• 59 58:50
    10:6
    (Tkadlec)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 10:6
branky: 2. Jaromír Hala, 5. Matěj Tkadlec, 25. Patrik Neterder, 25. Daniel Málek, 31. Matěj Tkadlec, 34. Adam Klusoň, 37. Patrik Neterder, 39. Patrik Neterder, 57. Michal Horák, 59. Patrik Neterder - 11. Martin Kovář, 30. Patrik Vykoupil, 32. Karel Mičulka, 35. Jan Punčochář, 44. Jan Punčochář, 55. Vojtěch Murín; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Ondřej Málek 14 - David Hloušek 1, Matyáš Hartmann 9; po třetinách: 2:1, 6:3, 2:2
60:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): Jak řekl kolega, vcelku kvalitní dorostenecký zápas, ale bohužel s CE ligou to nemělo nic společného. Z naší strany snese měřítko jenom 3. třetina, kdy jsme to alespoň "odjezdili", ale bohužel celý zápas nás srážela nekvalita hry na míčku a technické dovednosti, ve kterých byl soupeř lepší. Z mého pohledu zápas rozhodli golmani, u soupeře zachytal co měl, u nás v bráně byl "sněhulák". Díky klukům, že to nezabalili a chtěli zápas ještě zlomit. Díky rozhodčím, divákům za zápas.
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): 3 body jsme si dnes zasloužili, i přes to, že výkon místy připomínal z pohledu lehkovážnosti, návratů a velkého množství ztrát spíš dorostenecký zápas. Odpočneme a zítra se popereme o další body. Chválím kluk za přenesení věcí z tréninku a dobrý výkon gólmana. Díky soupeři a dívákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
58:51 Neterder zvyšuje skóre na 10:6 svým ukázkovým michiganem.
58:50 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 10:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #79 Matěj Tkadlec (10:6)
56:43 Horák svým brazilským 1v3 vykoupal ostravskou obranu střílí branku po asistenci brankáře.
56:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 9:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #1 Ondřej Málek (9:6)
55:30 Zápas se nám přiostřuje.
54:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #39 Karel Mičulka (8:6)
54:30 Ostrava využila přesilovou hru.
52:52 Vyloučen hráč #22 Daniel Málek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
51:55 Daniel Málek zlomil kotníky ostravskému protihráči svou klikou.
47:10 Trenér domácích působí poněkud neklidně.
45:41 Tkadlec si neporadil v samostatném úniku.
43:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář bez asistence (8:5)
43:28 Krásná střela Punčocháře končí v bráně.
42:15 Krásná střela Horáka.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:05 Vyloučen hráč #22 Daniel Málek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za blokování florbalky
38:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 8:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder bez asistence (8:4)
38:38 Neterder kompletuje hattrick za Hattrick.
37:04 Vyloučen hráč #11 David Heczko družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
36:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #48 Adam Klusoň (7:4)
36:51 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Matyáš Hartmann družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
35:37 Vyloučen hráč #9 Tomáš Hodulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
35:07 Klusoň vymíchal obranu hostů.
34:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #53 Daniel Válek (6:4)
33:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #17 Matyáš Gryc (6:3)
33:09 Klusoňova jednoručka končí gólem
31:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #39 Karel Mičulka, asistoval #91 Ondřej Chwalek (5:3)
31:10 Tkadlecovo zorro nekončí gólem.
30:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #8 Patrik Neterder (5:2)
30:24 Tkadlec strřílí k bližší tyčce a mění stav utkání.
29:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #65 Marek Zabral (4:2)
29:20 Ostrava skóruje po chybě Hattricku.
27:48 Fantastický zákrok Ondry Málka.
27:28 Neterder nedal tap-in.
26:07 Hrubec ohrozil branku hostů, ovšem neúspěšně.
24:42 Dan Málek skvěle vybojoval míček a po proběhu vsítil branku.
24:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #22 Daniel Málek bez asistence (4:1)
24:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #17 Matyáš Gryc (3:1)
21:30 Skvělé zákroky Málka drží Hattrick ve vedení.
20:10 Hattrick se ujímá první střely.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
10:58 Po chybě Gryce hosté vstřelili gól.
10:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář bez asistence (2:1)
08:55 Koch neproměnil tutovou šanci.
06:45 Obrana domácích zatím 100%.
04:54 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #82 Vojtěch Murín.
04:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec bez asistence (2:0)
01:44 Domácí otevíraji skóre.
01:02 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #80 Jaromír Hala, asistoval #48 Adam Klusoň (1:0)