• 57 56:32
    20:4
    (Kreysa)

Česko - Estonsko 20:4
branky: 7. Matěj Havlas, 14. Matěj Havlas, 15. Ondřej Němeček, 16. Filip Forman, 18. Ondřej Němeček, 18. Mikuláš Krbec, 28. Matěj Havlas, 33. Matěj Havlas, 34. Josef Rýpar, 38. Matěj Havlas, 38. Filip Langer, 39. Mikuláš Krbec, 43. Jonáš Kreysa, 45. Jakub Gruber, 48. Jakub Gruber, 52. Adam Zubek, 54. Matěj Pěnička, 55. Marek Beneš, 56. Filip Forman, 57. Jakub Gruber - 6. Ken Pähn, 21. Tanel Kasenurm, 28. Kaspar Kallion, 38. Tanel Kasenurm; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 9 - Daniel Vaigur 40; po třetinách: 6:1, 6:3, 8:0
60:00 Češi si na turnaji čtyř zemí připisují první vysokou výhru poté, co zdemolovali Estonsko 20:4.
60:00 Střely ve 3. části: 26:3
59:30 Česko se snaží najít ještě jednu gólovou kombinaci, zápas ale pomalu končí.
59:10 Další šance pro Krbce, ten však netrefil přesně.
58:15 Za estonským brankářem zvoní tyč!
57:50 Soupeř už ani nebojuje o míček a pouze se drží v obranném bloku před bránou. Češi tak kombinují po mantinelu.
56:32 GÓL Česko! 20:4
Branku družstva Česko vstřelil #15 Jakub Gruber, asistoval #26 Jonáš Kreysa (20:4)
56:31 Druhý hattrick zápasu si připisuje Jakub Gruber, který zároveň zarovnal skóre na dvacítku.
55:11 GÓL Česko! 19:4
Branku družstva Česko vstřelil #12 Filip Forman, asistoval #6 Mikuláš Krbec (19:4)
55:05 Estonsko začíná propadávat čím dál víc a Česko tak v závěru zápasu střílí jednu branku za druhou.
54:51 GÓL Česko! 18:4
Branku družstva Česko vstřelil #11 Marek Beneš, asistoval #29 Filip Langer (18:4)
53:20 GÓL Česko! 17:4
Branku družstva Česko vstřelil #8 Matěj Pěnička, asistoval #31 Josef Rýpar (17:4)
53:19 Pěnička to napálil z poloviny hřiště až do brány.
51:50 GÓL Česko! 16:4
Branku družstva Česko vstřelil #10 Adam Zubek, asistoval #17 Ondřej Němeček (16:4)
51:49 Prvního gólu v tomto zápase se dočkal také Adam Zubek.
51:25 Jeden z českých obránců teď jen tak tak zastavil rozběhnutého soupeře od brejku.
49:59 Pěnička nahodil míček na Krbce, jenže doslova, takže z této akce nic není.
48:38 Timeout Estonsko
48:37 Estonsko si před rozehrávkou z útočného pásma vybralo oddechový čas a Česko tak má chvilku na poradu o závěrečném tlaku.
47:56 GÓL Česko! 15:4
Branku družstva Česko vstřelil #15 Jakub Gruber, asistoval #16 Matyáš Šindler (15:4)
47:55 Krásná akce na první dotek mezi Šindlerem a Gruberem končí v síti a Česko tak vede 15:4.
46:59 Jeden ze soupeřů si teď málem zametl míček do vlastní branky. Ještě jej však stačil odkopnout.
45:30 Češi nic nevzdávají a i při desetibrankovém náskoku se stále tlačí do brány.
44:49 GÓL Česko! 14:4
44:10 Estonský brankář dobře zakročil a je pískán poškozený míček.
43:40 Zubek útočil na svou první branku, ránu ale netrefil přesně.
43:10 Národní tým prolomil prokletí tohoto zápasu a ve třetí třetině poprvé skóruje jako první.
42:39 GÓL Česko! 13:4
Branku družstva Česko vstřelil #26 Jonáš Kreysa, asistoval #15 Jakub Gruber (13:4)
42:01 Oslabení Estonců končí, Česko se ale stále drží na balónku.
40:40 Národní tým dohrává svou třetí přesilovou hru.
40:00 Také druhá třetina odstartovala gólem ze soupeřovy hole, pak ale Česko znovu šestkrát skórovalo.
40:00 Střely ve 2. části: 32:8
39:51 Vyloučen hráč #64 Kaspar Kallion družstva Estonsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:50 Tak přece jenom tady máme ještě jedno vyloučení.
39:30 V téhle hrací části už se toho asi moc nestane, třetina se blíží ke konci.
38:03 GÓL Česko! 12:4
Branku družstva Česko vstřelil #6 Mikuláš Krbec, asistoval #8 Matěj Pěnička (12:4)
38:02 Jedno proměněné trestné střílení Češi ocenili dvěma rychlými brankami a před koncem druhé třetiny tak vedou 12:4.
37:58 GÓL Česko! 11:4
Branku družstva Česko vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #11 Marek Beneš (11:4)
37:27 GÓL Estonsko! 10:4
Branku družstva Estonsko vstřelil #87 Tanel Kasenurm z trestného střílení (10:4)
37:27 Kasenurm využil prostoru v horní části Křížovy branky a skóruje.
37:26 Estonci po oslabení ožili a z jejich útočné akce je faul odměněný trestným střílením.
37:00 GÓL Česko! 10:3
Branku družstva Česko vstřelil #13 Matěj Havlas, asistoval #17 Ondřej Němeček (10:3)
36:08 Národní tým si tvoří šance, zatím ale schází přesnost.
35:20 Je tady další česká přesilovka a útok na magickou desítku.
34:58 Vyloučen hráč #10 Ian Jarve družstva Estonsko na 2 minuty za vysoká florbalka
33:34 GÓL Česko! 9:3
Branku družstva Česko vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #8 Matěj Pěnička (9:3)
33:33 Rýpar se s tím nepáral a od půlící čáry zavěsil až pod břevno!
32:42 GÓL Česko! 8:3
Branku družstva Česko vstřelil #13 Matěj Havlas, asistoval #29 Filip Langer (8:3)
32:41 Havlas znovu řádí a krásnou otočkou zvyšuje na 8:3 pro Česko.
32:14 Tokoš v útočném výpadu trefil pouze estonské sálovky.
31:05 Češi tlačí, zatím ale nedokázali balónek protlačit za brankovou čáru.
29:30 Pokus o další český gól hatí rychlý přesun brankáře.
27:56 GÓL Česko! 7:3
Branku družstva Česko vstřelil #13 Matěj Havlas, asistoval #9 Adam Hemerka (7:3)
27:55 Česko se pokusilo o další bleskovou odpověď a vychází mu to. Havlas zapisuje hattrick.
27:03 GÓL Estonsko! 6:3
Branku družstva Estonsko vstřelil #64 Kaspar Kallion, asistoval #87 Tanel Kasenurm (6:3)
27:02 Soupeř teď předvedl totožnou gólovou akci, jako Česko při třetím gólu a snižuje už jen na tříbrankový rozdíl.
26:30 Nebezpečná rána Estonska teď prosvištěla nad hlavou brankáře Kříže.
26:04 Havlas přenechal na Němečka, ten to zkoušel před bránu, ale tam se nikdo netrefil.
24:30 Šermovaná před Krížem končí šťastnějí pro Česko, kterému je pískána rozehrávka.
23:02 Estonci hledají nějakou cestu do útočného pásma, Česko už ale zase drží míček na svých florbalkách a útočí.
22:15 Národní tým teď neproměnil situaci dvou na nulu.
20:56 GÓL Estonsko! 6:2
Branku družstva Estonsko vstřelil #87 Tanel Kasenurm, asistoval #88 Gerdo Unga (6:2)
20:55 Soupeř po dobré kombinaci bleskově využívá přesilové hry a je tak sníženo na 6:2.
20:42 Vyloučen hráč #17 Ondřej Němeček družstva Česko na 2 minuty za hrubost
20:40 Němeček to přehnal s důrazem u mantinelu a jde si odpočinout na dvě minuty.
20:10 Druhá třetina začala a Češi už s chutí kombinují kolem estonské branky.
20:00 Česku chvíli trvalo než se ve svém prvním zápase tohoto turnaje rozehrálo, pak ale předvedlo drtivý tlak a vede tak o pět branek.
20:00 Střely v 1. části: 20:5
19:44 Poslední český pokus v této třetině končí za estonskou bránou.
19:10 Další ostrý český pokus, estonský brankář chytá.
17:53 GÓL Česko! 6:1
17:52 A pak další z hole Mikuláše Krbce, který pouze zametl skvělou přihrávku Pěničky.
17:29 GÓL Česko! 5:1
Branku družstva Česko vstřelil #17 Ondřej Němeček, asistoval #9 Adam Hemerka (5:1)
17:28 Má slova potvrzuje další branka z hole českého kapitána.
16:20 Vypadá to, že se Češi po vlahém startu již rozehřáli a nyní je soupeř pod drtivým tlakem.
15:41 GÓL Česko! 4:1
Branku družstva Česko vstřelil #12 Filip Forman, asistoval #8 Matěj Pěnička (4:1)
15:40 Pěnička napálil míček z poloviny hřiště až na zadní mantinel a u odrazu byl s přehledem první Forman.
14:39 GÓL Česko! 3:1
Branku družstva Česko vstřelil #17 Ondřej Němeček, asistoval #11 Marek Beneš (3:1)
14:38 Nádherný pas až do brankoviště nachází pohotového Němečka a je tu další česká branka.
13:17 GÓL Česko! 2:1
13:16 Česko využívá svou první přesilovku na turnaji a poprvé v zápase jde do vedení. Třetího křižného pasu v řadě využil Matěj Havlas.
12:13 Vyloučen hráč #9 Artur Okružko družstva Estonsko na 2 minuty za sekání
11:50 Nebezpečná standartka z hranice velkého brankoviště pro Estonsko, naštěstí pro Česko netrefená.
11:25 Hra je teď velmi rychlá a oba týmy zavážejí míček až do svých útočných pásem. Další gól ale zatím nevidíme.
09:59 Národní tým zatím nemůže najít místo pro kombinaci, soupeř skvěle brání.
09:17 Další zblokovaný míček, Česko rozehrává z útočného rohu.
08:19 Dobrá rána Tokoše končí pouze na obětavém estonském bloku.
07:20 Estonci mají velkou chuť do útoku a Kříž musí být stále ve střehu.
06:03 GÓL Česko! 1:1
06:02 Máme tady bleskovou odpověď z hole Havlase, který trefil víko.
05:49 GÓL Estonsko! 0:1
Branku družstva Estonsko vstřelil #77 Ken Pähn, asistoval #88 Gerdo Unga (0:1)
05:48 Češi napadali ve třech hráčích, pak ale propadli a z brejku trestá Estonsko prvním gólem.
04:10 Na hřišti zatím panuje velký zmatek a míček lítá od jednoho týmu ke druhému.
02:50 Tak tohle bylo velké české zaspání a jeden z Estonců málem otevíral skóre. Trefil břevno.
01:39 Národní tým se snaží ustálit na míčku, soupeř ale zatím hbitě přistupuje.
00:59 Havlas v první velké české šanci, na brankovišti ale zakopl o brankáře a je tak vykázán z útočného pásma.
00:36 Estonci začali velmi dravě a Kříž už si připsal první ostrý zákrok.
00:01 Čeští i estonští florbalisté už jsou na palubovce a duel tak začíná. Česko nastupuje v červených dresech s kapitánem Ondřejem Němečkem, Estonsko hraje v modrých.