8:4
    Aleš MORAVEC
    (Čejpa)

FTS Florbal Náchod - Paskov Saurians 8:4
branky: 18. Josef Čejpa, 24. Josef Čejpa, 25. Zdeněk Batěk, 37. Martin Havel, 46. Zdeněk Batěk, 49. Adam Moravec, 59. Jan Jirák, 60. Aleš Moravec - 14. Tomáš Kohút, 32. Radim Ivan, 39. Ondřej Chalupa, 48. Daniel Rebroš; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 119; zásahy brankářů: Michal Hála 34 - Jakub Mikeska 18; po třetinách: 1:1, 3:2, 4:1
60:00 Komentář k utkání trenéra hostí Paskov Saurians: „Gratuluji domácím k prvnímu vítězství za 3 body. Pěkné dramatické utkání až do konce. Skvělý diváci.“
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích FTS Florbal Náchod Tomáše Třešňáka: „Dnes jsme vyhráli poprvé za 3 body, když jsme podali konstantní výkon po celé utkání a nepotkal nás žádný velký výkyv. Doufám, že nás tato výhra nakopne k dalším výhrám v sezóně. Děkujeme fantastickým fanouškům, kteří nás hnali celý zápas za vítězstvím.“
60:00 Počet střel ve 3. třetině: Náchod 10:16 Paskov, celkový počet střel: Náchod 25:38 Paskov
59:56 GÓL FTS Florbal Náchod! 8:4
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #7 Aleš Moravec, asistoval #12 Josef Čejpa (8:4)
59:56 Čejpa zpoza branky našel volného Aleše Moravce a ten dává skóre finální úpravu.
58:56 GÓL FTS Florbal Náchod! 7:4
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #11 Jan Jirák bez asistence (7:4)
58:56 Hráči Paskova zkoušeli hru bez brankáře a Jirák tuto 'opovážlivost' potrestal!
58:24 Timeout Paskov Saurians
57:26 Hráč Paskova po kličce do backhadnu měl již odkrytou branku, ale tu naštěstí netrefil.
56:35 Sledujeme fázi plnou nepřesností na obou stranách.
54:25 Jenka svou přihrávkou našel volného Čejpu tomu však při střeje sjel míček z hokejky.
51:45 Paskov má teď na hřišti navrch.
50:52 Jenka se vrací na hřiště a domácí jsou v plném počtu.
50:14 Hráči Paskova teď několikrát pálili na Hálovu branku, ale naštěstí ani jedna ze střel neprošla za Hálova záda.
49:49 Náchod zatím v oslabení hraje velmi dobře.
48:11 GÓL FTS Florbal Náchod! 6:4
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #15 Adam Moravec, asistoval #7 Aleš Moravec (6:4)
48:11 Adam Moravec si povodil cestou k brance dva bránící hráče Paskova a poté jednoruč backhandem překonal Mikesku.
47:28 GÓL Paskov Saurians! 5:4
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #11 Daniel Rebroš, asistoval #13 Tomáš Maier (5:4)
47:28 Rebroš teď propálil vše co stálo před ním a snižuje na rozdíl pouze jedné branky.
47:24 Hráči Paskova pálí pouze do připravené zdi.
47:21 Náchodští hráči mají teď problémy při rozehrávce a resultuje z toho trestný úder z dobré pozice pro Paskov.
45:19 GÓL FTS Florbal Náchod! 5:3
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #21 Zdeněk Batěk, asistoval #5 Petr Jenka (5:3)
45:19 Jenka nasadil housličky jak od Stradivariho branícímu hráči Paskova a poté poslal přihrávku na volného Batěka, který přehodil backhandem Mikesku. Krása!
44:00 Hála teď neskutečným zákrokem zabránil ve skórování utočníkovi Paskova.
42:35 Batěk z rohu našel volného Hauschkeho, tomu však při střele sjel míček z čepele a 'vystřelil' pouze po zemi vedle branky.
40:00 Po nijak extra záživné první třetině jsme sledovali velmi divokou druhou třetinu, doufejme, že ve stejném tempu bude i poslední třetina.
40:00 Počet střel ve 2. třetině: Náchod 10:10 Paskov
39:46 Jirák opět z dobré pozice střílí mimo. Dneska nemá nabito ostrými.
38:14 GÓL Paskov Saurians! 4:3
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #6 Ondřej Chalupa bez asistence (4:3)
38:14 Po ztrátě míčku Náchoda na půlce Paskova z protiakce snižuje dobrou střelou Chalupa.
36:03 GÓL FTS Florbal Náchod! 4:2
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #10 Martin Havel z trestného střílení (4:2)
36:03 Trestné střílení pro Náchod. Havel kličkou do backhandu zkušeně překonává Mikesku a posílá Náchod opět do dvoubrankového vedení. Je vidět, že to s hokejkou pořád umí!
35:20 Hála skvěla vykryl střelu obránce Paskova.
34:25 Náchodský 'junior' Havel teď vyslal střelu po vzoru Vlčka do rohu hřiště.
31:55 GÓL Paskov Saurians! 3:2
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #30 Radim Ivan, asistoval #13 Tomáš Maier (3:2)
31:55 Z následného protiútoku Paskov snižuje na rozdíl jednoho gólu. Bez komentáře...
31:48 Rozhodčí teď neodpískali jasný nájezd pro Náchod po faulu na Jiráka.
30:10 Oba týmy v plném počtu. Uvidíme, jak dlouho to vydrží.
28:10 Teď se nám s vyloučeními roztrhl a pytel! Bude se hrát 4 na 3.
26:52 Jenka srovnal počet hráčů na hřišti, takže teď to bude chvíli 4 na 4.
26:35 Rebroš teď sám proti Hálovi minul branku.
24:23 GÓL FTS Florbal Náchod! 3:1
24:23 Tak tomu říkám kombinace! Jirák na Jenku a ten z první našel před brankou Batěka, který se nemýlil a posílá Náchod do dvoubrankového vedení.
23:17 GÓL FTS Florbal Náchod! 2:1
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #12 Josef Čejpa, asistoval #11 Jan Jirák (2:1)
23:17 Náchod, jmenovitě Čejpa, dává gól střelou z půlky a využívá přesilovou hru!
21:30 Náchodský Jirák opět v dobré pozici, ale mířil nad.
20:54 Domácí v plném počtu.
20:15 Jirák opět prchl po levém mantinelu, ale mířil pouze do Mikesky.
20:00 Počet střel v 1. třetině: Náchod 5:12 Paskov
19:27 Jirák s Jenkou se řítili na samotného bránícího hráče Paskova, ale dobrá šance gólem neskončila.
17:30 GÓL FTS Florbal Náchod! 1:1
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #12 Josef Čejpa, asistoval #5 Petr Jenka (1:1)
17:30 Jenka zpoza branky hezky našel nabíhajícího Čejpu a ten se tváří v tvář gólmanovi Mikeskovi nemýlil a srovnává skóre!
16:48 Hosté v plném počtu.
15:41 Náchodu se zatím nepodařilo v přesilové hře ohrozit branku hostujícího týmu.
13:23 GÓL Paskov Saurians! 0:1
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #69 Tomáš Kohút, asistoval #27 Marek Dzierža (0:1)
13:23 Po Vlčkově špatné rozehrávce vybojoval míček Dzierža a našel před brankou volného Kohúta, který už neměl problém překonat Hálu.
12:00 1. formace Náchoda teď zavřela Paskov, ale žádná větší šance z toho nebyla.
10:05 Paskov šel 2 na 1, ale vše zachránil skvělým zákrokem Hála.
07:50 Náchodští teď doráželi na branku Paskova, ale balonek pouze skotačil na malém brankovišti než se dostal mimo nebezpečí pro brankáře Mikesku.
05:50 Oba týmy zatím hrají velmi opatrně.
03:34 Protiútok Paskova skončil na připraveném Hálovi.
02:05 Hauschke nebezpečně nahazoval z půlky na bránu Paskova a Batěkovu dorážku brankář pokryl.
00:00 Line-up hostí Paskov Saurians: Mikeska – Svoboda M., Slaný – Barbořík, Kalous, Ščigel
00:00 Line-up domácích FTS Florbal Náchod: Hála – Jirák, Hauschke – Batěk, Jenka, Čejpa
00:00 Vítejte u online přenosu z utkání jedenáctého kola 1. florbalové ligy mužů mezi týmy FTS Florbal Náchod a Paskov Saurians. Náchodští si o uplynulém víkendu připsali další bod do tabulky 1. ligy za prohru až v prodloužení s týmem Litvínova. Doufejme, že hráči předvedou minimálně stejně dobrý výkon a konečně získají již všechny 3 body.