4:7
    Jakub KLÁPA
    (Draslar)

1. SC TEMPISH Vítkovice - PSN Tatran Střešovice 4:7
branky: 4. David Slončík, 31. Vít Lestyan, 49. Jakub Vít, 53. Ondřej Balner - 4. Jakub Šolle, 23. Tomáš Macháček, 28. Jakub Klápa, 32. Jakub Klápa, 34. Jan Karel Matějka, 50. Jakub Švarc, 60. Jakub Klápa; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 84; zásahy brankářů: Filip Karas 14 - Adam Draslar 27; po třetinách: 1:1, 1:4, 2:2
60:00 Komentář domácích: 2 třetiny nic, profesorský výkon. V poslední třetině jsme museli, ale z křeče jsme se nevyhrabali. 3 neproměněné přesilovky, 3 obdržené góly v oslabení, neproměněný nájezd, dnes jsme dělali vše pro to, ať prohrajeme a zaslouženě jsme prohráli. Soupeři jsme výhru dnes ulehčili a on toho pěkně využil.
60:00 Komentář hostů Šindelář Milan (Trenér): První dve třetiny trochu svázanější taktikou. Třetiní třetina už nahoru dolu. Mysím, že jsme soupeře do šancí při hře 5 na 5, nepouštěli. Každopádně těžké utkání a jsme rádi, že vezeme z Ostravy 6 bodů. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 17:5
59:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #87 Adam Draslar (4:7)
59:22 Draslar svůj výhoz poslal na Klápu a ten ho uklidil do odkryté Vítkovické brány. O vítězi už máme asi jasno.
59:02 Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:30 Vítkovice se nevzdávají a stále se snaží dotlačit míček až za záda Draslara.
57:07 Vítkovice šli do šesti.
57:06 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:06 Vítkovice si berou oddechový čas, jinými slovy taktický timeout.
57:05 Velmi pěkná akcička, která měla skončit gólem. Bohužel se Vítkovicím nepoštěstilo.
56:06 Babík zkusil vystřelit tahem, bohužel do bloku.
55:45 Utkání sleduje 84 diváků. Děkujeme!
55:19 Balnerovi to hezky zazvonilo.
54:36 Šmerda dostal krásně na střed velkého brankoviště, Draslara ale nepřekonal.
54:07 Nic, co bychom už dnes neviděli, se zatím nestalo.
52:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #32 Jakub Vít (4:6)
52:37 Vít na Balnera, který si udělal kličku a snižuje na 4:6.
52:21 Šolle a Szemla asi nebudou kamarádi.
51:26 Šolle neskutečnou střelou prověřil reflexy Karase.
50:31 Vítkovice teď měli asi 158 šancí, netrefili bohužel ani jednu.
49:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #73 Jakub Švarc, asistoval #20 Adam Karel (3:6)
49:36 Karel na Švarce a ten posílá míček za záda Karase.
48:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #66 David Slončík (3:5)
48:23 Slonča na Víta a ten dostal míček za záda Draslara.
47:59 Vítkovice tlačí a snaží se něco vymyslet, bohužel jejich střely míří trošku mimo.
47:36 Vyloučen hráč #29 Ondřej Panuška družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
47:24 Vít dělovkou pouze prověřil skvělého Draslara.
46:49 Babík dostal krásnou nahrávku na backhand, trefil to, akorát asi ne úplně tak jak by si všichni přáli.
45:59 Šmerda si velmi šikovně proběhl mezi asi třemi hráči Tatranu, poslal nahrávku zpoza brány na Tomaška, ale ten v tu chvíli seděl na zemi.
45:35 Šmerda na Lestyana, ten ale trefuje pouze draslarovu výzbroj.
44:04 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #66 David Slončík.
44:04 Slončík mohl Vítkovicím zvýšit naději na výhru, bohužel ale nájezd neproměnil.
43:55 Tomaško velmi aktivně napadá zadní řady Tatranu.
43:05 Novotný velmi dobře zblokoval střelu Klápy.
41:56 Draslar chytá střelu Ruckiho a Tatran hraje v plném počtu.
40:42 Vítkovice se velmi snaží dát gól, ale Tatran dobře blokuje a Draslar skvěle chytá.
40:01 Buly opět pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:56 Vyloučen hráč #35 Jakub Šolle družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
39:56 Šolle si jde za svůj čin sednout na trestnout.
39:30 Hra se začíná opravdu vyostřovat.
39:02 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:55 Švarc nebezpečnou střelou trefuje helmu Karase.
38:13 Novotný po nahrávce Balnera netrefuje prázdné zařízení.
37:23 Klápa na zemi.
36:30 Šmerda na Slonču ale ten pouze do hrudi Draslara.
35:58 Vítkovice zkusili vystřelit, bohužel dost mimo.
35:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
33:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #77 Jan Karel Matějka, asistoval #36 Jakub Klápa (2:5)
33:14 Tatran využívá přesilovou hru.
32:48 Karas opět vynikající, Tatran to ale nevzdává.
32:30 Slončík blokuje střelu Tatranu.
32:07 Karas neskutečně drží svůj tým v oslabení.
31:41 Vyloučen hráč #11 Jan Drozd družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:41 Drozd nedovoleně vrazil do jednoho z hráčů z Tatranu a jde si za námi posedět na 2 minuty.
31:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #35 Jakub Šolle (2:4)
31:11 Šolle crossem na Klápu a ten se nemýlil.
30:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #32 Jakub Vít (2:3)
30:55 Vít na Lestyana a ten zavěsil na bližší.
30:27 Karas se nedal a střelu Tatranu chytá.
29:03 Kučera s Hejzlarem se snaží něco vymyslet, jsou ale pod Vítkovickým tlakem.
27:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #10 Matěj Hejzlar (1:3)
27:29 Hejzlar na mantinel Klápovi a ten se střelou pod břevno nemýlil.
26:45 Novotný si vyběhl, ale bohužel míček ztratil.
25:40 Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
25:40 Tomaško si jde vydechnout na trestnou lavici.
25:15 Macháček proběhl mezi dvěma Vítkovickými hráči, bohužel ale nezakončil.
24:20 Hraje stále hodně vyrovnaná.
22:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Tomáš Macháček, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (1:2)
22:06 Mühlfait na Macháčka, který si míček ještě potáhnul a na bližší tyč poslal Tatran do vedení.
21:03 Tomaško se zkusil vymotat zpoza brány Draslara, míček mu ale těsně před zakončením sjel z čepele.
20:01 Buly pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:35 Vít zastavil crossovku Šolleho.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:09 Karel zkusil z výběhu vystřelit, trefil ale pouze hůl Vítkovického hráče.
17:16 Tatran nachvíli uklidnil tuhle zběsilou jízdu a poté vystřídal.
16:18 Hejzlar na Klápu, ten ale bránu těsně míjí.
15:55 Karas si připisuje krásný zákrok.
15:40 Šmerda půlkou těla za mantinelem.
14:45 Rucki pouze do Kamarýta.
13:02 Tatran hraje v plném počtu.
12:42 Szemla proběhl od vlastní kasy až před kasu Tatranu ale pouze prověřil Draslara.
12:14 Vítkovice se snaží něco vymyslet, zatím se jim to ale nedaří.
11:02 Vyloučen hráč #77 Jan Karel Matějka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:02 Matějka se provonil a jde si proto odsedět 2 minuty na trestnou.
09:55 Vítkovice ve výhodě.
08:25 Tatran rozehrává v rohu domácích, jeden z hráčů tatranu poslal crossovku před bránu, Šolle se bohužel netrefil.
07:37 Draslar má oči opravdu všude, Rohel vyslal celkem neviditelnou střelu, kterou Draslar s přehledem chytá a připisuje si další zákrok.
06:32 Drozd si najel do středu a sklepl na Gabriela, který tak mohl rozjet nějakou akcičku.
05:30 Zápas bude dnes hodně vyrovnaný a bude se na co dívat!
03:46 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #36 Jakub Klápa (1:1)
03:46 Klápa našel crossem Šolleho a ten vyrovnává stav utkání.
03:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #81 Ondřej Balner (1:0)
03:35 Balner na Slončíka a ten s klidem otevírá skóre zápasu.
02:18 Kamarýt zkusil v běhu dorazit skákající míček, Karas byl ale pohotový.
01:12 Tuma prověřil Karase.
00:01 Úvodní buly pro Tatran.
00:00 Vítáme Vás u 6. kola CE ligy juniorů.