8:2
    Petr KOLOŠ
    (Suchánek)

1. SC WOOW Vítkovice - FBC Liberec 8:2
branky: 1. Lukáš Hájek, 4. Zdeněk Žák, 8. Patrik Suchánek, 11. Lukáš Hrubý, 18. Lukáš Řezanina, 38. Patrik Suchánek, 53. Lukáš Hrubý, 59. Petr Kološ - 48. Lukáš Nesměrák, 55. Petr Salát; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 4:1; diváků: 258; zásahy brankářů: Roman Ciompa 11 - Lukáš Bauer 35; po třetinách: 5:0, 1:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra Vítkovic Jana Vavrečky: Utkání rozhodla první třetina. Jednoznačný zápas, těšíme se na play-off.
60:00 Komentář trenéra Liberce Zdeňka Skružného: V první třetině jsme byli ještě u Olomouce, ve zbytku utkání jsem s výkonem spokojen. Vítkovice ale zkušeně hlídaly výsledek.
60:00 Nejlepšími hráči Patrik Suchánek (Vítkovice) a Petr Salát (Liberec).
60:00 Střely ve třetí třetině: 13:9. Celkem 43:13.
58:52 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #11 Petr Kološ, asistoval #12 Patrik Suchánek (8:2)
58:50 První Kološovu jedovku Urban kryje, za několik sekund ale ze vzájemného souboje vychází vítězně vítkovický obránce.
57:52 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
57:52 Trestné střílení družstva 1. SC WOOW Vítkovice neproměnil #44 Lukáš Hájek.
57:52 Hájek bekhendem míjí, Derka si půjde za faul posedět na tretnou lavici. Vítkovice si berou time-out.
57:52 Heczko se nadechl k sólu a Derka jej fauloval. Hájek pojede nájezd.
57:23 Bauer výborně vystartoval proti Žákovi.
56:58 Hájek pálí 100% tutovku po sehrávce Kološe.
56:10 Bauer musel daleko z branky, Vítkovice se dostaly k míčku, ale prázdnou klec nakonec neohrozily.
54:41 GÓL FBC Liberec! 7:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #81 Tomáš Szabo (7:2)
54:41 Po spoustě drobných faulů z obou stran se ke gólové dorážce nakonec dostal Salát.
52:58 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #44 Lukáš Hájek (7:1)
52:58 Lukáš Hrubý využívá zpětné nahrávky Hájka z rohu hřiště po mantinelu. Tvrdou ranou zvyšuje na 7:1
51:03 A další rána kapitána. Ovšem zase vedle.
50:43 A další vedle.
50:30 Jelínkova bomba jen do Urbana.
49:41 Rozhodčí drží přísný metr. Vítkovice budou hrát přesilovku.
47:36 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Nesměrák, asistoval #10 Petr Salát (6:1)
47:36 Ciompa čisté konto neudrží. O poznání lépe sehranou přesilovku využívá po Salátově přihrávce kapitán Nesměrák.
46:48 Veltšmíd si pohrál se dvěma obránci, ležícího Bauera ale nakonec nepřehodil.
45:55 Salát v obrovské šanci! Ciompa kryje maskou a drží čisté konto. A bude se opět vylučovat.
42:02 Heczko našel překrásně Žáka, ten minul.
40:38 Utkání sleduje 258 diváků.
39:59 V poslední šanci druhé třetiny Veltšmíd neuspěl. Střely ve druhé třetině: 9:3
37:51 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #3 Jan Jelínek (6:0)
37:51 Jelínek nachází křížnou Patrika Suchánka, který dává gól. Za dnešní zápas má již 2+2!
36:47 Vyloučen bude zlý muž Liberce Derka. Za hrubost. Fauloval Hrubého.
35:50 Nesměrák vystřihl parádní bekhend z dálky, ale trefil pouze Saláta vedle branky.
34:56 Prachbídná přesilovka Liberce, vůbec se nedostali k míčku.
34:00 Tokošč sám před Bauerem selhal.
33:10 A hned brej domácích, Kološ míjí branku, míček se odráží od zadního mantinelu k Žákovi, který už už dorážel do prázdné branky, ale střelu mu zablokoval jeden z Libereckých.
32:56 Sova si půjde odpočinou na trestnou lavici za sekání. Rozhodčí jsou dnes přísní, ale přesní.
29:40 Liberec je daleko aktivnější než v první třetině.
28:50 Poláškovu dalekonosnou střelu ještě dorážel L.Hrubý, stav se nemění.
28:20 Kološ je zpátky na hřišti.
26:00 Kološ je zraněný, snad ne vážně. Poprvné po zranění kolene se tak na hřišti objevuje Hubálek.
25:20 Liberec zahrozil. Mandelbaum ani Marek se ale do branky netrefili.
24:40 Matúšova krásná individuální akce gólem nekončí.
21:40 Nesměrák z boku na Ciompu nevyzrál. Vítkovice v plném počtu
20:00 Střely po 1.třetině: 21:1
19:31 První přesilovka Liberce. Řezanina jde ven za sekání.
17:13 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #19 Lukáš Řezanina, asistoval #12 Patrik Suchánek (5:0)
17:13 Hosté se osmělili a na chvilku se usadili v útočném pásmu. Vzápětí ale přichází další rychlá kombinace a Řezanina po skvostné Suchánkově asistenci zvyšuje na 5:0.
14:20 Polášek po souhře prvního útoku v další šanci. Nedal. Vzápětí se bolestí svíjí Kološ po střetu s Nesměrákem.
14:02 Hájek hraje výborně.
13:02 Řezanina tentokrát po lobu Suchánka sám na Urbana! Opět neuspěl.
12:30 V obrovské tutovce Řezanina, Urban kryje.
10:27 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #12 Patrik Suchánek (4:0)
10:27 Jelínek nabil Suchánkovi, jeho střelu ještě tečuje L.Hrubý!
09:33 Další vyloučení. Přetížená obrana Liberce nestíhá.
07:36 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #21 Radim Polášek (3:0)
07:36 Jelínkovu petelici Urban ještě vyrazil, Patrik Suchánek se již ale raduje.
06:30 První vyloučení. Jakub Ježek za nadzvedávání hokejky.
05:30 Poklidné utkání. Jelínek teď pálil z boku.
03:00 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #7 Zdeněk Žák, asistoval #93 David Matúš (2:0)
03:00 Lahůdková kombinace do prázdné branky. Žák opravdu nemohl minout.
00:57 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #64 Lukáš Veltšmíd (1:0)
00:57 Svižný úvod. Veltšmíd přiťukl Hájkovi, jedna klička a vymetená šibenice. Vítkovice vedou.
00:10 První střelu si připisuje Nesměrák, Ciompa vyráží. Na druhé straně první vítkovický pokus obstaral P.Suchánek. Bauer rovněž pozorný.
00:00 Line-up Vítkovice: Ciompa- Suchánek P., Kološ- Řezanina, Matúš, Sova. Line-up Liberec: Bauer- Ježek D., Nesměrák- Vážný, Salát, Král Jan.