve velké šanci Zeman na Staňka nevyzrál.
24:28 Passian se vrací na hřiště, skóre se neměnilo
23:43 Tlak FBC vyústil střelou Javorského, Svrček si připisuje další úspěšný zákrok
22:28 Vyloučen hráč #66 Marek Passian družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
22:28 Passian si půjde odsedět dvě minuty za sekání a FBC si vyzkouší první přesilovku
20:27 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #59 Ondřej Cejnar (4:4)
20:27 Cejnar našel krásným pasem Smolku a ten měl už si poté se Staňkem poradil. Srovnáno 4:4
20:01 Buly sice vyhrál Liberec, bylo to ale s faulem a rozehrávat bude FBC
20:00 Střely v 1. části: 17:9
18:45 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (4:3)
18:45 Zeman se dostal ke skákajícímu míčku a ve šrumu před brankou dokázal míček doplácat do brány
17:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #34 Matěj Vrátný (4:2)
17:08 A tentokrát už se to Kovářovi povedlo. Dostal krásný pas od Vrátného a tentokrát jeho bombě z první nic nechybělo. Tomuto borci se dnes zápas daří
16:12 Do akce se teď dostane i Staněk, který dvěma zákroky překazil liberecké snahy o srovnání
15:40 Kovář mohl přidat třetí bod, zkusil to z první, ale jeden z obránců Liberce byl proti
14:45 Tempo se divoké přestřelce trochu uklidnilo a oba týmy si teď střídají míček
13:00 Svrček vytáhl neskutečný zákrok a udržuje tak těsný stav
11:36 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #27 Jakub Kopecký (3:2)
11:36 A další branka. Liberec snižuje na rozdíl jedné branky
10:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
10:46 Teď jsme byli na ČPP Aréně svědky třech branek za jednu minutu. Njedříve nádherná tiki taka akce, poté odpověď Liberce a následně samostatný únik
10:30 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Marek Passian, asistoval #88 Jakub Horák (2:1)
10:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #29 Martin Kovář (2:0)
09:32 Vykoupil se opět objevil sám před kasou, Svrček ale opět jeho střelu chytá. Liberec by se ale měl podobných situací vyvarovat
08:57 Tomek vyslal tvrdou střelu skoro z poloviny hřiště, která jen o kousek minula libereckou kasu. Střídačka to ocenila řádně po ostravsku.
07:59 Naopak ve dvou šancích po sobě teď Javorský s Vrátným, stav však stále 1:0
07:24 Liberec se zatím mnoho na míček nedostává a když ano, je mu rychle odebrán
06:28 Ve velké šanci teď Javorský, který se dostal do samostatného úniku, ale v zakončení nebyl přesný
06:09 Punčochář se dostal ke skákajícímu míčku, ten trefil z voleje, ale bohužel pouze někam do míst, kde se nachází bufet
04:58 FBC se na chvílí usadilo v útočné polovině a hledá cestu k pokoření brankáře Liberce
03:56 Čumpelík vyzkoušel střelou z dálky pozornost Staňka, ten ve zkoušce uspěl
03:20 Javorský se Zabralem se srazili na polovině soupeře a Liberec tak mohl vyrazit do protiútoku, který se jim ale nepodařilo využít
02:06 FBC zatím drží míček pod svou kontrolou a nad hrou má přehled
00:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #77 Jan Chmelař (1:0)
00:42 Kovář si po přihrávce Chmelaře srovnal míček na čepeli a přesnou střelou otevírá skóre dnešního zápasu
00:01 FBC vyhrálo buly a hned jsme viděli v šanci Vykoupila
00:00 Vážení diváci textového přenosu, vítejte na utkání nejvyšší ligy juniorů, kde se v 16. kole utkají domácí FBC Ostrava proti FBC Liberec.