60
  • 60 59:25
    Bivoj

TJ Sokol Královské Vinohrady - SK Bivoj Litvínov 5:7
branky: 7. Jan Kapucián, 29. Eduard Piňos, 33. Tomáš Chroust, 46. Michal Dolejš, 56. Dalibor Nigrin - 4. Vladimír Běhavý, 13. Milan Kumai, 20. Vladimír Běhavý, 29. Filip Skořepa, 31. Milan Kumai, 39. Daniel Hulič, 58. Milan Kumai; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jiří Buchta 19 - Milan Stránský 26; po třetinách: 1:3, 2:3, 2:1
60:00 Vážení florbaloví nadšenci, dnes je to z Vinohrad vše. Loučím se s vámi s tím, že domácí Vinohrady prohrály s Bivojem Litvínov 5:7. Přejeme vám hezký zbytek víkendu!
60:00 Komentář domácího trenéra Michala Pazdery: 'Děkujeme diváků, kteří přišli. Vyrovnané utkání rozhodly naše hrubé individuální chyby.'
60:00 Komentář hostujícího trenéra Daniela Huliče: 'Byl to vyrovnaný zápas a pro nás velice důležité vítězství.'
59:25 Timeout SK Bivoj Litvínov
59:00 SKV si teď vytváří velký tlak, ale málo střílí.
57:35 Milan Kumai kompletuje hattrick a posílá hosty do dvoubrankového vedení. SKV tak má dvě minuty na to, aby něco udělalo s výsledkem.
57:34 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:7
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #39 Milan Kumai, asistoval #29 Daniel Hulič (5:7)
56:56 Eda Piňos z otočky chtěl překvapit Stránského, gól ale nedal.
55:49 Nejzkušenější z nejzkušenějších, Dalibor Nigrin, využívá přesilovku a dramatizuje tak zápas.
55:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #56 Stanislav Zezulka (5:6)
55:20 Stanislav Zezulka během přesilovky trefuje horní tyčku.
52:54 Rozhodčí se snaží klidnit emoce, které teď v poslední třetině trochu vzplály. Oba týmy už jsou v plném počtu.
47:24 Kapucián už je na hřišti a v šanci byl Buchta, Stránský jeho střelu vyrazil.
45:28 Michal Dolejš se ve vlastním oslabení skvěle obtočil kolem svého soupeře a jeho střela prolétla až do sítě.
45:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Michal Dolejš, asistoval #5 Petr Veselý (4:6)
45:08 Tomáš Chroust teď měl na hokejce gól, jeho oblouček ale trefil jen tyčku.
43:28 Hra se teď přelívá ze strany na stranu.
40:00 Střely ve třetí části: 7:8.
38:41 Běhavý nahrál zpoza branky na Huliče a ten se ze dvou metrů nemýlil. 3:6.
38:40 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:6
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #17 Vladimír Běhavý (3:6)
36:23 Jan Buchta měl teď velkou šanci na kontaktní gól, branku ale netrefil.
32:47 Tomáš Chroust si dnes gól za svůj bojovný výkon zasloužil. Z bezprostřední blízkosti překonává Stránského.
32:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #50 Tomáš Chroust, asistoval #91 Jan Buchta (3:5)
30:50 Milan Kumai dává druhý gól v tomto střetnutí. Dobře se zorientoval ve velkém brankovišti a vystřelil na přední tyč pod ruku Buchty.
30:49 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #39 Milan Kumai, asistoval #6 Ondřej Mařík (2:5)
28:32 Litvínov opět odskakuje o dva góly. Mařík trefil břevno a Skořepa míček dorail do branky.
28:31 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:4
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #60 Filip Skořepa, asistoval #6 Ondřej Mařík (2:4)
28:13 Eda Piňos si opět našel skvěle své místo a po přihrávce Nigrina snižuje.
28:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #43 Eduard Piňos, asistoval #2 Dalibor Nigrin (2:3)
23:29 Dnešní utkání sleduje 68 neplatících diváků.
22:00 Hosté se ubránili. Žďárský pykal za celý tým, který se dostavil na hrací plochu až po uplynutí přestávky.
20:00 Střely v první třetině: 8:12.
19:15 Běhavý využil bleskového protiútoku a lehce umístil míček za záda Buchty.
19:14 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #17 Vladimír Běhavý, asistoval #6 Ondřej Mařík (1:3)
16:01 Litvínov teď začíná přebírat aktivitu, Buchta si připsal další dva zákroky.
14:42 SKV si teď vytvořilo převelikánský tlak, hosté odolávají.
12:54 Milan Kumai z velkého brankoviště chladnokrevně posílá Bivoj zpět do vedení.
12:53 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #39 Milan Kumai, asistoval #60 Filip Skořepa (1:2)
11:02 Vinohradští teď dvakrát překombinovali svou akci.
08:09 Domácí stále lepší, ale střelecky se nedokážou prosadit. Hosté unikají do protiútoků.
07:45 Zezulka si mohl připsat druhý bod v zápasu, sám před brankou ale trefil jen připraveného Stránského.
06:42 Kapucián po střele z osy hřiště srovnává stav zápasu.
06:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #60 Jan Kapucián, asistoval #56 Stanislav Zezulka (1:1)
03:33 Vladimír Běhavý se štěstí překonává Buchtu, kterému míček prošel mezi nohama.
03:32 GÓL SK Bivoj Litvínov! 0:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #17 Vladimír Běhavý, asistoval #66 Petr Žďárský (0:1)
02:12 Dnešní návštěva na Vinohradech bude asi vůbec nejhorší v sezoně, přesto SKV v začátku zápasu aktivnější.
00:00 Zahajovací pětka domácích: Buchta - Stavjaňa, Záň - Mikšovský, Zezulka, Kapucián.
00:00 Zahajovací pětka hostů: Stránský - Werner, Kropáček, Hulič, Hertl, Skalitz.
00:00 Vítáme všechny florbalové nadšence u sledování tohoto online přenosu. Dnes večer se utkají domácí Sokol a hostující Bivoj Litvínov.