3:7
    Miroslav MAYER
    (Kašpar)

Bulldogs Brno - FBC ČPP Remedicum Ostrava 3:7
branky: 2. Jiří Koutný, 19. Ondřej Fabián, 48. Petr Kadlec - 16. Pavel Machala, 16. Tomáš Vojtíšek, 22. Patrik Šimíček, 24. Jan Daniš, 39. Petr Skácel, 58. Jan Daniš, 60. Miroslav Mayer; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 459; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček 22 - Adam Hudec 25, Jan Chrást 1; po třetinách: 2:2, 0:3, 1:2
60:00 Střely celkem: 28:27
60:00 Nejlepší hráč hostí: Petr Skácel...
60:00 Nejlepší hráč domácích: Jiří Koutný...
60:00 Komentář trenéra domácích Rudolfa Škubala: 'Měli jsme dobrý vstup do utkání, poté ovšem přišli neproměnné šance a špatná druhá třetina.'
60:00 Komentář vedoucího družstva hostí Martina Trojana: 'První třetinu nám trvalo dostat se do zápasu, poté jsem kráčeli za vítězstvím i přes poměrně hektický závěr. Jsme rádi za tři body, protože z Brna se body nevozí snadno.'
60:00 Střely ve třetí třetině v poměru 12:11
59:53 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 3:7
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #8 Miroslav Mayer, asistoval #14 Petr Kašpar (3:7)
59:53 Už jen kosmetická úprava skóre...
59:13 Domácí pořád bez brankáře, Bábíček odpočívá za mantinelem...
58:57 Pouze nevrle štěkají...
58:35 Buldoci dnes nekoušou..
57:35 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 3:6
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #17 Jan Daniš bez asistence (3:6)
57:22 Koutný M. minul prázdnou branku...
56:21 Chtělo by to branku Brna, aby se zápas ještě zdramatizoval...Fabián vyškrábl balonek směřující do prázdné branky...
55:28 Brno zkouší hru bez brankáře.
55:18 Timeout Bulldogs Brno
52:30 začíná se přiostřovat, Ostrava jde do 3.
52:12 R. Žydel ve vlastním oslabení ohrozil branku Brna
50:46 Odložené vyloučení Ostravy.
48:35 Štěpánek a Mendrek ve velkých šancích. Hudec drží svůj tým, který teď Brno zatlačilo.
47:23 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Petr Kadlec, asistoval #21 Jiří Koutný (3:5)
47:23 Máme tu důležité snížení z hole Kadlec.
47:15 Mendrek se snažil trefit skákající míček před Hudcem, ovšem netrefil jej tak jak by si představoval.
45:36 V hledišti dnešní zápas sleduje i téměř kompletní Retro-tým Brna a dlouholetý kapitán Michal Kotlas.
44:28 Brněnská lajna mladíků ve složení Mendrek, Vespalec, Štěpánek nepříjemně zatopila Ostravě v její obranném pásmu. Hudec se i lehce zapotil.
43:58 Hra se přesouvá ze strany na stranu bez vážnějších šancí.
43:22 Tentokrát má míček Brno. Ovšem už ani tato skutečnost neplatí.
42:48 Míček na ostravských hokejkách, kteří jej nechtějí nikomu půjčit.
41:21 Ondráček v šanci.
40:30 A jak Brno končilo ve druhé třetině, tak i začalo tu třetí. Pasivně a u své brány.
40:00 Druhá část krutě nevyšla brněnským Buldokům, kteří inkasovali 3 branky a prohrávají tedy 2:5.
40:00 Střely ve druhé třetině v poměru 8:8.
38:24 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #7 Petr Skácel, asistoval #5 Pavel Machala (2:5)
38:24 Hosté využívají přesilovku kombinací na malé brankoviště, kde P. Skácel zakončuje do prázdné branky.
37:50 Krzyžanek střílí a Knotek odpaluje míček do bezpečí.
37:03 Průvodním znakem zápasu je urputná snaha získat balonek pod svoji kontrolu.
34:17 Ostrava dvakrát netrefila branku Brna a tak opět mohou útočit domácí.
31:08 Brno zapnulo na vyšší obrátky a dostává FBC pod tlak.
30:14 Luděk Ondráček ani nadvakrát nepřekonal výborně chytajícího Hudce.
29:52 Střelu J. Knotka vyráží Hudec za mantinel.
27:42 Hudec teď nadvakrát vychytal střelce Brna, nejdříve M. Koutného a hned poté i Petra Kadlece.
27:08 Nejlepší střelec Brna Luděk Ondráček dnes nemá svůj den.
26:26 Nebezpečná střela Jirky Koutného z půlící čáry.
24:33 FBC se opět nastěhovalo do pásma Brna. Volný úder z rohu
23:49 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #17 Jan Daniš, asistoval #7 Petr Skácel (2:4)
23:07 Buldoci by potřebovali budíček. Podle jejich herního nasazení ve druhé třetině to vypadá, jakoby byli pořád v šatně. Dokládá to i další branka v jejich síti.
21:04 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #10 Patrik Šimíček, asistoval #7 Petr Skácel (2:3)
21:04 Ostrava nadvakrát překonává Bábíčka v bráně Buldoků.
20:00 Po pomalejším rozjezdu se diváci konečně dočkali i vstřelených branek. Buldoci otevřeli skóre mladším z bratrů Koutných. Ostravské Remedicum dokázalo v rozmezí 30 vteřin skóre otočit. Poslední slovo ovšem měli znovu domácí, když Fabián odčinil neproměnné trestné střílení.
20:00 Střely v první třetině v poměru 8:8.
18:09 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Ondřej Fabián, asistoval #17 Petr Jeski (2:2)
16:21 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #14 Ondřej Fabián.
16:21 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Jan Chrást družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava
16:21 Trestné střílení! Hostující hráč odpaluje míček z malého brankoviště, když v něm špičkou nohy stál. Rozhodčí dobře viděl.
15:44 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #4 Tomáš Vojtíšek, asistoval #10 Patrik Šimíček (1:2)
15:21 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #7 Petr Skácel (1:1)
15:21 Nepokrytý prostor před domácí brankou znamená využitou přesilovku FBC.
13:59 Dobrý obranný zákrok Jeskiho na půlící čáře.
11:45 Rychlý protiútok Buldoků končí za mantinelem
09:05 Buldoci aktivnější ve střelbě, ovšem pokaždé půl metru vedle.
08:22 Druhá lajna Buldoků ve složení Drápal, Knotek - Fabián, Ondráček a Veselý dobře rozebrala obranu Ostravy.
06:43 Střelu Martina Koutného vyráží Hudec
05:12 Zatím se jedná spíše o chodící zápas. Oba týmy očividně zvolili vyčkávací taktiku.
03:06 Pavel Machala ukázkově namazal na hůl M. Koutného, ten ovšem situaci nevyužil.
01:50 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #32 Martin Koutný (1:0)
01:50 Souhra bratří Koutných znamená první gól v síti hostů.
01:04 Oba týmy začali velmi opatrně.
00:00 Hráči za doprovodu brněnského maskota již vbíhají na palubovku brněnské haly ve Vodově ulici. Připomínáme, že dnešní zápas vysílá přímým přenosem ČT4.
00:00 Line-up domácích: G: 77 - Bábíček, O: 33 - Schneider, 17 - Jeski, Ú: 21 - Koutný J., 7 - Kadlec, 32 - Koutný M.
00:00 Line-up hostů: G: 72 - Hudec, O: 20 - Krzyžanek, 3 - Plíhal, Ú: 14 - Kašpar, 7 - Skácel, 17 - Daniš
00:00 Jedná se o souboj mezi 4. a 6. týmem o velmi důležité body zaručující jistotu play-off, případně lepší umístění.
00:00 Dobrý den, vítáme všechny příznivce florbalu. Dnes vám nabídneme předehrávané utkání 19.kola Fortuna extraligy mužů mezi domácími Bulldogs Brno a hostujícím FBC ČPP Remedicum Ostrava.