9:4
    Vojtěch MURÍN
    (Zabral)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:4
branky: 3. Jakub Šourek, 20. Jáchym Eliáš, 26. Dominik Suchan, 29. Filip Bergman, 36. Jakub Šourek, 36. Štěpán Hendrych, 38. Jakub Šourek, 49. Jan Michalec, 50. Jáchym Eliáš - 16. Martin Kovář, 26. Jakub Kocián, 52. Martin Tomek, 58. Vojtěch Murín; rozhodčí: Petr Herman - Václav Patera; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Tomáš Týc 15 - Martin Staněk 16, David Hloušek 5; po třetinách: 2:1, 5:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Po první třetině kdy jsme hráli velmi naivně a nezodpovědně jsme si v šatně ujasnili jak chceme hrát. Zlepšili jsme pohyb, zjednodušili řešení útočních situací a náš herní projev se výrazně zlepšil. Konečně jsme dokázali být efektivní a sebevědomí na míčku. Jediné co nás mrzí je množství brejků které jsme dneska soupeři umožnili. Děkujeme Ostravě za zápas, a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Bohužel jsme byli místy až moc pasivní. Ovšem naše tutovky končí tím, že my nedáme nic a ještě z toho dostaneme. Situace 4 na 0 a my ani netrefíme bránu. To hovoří za vše. Bohužel i takové jsou zápasy. Soupeři gratuluji k jasnému a zaslouženému vítězství. Děkuji našim hráčům za výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:08 Murín trefil břevno!
57:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #82 Vojtěch Murín, asistoval #65 Marek Zabral (9:4)
57:45 Vyloučen hráč #66 Jan Venera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
56:11 Domácí hledají cestu k desátému gólu, hosté jsou na tom dobře fyzicky a tak jejich obrana náporu dobře vzdoruje.
54:56 Kocián blokuje Hlušičkovu střelu.
53:16 Hosté přerušili útok domácích a pouští se do protiútoku, ten ale zastavuje Týc.
51:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #82 Vojtěch Murín (9:3)
51:22 Hosté snižují gólový náskok domácích.
50:29 Domácí obrana ustála nápor hostí.
49:42 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #31 Ondřej Duben (9:2)
49:42 Toto byl pro Eliáše snadný gól který mu připravil Duben.
48:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Jan Michalec bez asistence (8:2)
47:28 Hra byla přerušna z důvodu krve jednoho z hostí na hrací ploše. Ten je v péči zdravotnice a hra tak pokračuje.
46:35 Tomek pálí nad.
45:26 Klepalův pokus zneškodnil Hloušek.
44:59 Hodulík trefuje tyč.
43:17 Duben trefil vzdušnou nahrávku Šourka ale míček skončil mimo hrací plochu.
42:21 Domácí přišli o míček ale hned poté ho vybojovali nazpět.
41:28 Honc měl poloprázdnou branku ale netrefil míček.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny jde na stranu hostí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 David Hloušek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:24 Punčochářovo sólo na Týce končí bez branky.
38:17 Hosté se snaží dotáhnout skóre, ale domácí obrana nápor zvládá.
37:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #82 Martin Feigl (7:2)
36:45 Staněk nastavil hruď a Chmelařova rána ze středu se o ni zastavila.
35:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #70 Dominik Suchan (6:2)
35:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #31 Ondřej Duben (5:2)
34:51 Eliášovi ujel míček a dva z hostí šli na Týce sami, míček jim ale ujel do rohu.
33:39 Venera předvedl své kvality a ukázal divákům pěknou střelu ze zátahu.
33:03 Hosté vyhnali domácí až do obranného pásma, ti se ale opět pouští do ofenzivi.
31:39 Duben obral soupeře a mohl vstřelit branku ale zabránil mu skvělý Staněk.
31:12 Klepal vybojoval útočnou standartku po které mohl Feigl skórovat.
30:22 Miler byl po střele lehce zahozen Hodulíkem.
28:58 Hosté se na útočné polovině moc nezdrželi, hezkým obranným zákrokem je zastavil Hendrych a ten se pustil do protiútoku.
28:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #82 Martin Feigl (4:2)
27:58 Kudrna skončil na zemi po tvrdém souboji.
27:17 Venera hezkým obranným zákrokem zastavuje útok hostujícího celku.
26:01 Bergman byl zastaven hostujícími obránci a Ostrava je tedy na míčku.
25:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Jakub Kocián bez asistence (3:2)
25:06 Po gólu domácích přišla rychlá odpověď hostí.
25:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #70 Dominik Suchan, asistoval #32 Tomáš Volovik (3:1)
23:36 Dubnovu střelu od mantinelu Staněk zastavil.
22:41 Klepal byl faulován a tak si domácí dají standartní situaci na půli hřiště.
21:57 Javorského střelu blokuje Volovik.
21:10 Týc zasáhl nohou!
20:01 Po dlouhém přetlačování vyhráli úvodní buly hosté.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Jáchym Eliáš bez asistence (2:1)
19:47 Ke konci první třetiny Eliáš upravuje skóre ve prospěch domácích.
19:04 Šourek z bezprostřední blízkosti pod tlakem obránců nestačil zakončit.
18:16 Hra je přerušna kvůli pádu mantinelů.
17:35 Kudrnovi zvoní tyčka!
16:01 Javorský měl celou branku odkrytou ale bohužel gól nevstřelil.
15:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #29 Martin Kovář, asistoval #65 Marek Zabral (1:1)
15:39 Kovář oběhl branku a Týc se nestačil přesunout.
14:47 Klepalovi ujel míček a ten stačil lapit Staněk.
13:37 Hendrych se rozběhl narazil si se Suchanem ale v té rychlosti už nestačil zpracovat míček.
12:49 Begmanovu hezkou střelu z výběhu likviduje Staněk.
11:49 Hostující útok zastavil Týc a role se tak otočí, do útoku se pouští domácí celek.
09:48 Týc zasáhl a domácí se tak dostali na balonek.
08:34 Kudrna faulem zastavil útok hostí.
07:39 Hlušičkův nadějný pokus ze středu zneškodnil Staněk.
06:48 Hostující Chmelař teď fotbalově odbránil nápor domácích.
05:16 Domácí se zhostili míčku a hledají cestu na útočnou polovinu.
04:02 Hosté se pouští do postupného útoku.
03:22 Skvělý zákrok Týce!
02:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (1:0)
02:50 Po rychlé kombinaci Šourek vstřeluje první gól dnešního utkání.
02:16 Break hostí zastavila dvojice domácích obránců.
01:42 Staněk vychytal dobrou střelu Suchana.
01:13 Domácí se drží na míčku.
00:34 Bergman na půli hřiště udělal kličku protihráči, ale střela mu sjela.
00:01 Zápas právě začal a úvodní buly vyhrál celek domácích.
00:00 Pěkný podvečer z Nové Městské Sportovní Haly Mladá Boleslav. Vítám Vás u dnešního zápasu CE ligy juniorů mezi domácí Mladou Boleslaví a hostujícím FBC Ostrava.