6:8
    Matyáš BLÁHA
    ()

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:8
branky: 22. Ondřej Čumpelík, 30. Matěj Stránský, 39. Ondřej Cejnar, 40. Matěj Stránský, 50. Petr Zeman, 55. Ondřej Čumpelík - 10. Matyáš Malkus, 17. Jakub Bernat, 23. Tomáš Novotný, 30. František Blecha, 37. Marek Cígler, 41. František Blecha, 59. Marek Cígler, 60. Matyáš Bláha; rozhodčí: Josef Kubát - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Vilém Svrček 24 - Vítek Šimáček 34; po třetinách: 0:2, 4:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Já si myslím, že tohle je cesta. Hra kde dokážeme ve většině fází držet vyrovnanou partii s tak těžkým soupeřem jako je Sparta. Chvilku jsme byli kousek od výhry, ale koncovka rozhodla, že všechny body bere soupeř. Věřím, že takové utkání se muselo líbit snad úplně všem i těm co tu v hale byli určité pasáže nepatrně hlučnější :-). Díky za zápas.
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Odehráli jsme těžké utkání s velmi kvalitním soupeřem. Pochvala patří celému týmu, za to jak se s tím dnes porvali. Musím vyzdvihnout nejen výkon Vítka v brance, ale také celou 3. lajnu mladíků, která si dnes počínala skvěle. Děkujeme všem za utkání, dnešních bodů si vážíme.
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha bez asistence (6:8)
58:18 Timeout FBC Liberec
58:18 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #10 Jakub Kárník (6:7)
58:18 Sparta se minutu a půl do konce ujímá vedení
57:28 Z dnešního klidného se stává, tak trochu MMA
55:11 Čumpelík srovnává skore.
54:50 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #28 Matěj Stránský (6:6)
52:10 Svrček předvádí dneska svojí extratřídu.
49:58 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #59 Ondřej Cejnar (5:6)
49:07 Liberec má další přesilovku
48:37 Vyloučen hráč #37 Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:33 Sparta ubránila svoje oslabení
43:51 Liberec má šanci v podobě přesilovky.
43:25 Vyloučen hráč #32 František Blecha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:08 Další šance Sparty.
41:17 Blecha dává další gol Sparty.
40:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 František Blecha, asistoval #37 Štěpán Novák (4:6)
40:01 Rozhodující třetina před námi
40:00 Střely ve 2. části: 17:9
39:32 Matěj Stránský přidává další gol v oslabení
39:14 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský bez asistence (4:5)
38:57 Ondřej Cejnar dává hezký gol v oslabení.
38:28 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar bez asistence (3:5)
37:48 Sparta vzápětí má další přesilovku po faulu Čumpelíka.
37:14 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:05 Sparta využívá přesilovou hru.
36:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #16 Jakub Mühlfait (2:5)
36:37 Po faule Kopeckého má Sparta přesilovou hru.
36:13 Vyloučen hráč #27 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
33:31 Hra se hraje ve vysokém tempu.
29:50 Sparta si bere vedení o dvě branky zpět
29:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 František Blecha, asistoval #66 Marek Cígler (2:4)
29:31 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #34 Petr Kukla (2:3)
29:31 Stránský zvyšuje v přesilovce.
28:57 Liberec má další přesilovku.
28:41 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
28:29 Kopecký hezky našel Blažka, ale hostující golman chytá.
25:40 Další neskutečný zákrok libereckého golmana
23:37 Matěj Stránský neudržel stabilitu a bohužel spadl.
22:37 Tempo zápasu se zvyšuje.
22:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #33 Jakub Bernat (1:3)
22:08 Sparta rychle odpovídá svým golem.
21:50 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #57 Daniel Vik (1:2)
21:50 Čumpelík dává snižující gol.
21:34 Velká šance Liberce. Golem nekončí
20:01 Druhá třetina nám může začít.
20:00 Střely v 1. části: 12:11
16:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #33 Jakub Bernat bez asistence (0:2)
16:51 Sparta zvyšuje po chybě Petra Kukly na 2:0.
16:28 Sparta tlačí svého soupeře na své polovině.
12:59 Další skvělý zákrok Svrčka.
11:32 Skvělý zákrok Svrčka.
09:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #80 Daniel Večl (0:1)
09:23 Sparta se ujímá vedení
08:07 Blažek dneska maká jako stroj.
05:47 Jakub Cejnar zabránil velké šanci Sparty.
04:51 Liberec kombinuje na své polovině.
03:28 Sparta oslabení zvládla.
02:27 Liberec tlačí v přesilovce svého soupeře.
00:51 Vyloučen hráč #15 Matyáš Malkus družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
00:51 Domácí mají první přesilovku v zápase.
00:01 Úvodní buly vyhrál hostující celek.