()
  • 59 58:04
    Sparta

Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha UNYP 9:6
branky: 6. Jakub Vařecha, 6. Václav Klepal, 14. Ondřej Duben, 22. Filip Bergman, 31. Aleš Chmelař, 38. Václav Klepal, 58. Ondřej Duben, 59. Jakub Vařecha, 59. Jakub Vařecha - 3. Matyáš Malkus, 3. Jakub Mühlfait, 7. Vojtěch Bláha, 19. Martin Čermák, 35. Jakub Mühlfait, 55. Jakub Mühlfait; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Tomáš Týc 15 - Vítek Šimáček 17; po třetinách: 3:4, 3:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Od začátku jsme trochu hledali nohy a nestačili pohybu Sparty v našem útočném pásmu. Ve druhé třetině nás to stálo několik oslabení, protože naše chování v soubojích bylo naivní. Sparta nám dnes nezvykle nabídla dost příležitostí abychom střelecké dostihy dotáhli do vítězného konce. Díky klukům za obětavost a bojovnost, soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Od nás nepovedené utkání, kdy jsme kupili individuální chyby a soupeři prakticky darovali gól za gólem. Výhru jsme si nezasloužili. Facka přišla v pravý čas. Díky za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
58:52 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha bez asistence (9:6)
58:12 Tým hostí hraje bez brankáře.
58:04 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
58:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #82 Martin Feigl (8:6)
57:50 Nervy jsou teď cítit z obou stran.
57:07 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (7:6)
54:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #10 Jakub Kárník (6:6)
53:30 Boleslav nepouští Spartu k míčku.
53:20 Suchan s Miclíkem, oba zkouší propustnost Šimáčka.
49:58 Oba brankáři jsou dnes velkými oporami svých týmů.
47:57 Hra stále ve vysokém tempu.
44:27 Eliáš teď v několika soubojích sám udržel míček a nedovolil týmu hostí se dostat na útočnou polovinu.
42:08 Miler chybou dovoluje Spartě akci na Týce.
40:16 Boleslav ustála oslabení a hrají již v plném počtu.
40:01 Sparta vstupuje do třetí třetiny v přesilovce.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
38:15 Vyloučen hráč #31 Ondřej Duben družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
38:15 Rozhodčí nešetří trestnými minutami a Sparta si opět zahraje přesilovou hru.
37:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #69 Matěj Miclík (6:5)
37:28 Klepal s Miclíkem sami před bránou a dostávájí svůj tým do vedení.
35:27 Boleslav v plném počtu.
34:37 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait z trestného střílení (5:5)
33:30 Sparta dostává šanci vyrovnat.
33:27 Vyloučen hráč #69 Matěj Miclík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
30:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #32 Tomáš Volovik (5:4)
30:35 Chmelař dostává Boleslav do vedení!
28:50 Blechu s míčkem mířícím na bránu zastavuje Duben, míček končí v rukách Týce.
26:50 Hra je teď na opačné straně a obrana hostí musí být ve střehu.
25:59 Sparta sype z rukávu jednu nebezpečnou ránu za druhou.
23:30 Andrášek sám před bránou, Týc skvělým zákrokem chytá.
22:58 Šourek a Duben, toto nebezpečné duo nenechává obranu Sparty odpočinout.
21:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman bez asistence (4:4)
21:26 Máme vyrovnáno! Bergman si vybojoval míček a úspěšně zakončuje.
21:11 Novák střílí na bránu, ale přestřeluje.
20:59 Rychlost hry nám neopadá.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:18 Miler ukazuje svůj rychlý sprint a dostává se s míčkem přes celé hřistě.
18:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #15 Matyáš Malkus (3:4)
18:20 Mühlfait střílí 2x za sebou z půlky, Týc připraven.
16:46 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
16:45 A máme tu druhé vyloučení, tentokrát si přesilovou hru zahraje Sparta.
13:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #23 Jakub Vařecha (3:3)
13:51 Duben se přesnou střelou trefuje nad rameno brankáře hostí.
13:20 V prvních sekundách přesilové hry domácích tu máme výstřel na Šimáčka, ten chytá.
13:08 Vyloučen hráč #37 Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení
13:04 Bude se vylučovat, Boleslav na míčku
11:58 Feigl teď okouzlující střela na bránu, ale brankář ji za pět dvanáct chytil.
10:00 Prvních 10 minut je za námi a my tu můžeme vidět rychlou a napadavou hru z obou stran.
09:15 Malkus si obkroužil boleslavské útočníky, ale zastavili ho obránci.
06:52 To je teda tempo. Rázem tu máme stav 2:3.
06:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #10 Jakub Kárník (2:3)
05:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #71 Jiří Miler (2:2)
05:31 První gól pro Bolku! Vařecha rychlou střelou do pravého horního rohu.
05:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #33 Jakub Šourek (1:2)
02:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #11 Matyáš Bláha (0:2)
02:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #33 Jakub Bernat (0:1)
01:10 Oba týmy volí ostrou hru hned od začátku.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým hostí.