• 58 57:04
    2
    Daniel VIK

FBC Liberec - PSN Tatran Střešovice 3:6
branky: 39. Ondřej Čumpelík, 43. Tomáš Čermák, 53. Petr Zeman - 3. Jakub Klápa, 8. Matěj Čelakovský, 30. Matěj Čelakovský, 37. Michal Antonín Malhocký, 47. Adam Bureš, 54. Adam Bureš; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 15 - Filip Juzl 27; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Včerejší lehkost se nám dnes úplně vytratila. Jestli nám chyběla síla, nebo trochu víc pozitivní přístup netuším. Zápas to byl tvrdý, hodně vyhecovaný a místy také poněkud sprostý. Myslím to samozřejmě na obě strany. Jsem rád, že se nikdo nezranil. Díky všem předvedený výkon.
60:00 Komentář hostů Šindelář Milan (Trenér): Musím poděkovat týmu za soustředěný výkon od první minuty, který vedl k zisku plného počtu bodů. Trochu mne mrzí, že jsou takto vyhrocené zápasy. Přitom by to mohl být hezký aktivní a atraktivní florbal z obou stran. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
57:48 Tatran má k dispozii další přesilovku kvůli faulu Vika.
57:04 Vyloučen hráč #57 Daniel Vik družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
56:26 Tak přesilovka Tatranu dlouho nevydržela kvůli jasnému faulu Bureše.
55:47 Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
55:47 Tatran má první přesilovku v zápase
55:05 Vyloučen hráč #34 Petr Kukla družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
53:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #27 Matěj Kučera (3:6)
52:58 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #6 Petr Faltus (3:5)
52:58 Zeman skvěle zavěsil a dává Liberci naději.
48:57 Daniel Vik vyslal neskutečnou bombu po přihrávce Čumpelíka, ale hostující golman chytá
47:32 Tatran znovu zvyšuje
46:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #10 Matěj Hejzlar (2:5)
42:48 Liberec snižuje už jenom narozdíl dvou branek
42:16 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Tomáš Čermák, asistoval #34 Petr Kukla (2:4)
41:58 Bureš se chová, jako kdyby mu hřiště patřilo.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
38:44 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #19 Tomáš Čermák (1:4)
38:44 Čumpelík ukázal hráčům Tatranu, že umí dávat hezké goly.
36:00 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #25 Tomáš Macháček (0:4)
33:11 Skvělý zákrok hostujícího golmana
31:14 Jakub Smutný zachránil skvělým obranným zákrokem další možný gol Tatranu
30:17 Čelakovský zvyšuje znovu skore a míří na hattrick.
29:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (0:3)
29:48 Liberec měl další skvělou šanci, ale Blažek netrefuje.
26:32 Z dnešního utkání se znova stává MMA.
25:05 Liberec statečně bojuje. Snaží se ve výsledkem něco udělat.
21:23 Tatran kontroluje míček na svých holích
20:01 Můžeme začít druhou třetinou.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
18:09 Tatran oslabení zvládl
16:23 Liberec má další šanci v podobě přesilovky
15:48 Vyloučen hráč #93 Tomáš Kamarýt družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
11:39 Liberec má první přesilovku v zápase.
11:14 Vyloučen hráč #77 Jan Karel Matějka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
11:02 Tatran kombinuje na polovině soupeře, ale Vik výborně vystihl přihrávku
07:51 Tatran zvyšuje svůj náskok.
07:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
07:04 Liberec se tlačí k vyrovnání.
04:53 Zatím se hra přelévá ze strany na stranu.
02:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #8 Adam Bureš (0:1)
02:11 Tatran se ujímá vedení už v třetí minutě utkání
00:01 Zahajovací buly pro hosty