0

0

0.

FbC Barracudas Slaný - Florbal Pro Beroun 3:2pn
branky: 15. Viktor Vabroušek, 17. Nikolas Vengřinovič, N Jakub Havelka - 6. František Mičienka, 18. Jan Hrabálek; rozhodčí: Vojtěch Knobloch - Vladimír Čížek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Antonín Frolík ? - Matěj Dočkal ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Pro Beroun hráč #17 František Mičienka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #18 Tomáš Roll , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Pro Beroun hráč #12 Jakub Ryska , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #19 Jakub Havelka a vstřelil rozhodující gól (3:2).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Pro Beroun hráč #77 Antonín Foltýn , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
24:00 Ukončení 2. části
23:10 Timeout FbC Barracudas Slaný
17:47 GÓL Florbal Pro Beroun! 2:2
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil #92 Jan Hrabálek, asistoval #17 František Mičienka (2:2)
16:39 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #11 Nikolas Vengřinovič, asistoval #9 Richard Hrubý (2:1)
16:02 Vyloučen hráč #15 Václav Chrásta družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za opakované přestupky
14:43 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #13 Viktor Vabroušek, asistoval #9 Richard Hrubý (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:47 Vyloučen hráč #13 Viktor Vabroušek družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
05:16 GÓL Florbal Pro Beroun! 0:1
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil #17 František Mičienka bez asistence (0:1)