(Trnka)
  • 57 56:45
    Filip BRYNDA

PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:2
branky: 2. Jakub Klápa, 9. Matěj Kučera, 38. Lukáš Mühlfait, 51. Matěj Čelakovský, 54. David Kryl - 4. Maxim Grega, 57. Lukáš Rada; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Lev Kliment 40 - Miroslav Kovařík 25; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Šindelář Milan (Trenér): Souboj brankářů. Dobrý zápas kde jsme byli produktivnější. Děkujeme soupeři za utkání, divákům, rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Stejný příběh jako minulý týden s Vítkovicemi. Týmový výkon nevypadal špatně, vytvořili jsme si spostu střeleckých příležitostí a tutových šancí, které jsme tradičně neproměnili, což byla jedna zásadní věc. Bohužel se vždy zároveň projeví nezkušenost nebo laxnost individualit, které nás v těchto zápasech potopí, tak tomu bylo i dnes. Jelikož jsme dali jen dva góly, z toho jeden v oslabení, tak si vítězství určitě nezasloužíme. Bylo znát, že chytali dva reprezentační brankáři, jejich výkony podrželi skóre obou družstev na takto nízkých číslech. Gratulace Tatranu a díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:22 Brankář Bohemky bezhlavě běhá tam a zpátky z brány na střídačku
58:06 Kopejtko zpátky ve hře a v nejbližší době můžeme očekávat hru v šesti
56:45 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #74 Filip Brynda.
56:45 Kliment sebevědomě chytá nájezd a fanoušci burácejí
56:37 v čase který by nikdo nečekal padl gol z rychleho breaku
56:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #64 Tomáš Trnka (5:2)
56:06 Vyloučen hráč #55 Samuel Kopejtko družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání
55:20 Trnka po přihrávce střílí z první, střela letí nad
54:42 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
54:42 Bohemka hraje v 6 a rozdává balonky po mantinelech
53:07 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 David Kryl, asistoval #35 Jakub Šolle (5:1)
53:07 Gol padl po zvednuté ruce rozhodčího směrem k hostům trest byl zrušen
51:28 Hejzlar se vrací do pole
50:53 Další šance domácích po rychlém breaku Čelakovského s Muhlfatem
50:30 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #8 Adam Bureš (4:1)
49:28 Bohemka má šanci vyrovnat a Trnka na středu rozdává balonek
49:27 Vyloučen hráč #10 Matěj Hejzlar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
48:54 Bohemka se snaží hru uklidnit ael Rada fauluje
48:43 Vrácená výhoda Tatranu na středu hřiště
47:53 Karel navzdory nátlaku dvou hostů přihrává Klápovi do prázdné brány, těsně před střelou balonek poskočí a Klápa netrefuje
46:28 Fanoušci překřikují názvy týmů a Maťejka si vyměnil přihrávku s Čelakovským ale střela mu nesedla
44:41 Trnka si vytáhl Tatranské obránce a a přihrál ma volného Radu který měl před sebou odkrytou bránu, Klimentův další výborný zákrok
43:51 Přerušení hry kvůli neshodě při stanartce hostů
43:04 Klápa zboural Bláhu a Bohemka vlastní standartku
41:39 Macháčka drželi dva hosté a  standartku využívá Bureš který zpoza brány zkouší Bohemeckého golmana
40:59 Maťejkova nepřesná přihrávka mimo pole
40:28 Bureš se vrací do hry
40:00 Buly vyhrává Tatran
40:00 Střely ve 2. části: 12:17
39:49 Burger po přihrávce do rohu zkouší střelu zblízka
38:55 Rada dostal přihrávku na pravý mantinel ze které střílí , pár centimetrů výš a bylo by srovnáno
38:28 Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra bez florbalky
37:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #77 Jan Karel Matějka (3:1)
37:55 Po breaku Tatranu Muhlfat doráží do brány
37:25 Grega výborně posunul balonek a Trnka mohl střílet,letěla nad
36:26 Rychle využitá standartka Bohemky končí nebezpečnou střelou ale Kliment se stihl přesunout
35:49 Vypadá to že se Bohemka snaží hru uklidnit což jí ztěžuje pressing Tatranu
35:10 Kliment kryje nebezpečné dorážky
33:44 Čelakovský si vyměnil balonek s Malhockým a Čelakovský střílí
32:32 Nebezpečný nához ze standartky Bohemky
32:30 Bláha ne z nejlepší pozice střílí
31:16 Trnka zkouší z půlky což však neznamená nic nebezpečného po golmana Tatranu
26:35 Hraje se 4 na 4  Maťejkova netrefil balonek a píská se vysoká
25:40 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
25:40 Vyloučen hráč #79 Ondřej Vázler družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
25:40 Vyloučen hráč #79 Ondřej Vázler družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
24:53 Bureš opět výborně prostrčil přihrávku do prázdné, Hejzlar tentokrát netrefuje
24:01 Výborně sehraný break ale Matějka na přihrávku do prázdné nedosáhl
23:36 Tuma dostal do obličeje a ztrácí brýle
22:47 Bureš  se výborně dostal sám až na brankaře ale golman chytá stejně jak před momentem Čelakovskému
21:57 Bureš se vrací zpět do pole a Tatran opět diktuje tempo
21:01 Čelakovský sám na brankáře ale golman se položil a nic z toho není
20:20 Bohemka v klidu posouvá balonek ale Tatran výborně presuje
20:00 Do druhé třetiny nastupujeme s přesilovkou Bohemky
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:52 Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky
18:36 Standartka pro Tatran na jejich polovině a následný pokus Hejzlara o střelu
16:51 Klement po výhodě zkouší Michigan
15:38 Tlak do brány hostů končí několika střelami které naštěstí pro Bohemku nekončí špatně
14:46 Čelakovskéhodvě pěkné střely nekončí brankou
13:59 Trnkovi střela nesedla a posílá ji po zemi což není problém pro Klimenta
12:00 Maťejka získává balonek a kombinací s Macháčkem vytvoří nepříjemnou střelu pro golmana Bohemky
10:36 Kyselkovu nepříjemnou střelu Kliment chytá
09:20 Muhlfat dostává dobrou přihrávku na pravý mantinel ale golman se stihl přesunout
08:17 Grega z rohu vybíhá a střílí, Kliment kryje
08:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Matěj Kučera, asistoval #8 Adam Bureš (2:1)
06:33 Macháčkův rychlý break končí neúspěšným pokusem o podstřel golmana Bohemky
05:45 Hosté férově odevzdávají balonek
05:44 Klimentův zákrok nohama se neobejde bez zraňení které zatím nevypadá vážně a golman bude moci pokračovat
05:09 Rozehrávka z rohu Rady a jeho střela je vedle
04:00 Čelakovského breaku vychází pěkná střela letící vedle
03:38 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #64 Tomáš Trnka (1:1)
03:37 Grega z první z levého mantinelu zakonuje na vzdálenější
03:11 Trnka z výběhu natáhl Klimenta alenetrefil
02:20 Dobrá kombinace domácích končí střelou Kučery která letěla mimo
01:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #64 Jonáš Tuma (1:0)
01:25 Přihrávka na Klápu k pravému manťáku a Klápa střílí z první pod břevno
00:17 Hejzlarovi přeskočil balonek a Rada se dostal ke střele
00:01 Ůvodní buly vyhrávají domácí
00:00 Vítáme diváky na zápase PSN Tatran Střešovice proti FbŠ Bohemians DDM Praha 7