• 32 31:20
    2
    Zuzana CIHELKOVÁ

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians 0:5
branky: 2. Nela Radonská, 17. Kristýna Halousková, 23. Nikola Pieczonková, 29. Kristýna Říhová, 29. Johana Hacklová; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Matteo Šoman; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Barbora Vorbsová ? - Julie Čapková ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:2
36:00 Ukončení 3. části
36:00 Konec utkání. Děkujeme divákům za dnešní návštěvu.
35:30 Cihelková v úniku stříli, ale brankářka Bohemians má míček pod kontrolou a hra se přesouvá rychle zpět před branku Blacků.
34:45 Kratochvílová s Rusňákovou teď překombionvaly golou akci před bankou Bohemians
34:00 Probíhají poslední dvě minuty zápasu.
33:20 Black Angels v plném počtu.
31:50 Hrnčířová utíká v oslabení před branku Bohemians, následně se Bohemak vrací před branku Blaků a Vorbsová zachraňuje nádherným zákrokem jasnou golovou příležitost
31:20 Vyloučen hráč #40 Zuzana Cihelková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:11 GÓL FbŠ Bohemians! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #16 Nicol Fryčová (0:5)
28:11 Po rychlé kombinaci další gol Bohemians
28:02 GÓL FbŠ Bohemians! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #16 Nicol Fryčová (0:4)
25:21 Bohemians v plném počtu.
24:35 I v oslabení se dostává Bohemians do šance, Vorbsová zasahuje.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Poslední třeti zahájena, Blaci pokračují ve své přesilovce.
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Konec druhé části, přesilová hra Blaků zatím nevyužita a bude pokračovat v třetí části. Na góly opět úspěšnější část pro Bohemians. Blaci stále čekají na gól.
23:21 Vyloučen hráč #14 Karolína Škopová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za opakované přestupky
23:05 Probíhá poslední minuta druhé části. Hlášená výhoda pro Black Angels
22:07 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #16 Nicol Fryčová (0:3)
21:07 Výborná v úniku střílí, ale trefuje pouze brankářku Bohemians
17:09 rychlý protiútok bohemians likviduje Vorbsová
16:47 Krásná šance Kratochvílové, míjí bránu
16:13 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Kristýna Halousková, asistoval #16 Nicol Fryčová (0:2)
15:35 Vyloučen hráč #38 Ilona Hlavínová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
11:16 Probíhá poslední minuta první části
10:25 Vurbsová vyráží střelu Bohemky nohou.
09:40 Bohemians v tutové šanci před brankou Blacků, ale gól z toho není, míček minul branku.
07:40 příležitost Výborné, brankářka Bohemians chytá skákavý míček
06:20 Hra se na chvíli přesunula před branku Bohemians a Blaci měli dvě brankové příležitosti.
05:45 Blaci stále drží obranu, Bohemians se stále snaží o golovou příležitost
02:51 po úvodním gólu pokračuje Bohemians v tlaku. Blaci zatím odolávají
01:49 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #72 Nela Radonská, asistoval #17 Barbora Sinkulová (0:1)
00:35 První šance na obou stranách, ale zatím bez gólů
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání.