2:7
    Emelie WIBRON
    (Nordstrand)

Česko W - Švédsko W 2:7
branky: 15. Vendula Maroszová, 38. Michaela Kubečková - 12. Ida Sundberg, 17. Ellen Rasmussen, 35. Ellen Rasmussen, 37. Sofia Joelsson, 39. Ellen Bäckstedt, 42. Nellie Öhgren, 49. Emelie Wibron; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jana Christianová 13 - Matilda Östlund-Visén 12; po třetinách: 1:2, 1:3, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 3:9
59:48 Poslední český pokus o útok a utkání končí.
58:39 Další úspěšný zákrok české brankářky.
57:55 Hra je na chvíli pozastavena, Keprtová leží na zemi a drží se za kotník.
57:50 Ratajová zastavena hned při prvním náznaku nějakého útoku. Zápas už se pouze dohrává.
57:03 Obrovská chyba v české rozehrávce, ale v bráně je Jana Christianová a skóre se tak nemění..
55:39 Česko se stále dostává do útočného pásma, ale ne a ne zakončit.
54:03 Zblokovaný švédský pokus posouvá hru do českého obranného rohu.
52:10 Mechlová se hnala kupředu, narazila ale na ráznou past oblečenou do žlutého dresu.
50:59 Další chycený gól v kapse Christianové.
49:59 Brucháčková dnes proti švédské brankářce prohrává už 0:3. Znovu ji nepřekonala.
49:26 Snaha snížit propastný rozdíl se ale již unaveným českým florbalistkám upřít nedá.
48:50 Christianová nyní lapila osmý švédský gól. Skvělý zákrok.
48:08 Naopak jediná akce Švédska gólem končí a tento zápas je již docela jednoznačný.
48:07 GÓL Švédsko W! 2:7
Branku družstva Švédsko W vstřelil #26 Emelie Wibron, asistoval #7 Hanna Nordstrand (2:7)
48:02 Ani dvě dorážky Mechlové nekončí gólem.
47:59 Čas českým lvicím ubíhá neúprosným tempem a pomalu se blíží posledních deset minut základní hrací doby.
46:01 Česko se po oddechovém času snaží něco udělat s nepříznivým výsledkem, jeho soupeř ale zatím dobře brání.
45:40 Timeout Česko W
45:36 Rychlou kombinaci hatí na poslední chvíli česká hráčka. Švédsko je ale i nadále nastěhované v útočném pásmu.
43:23 Christianová si nyní zahrála volejbal a vysoký míček odpálila na žlutou hruď.
42:01 Pokus Keprtové kryje jedna ze švédských obránkyň.
41:30 Öhgrenová tuto akci začala na půlicí čáře a sama ji pak také zakončila před Christianovou. Její branka je dnes už šestou, kterou česká brankářka inkasuje.
41:28 GÓL Švédsko W! 2:6
Branku družstva Švédsko W vstřelil #22 Nellie Öhgren, asistoval #23 Alma Kilpeläinen (2:6)
40:06 Na míčku jsou opět florbalistky ve žlutém a jejich kombinace začíná.
40:00 Češky mají dvacet minut na to, aby daly alespoň tři góly a se zápasem tak něco udělaly.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:36 Christianová musela zasahovat ještě proti jedné nebezpečné švédské akci a stav tak zůstává nezměněn.
38:01 Švédsko se svého vedení drží zuby nehty a po každém českém zásahu okamžitě odpovídá svou trefou.
38:00 GÓL Švédsko W! 2:5
Branku družstva Švédsko W vstřelil #15 Ellen Bäckstedt, asistoval #6 Klara Loneberg (2:5)
37:02 GÓL Česko W! 2:4
Branku družstva Česko W vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #16 Eliška Trojánková (2:4)
37:00 Výběr Tre Kronor se radoval již ze čtvrté branky po skvělé dorážce Joelssonové, ihned po buly ale udeřila dvojice Trojánková-Kubečková a je to zase pouze o dva góly.
36:56 GÓL Švédsko W! 1:4
Branku družstva Švédsko W vstřelil #12 Sofia Joelsson, asistoval #3 Amanda Johansson Delgado (1:4)
36:28 Švédky zkušeně drží míček a čekají na začátek své přesilové hry.
35:12 Ze druhé přesilovky Česka nakonec nic nebude, neboť fauluje také Plášková a síly se tak srovnají.
35:10 Vyloučen hráč #18 Magdaléna Plášková družstva Česko W na 2 minuty za držení
34:34 Vyloučen hráč #24 Ida Sundberg družstva Švédsko W na 2 minuty za bránění ve hře
34:24 Stejná dvojice - stejná akce a je to 3:1 pro Švédsko.
34:23 GÓL Švédsko W! 1:3
Branku družstva Švédsko W vstřelil #8 Ellen Rasmussen, asistoval #6 Klara Loneberg (1:3)
34:02 Švédsko se dostalo do dobré šance, místo míčku ale v české brance skončila jedna z jeho hráček.
33:02 Tuto přesilovku Češky nesehrály dobře a stav se tak zatím nemění.
32:00 Švédská brankářka si připisuje úspěšný zásah a přesilová hra Česka pomalu končí.
31:11 Christianová musí být ve střehu i ve vlastní přesilovce.
30:50 Česko má skvělou příležitost ke srovnání skóre, neboť začíná jeho dvouminutová přesilová hra.
30:36 Vyloučen hráč #25 Mathilda Ekenlinde družstva Švédsko W na 2 minuty za sekání
29:55 Dobrý pokus Beránkové, který ale neplatí, protože je pískán faul.
29:30 Zápas se překlání do své druhé poloviny a Švédky stále drží své útlé vedení 2:1.
28:13 Brucháčková nahazovala na rozjetou Keprtovou, ta ale místo míčku trefila jen gólmanku.
27:45 Míček teď lítá od jednoho týmu ke druhému a nikomu se nedaří ustálit v útočném pásmu.
24:59 Švédky se ve druhé třetině zatím trochu zapomínají, nyní jsou snad poprvé ve větší útočné akci.
23:20 Nádherná akce Ratajové a Keprtové, které běžely dvě na nulu končí pouze netrefeným míčkem. To byla trestuhodná situace.
22:24 Šupáková byla v dobré pozici, místo střely ale volila nahrávku a z její akce tak nic není.
21:02 Řepková rozžhavila motory a předběhla tři švédské hráčky, k zakončení se ale nedostala.
20:36 Christianová už musela poprvé v této třetině zasahovat, její noha byla ale pohotová.
20:10 Švédky znovu začínají třetinu s míčkem na svých holích.
20:00 Švédky zatím drží vedení na své straně, a to i přes dobrý český začátek. Vedení 2:1 jim zařídila Sundbergová a Rasmussenová.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:40 Řepková zaváží míček do útočného pásma a je tu ještě jedna šance pro Česko.
19:09 Švédky nepříjemně napadají, gólové šance si ale pro nyní nevytvářejí.
18:13 Hra se po delší době trochu uklidnila, ale následně přichází další nebezpečná česká ztráta v obranném pásmu.
16:33 Sólo akci nyní předvádí Rasmussenová, která nejprve vzala míček po špatné české rozehrávce, pak trefila tyč a odražený míček dorazila do brány.
16:31 GÓL Švédsko W! 1:2
14:53 Mechlová za to zatáhla a z poloviny hřiště dostala míček až do švédské branky! Maroszová možná ještě tečovala, nehledě na to je ale srovnáno.
14:52 GÓL Česko W! 1:1
Branku družstva Česko W vstřelil #27 Vendula Maroszová, asistoval #13 Michaela Mechlová (1:1)
14:05 Obě gólmanky se teď předvedly skvělými a těžkými zákroky.
13:24 Plášková mohla vyslat Brucháčkovou do samostatného úniku, míček jí ale utekl.
12:36 Švédky jsou viditelně povzbuzené svou trefou a už hledají další cestu za záda Christianové.
11:56 Ida Sundbergová to teď udělala náramně, ale nemusela k tomu vynaložit velké úsilí. Jednoduše si zběhla před českou brankářku, dostala nahrávku a zcela nehlídaná z první zakončila naprosto přesně.
11:55 GÓL Švédsko W! 0:1
Branku družstva Švédsko W vstřelil #24 Ida Sundberg, asistoval #10 Cajsa Alm (0:1)
09:51 Zápas se pomalu překlání do druhé poloviny první třetiny a stále čekáme na první trefu.
08:21 Christianová se poprvé v zápase dostává do ostrého zákroku.
07:16 Švédky se dostaly ke dvěma nebezpečným kombinacím, pokaždé jim ale před bránou chyběla střelkyně.
06:24 Řepková je již podruhé obětí tvrdého direktu Elmové.
05:59 Hra je po prvotní oťukávané nyní trochu klidnější.
04:29 První vážnější švédský pokus zblokován Kubečkovou.
03:38 Denisa Ratajová teď zůstala úplně ale úplně sama na velkém brankovišti. Při svém rychlém zakončení však trefuje pouze helmu gólmanky.
02:55 Švédky kombinují ve svém útočném pásmu, jejich zakončení jsou ale zatím nepřesná a Christianová je bez práce.
01:33 Další skvělý zásah švédské brankářky zastavuje přečíslení tří na dva.
01:00 Brucháčková běžela úplně sama na švédskou brankářku, ale ta jí skvěle vychytala.
00:50 Češky úspěšně zastavily první dva útočné pokusy soupeřek.
00:30 Úvodní buly utkání vyhrály florbalistky Švédska a jejich obránkyně už hledají cestu do útočného pásma.
00:00 Oba kádry už jsou na hrací ploše a připravují se na start dalšího zápasu finského Euro Floorball Tour 2023. Přeji příjemnou zábavu.