• 57 56:53
    9:8
    (Borek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:8
branky: 17. Matyáš Gryc, 19. Adam Klusoň, 19. Jiří Dorazil, 40. Michal Malec, 40. Matěj Tkadlec, 42. Matěj Tkadlec, 52. Jiří Dorazil, 53. Michal Malec, 55. Adam Klusoň - 3. Filip Kovářík, 21. Matěj Kulhavý, 22. Filip Kovářík, 34. Kryštof Šejnost, 38. Filip Kovářík, 52. Matěj Bezpalec, 56. Ondřej Štefek, 57. Filip Kovářík; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Ondřej Málek 19 - Josef Šedivý 15; po třetinách: 3:1, 2:4, 4:3
60:00 Komentář hostů Podhráský Michal (Trenér): Na 8 branek musíme vyhrávat. Ale ne pokud budeme hrát bez nasazení a důrazu.
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Zápas jako na houpačce - relativně slušnou první třetinu vystřídala hrozivá druhá, kde jsme z nepochopoitelného důvodu začli mít strach hrát s míčkem a zmatkovali jsme v elementárních situacích a činnostech i v obraně a soupeř okamžitě trestal. Třetí třetina zklidnění a zlepšený výkon. Jsme rádi za první body do tabulky proti top týmu. Díky soupeři a divákům!
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:59 Hattrick uklidil balónek do bezpečí a vyhrává dnešní zápas.
59:40 Milichovský vyhazuje.
58:45 Gryc našel na středu Malce, ale ten trefuje jen golmana.
58:20 Tlak Chodova.
56:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #53 Matyáš Borek (9:8)
56:52 Jak se říka, nedáš, dostaneš.
56:10 Chodov znova v 6.
55:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #53 Matyáš Borek (9:7)
55:23 Střela od mantinelu, ale Málek chytá.
54:10 Hostující v 6.
54:09 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
54:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 9:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (9:6)
54:07 Rychlý přechod Hattricku.
52:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 8:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec bez asistence (8:6)
52:53 Malec unikl obráncům a zakončuje na přední tyč.
52:40 Kombinace domácích zastavuje hostující golman.
51:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #89 Matěj Kulhavý (7:6)
51:55 Střela od mantinelu končí za zády Málka.
51:25 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #64 Jiří Dorazil, asistoval #89 Michal Horák (7:5)
51:25 Rozruchu před bránou Chodova využil Dorazil a zvyšuje na 7:5.
51:03 Šance Chodova, ale střela skončila za mantinelem.
47:22 Hra nahoru a dolu.
46:30 Střela Málka jen do gólmana.
45:49 Domácí konečně na balónku.
44:29 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:24 Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
42:01 Sekera Malce a Chodov bude hrát přesilovku.
41:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec bez asistence (6:5)
41:43 Krásna střela Tkadlece na zadní tyč.
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #89 Michal Horák (5:5)
39:54 Nestíhám ani zapsat první gól a hned tu máme další.
39:02 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #17 Matyáš Gryc (4:5)
39:01 Milichovský na Gryce, ten na Malce a gól.
38:27 Střela Malce do gólmana.
37:48 Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #25 Matěj Bezpalec (3:5)
33:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #89 Matěj Kulhavý (3:4)
31:30 Výborné zákroky předvedl golman hostí.
30:55 Milichovský trefuje břevno.
27:16 Po dlouhé době zas na balónku domácí.
26:46 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
22:27 Hosté trefují břevno.
21:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #57 Ondřej Štefek (3:3)
21:22 Chyba domácích, která způsobila vyrovnání.
20:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Matěj Kulhavý, asistoval #16 Lukáš Hamerník (3:2)
20:54 Chodov aktivnější.
20:40 Výborný zákrok Málka.
20:01 Buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:50 Střela hostů do tyče.
18:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #64 Jiří Dorazil, asistoval #79 Matěj Tkadlec (3:1)
18:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:1
18:18 Tlak domách, který vyústil v gól.
16:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #31 Michal Malec (1:1)
16:48 Protiútok domácích.
16:40 Domácí podtlakem.
14:15 Tkadlec orazítkoval tyč.
11:42 Krásná střela Málka a ještě krásnější zákrok golmana.
06:50 Standartka domácích skončila v bloku.
03:20 Na balónku domácí.
02:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #49 Antonín Mužík (0:1)
02:01 První střěla hostů končí gólem.
00:01 Úvodní buly pro domácí.