3:8
    Michał DZIURDZIK
    (Skácel)

Sokol Pardubice - FBC ČPP Remedicum Ostrava 3:8
branky: 21. Jakub Burian, 58. Adam Šťastný, 59. Michal Janeček - 8. Petr Kašpar, 29. Petr Kašpar, 31. Jan Komínek, 38. Jakub Robenek, 40. Pavel Machala, 44. Jakub Plíhal, 58. Miroslav Mayer, 60. Michał Dziurdzik; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 204; zásahy brankářů: Roman Vítek 16 - Jan Chrást 15; po třetinách: 0:1, 1:4, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích Janovského: 'Škoda, že se nám nepodařilo vydržet ve výkonu z první třetiny po zbytek utkání. Zápas tak mohl výsledkově vypadat uplně jinak.'
60:00 Komentář trenéra hostů Aleše Tomáška ' Jsme spokojeni s defenzivní činností, s ofenzivní trochu méně. Měli jsme daleko více šancí, které jsme bohužel neproměnili. Celkově jsme spokojeni.'
60:00 Počet střel ve 3. třetině: domácí - 5 hosté - 8 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Michal Dziurdzik z týmu hostů a z domácího týmu Roman Vítek.
59:32 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 3:8
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #6 Michał Dziurdzik, asistoval #7 Petr Skácel (3:8)
59:32 Dziurdzik zvyšuje na 3:8 opět gólem po zemi.
58:18 GÓL Sokol Pardubice! 3:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #11 Michal Janeček bez asistence (3:7)
58:18 Po Krzyžankově rozehrávce z rohu přímo na soupeřovu hokejku snižuje na 3:7 Janeček.
57:45 GÓL Sokol Pardubice! 2:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #7 Adam Šťastný, asistoval #21 Ivo Teichman (2:7)
57:45 Na třetí pokus se podařilo domácímu Štastnému dostat míček do branky hostů.
57:02 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #8 Miroslav Mayer, asistoval #15 Dominik Hanic (1:7)
57:02 Těsně za brankovou čárou se zastavil míček po střele Miroslava Mayera.
51:00 Bahnik promarnil střelu do odkryté branky hostujících.
49:00 Dziurdzikova střela zamířila do rozkroku domácího Ďopana. Hra je přerušena.
48:20 Dziurdzikovu střelu vyrazil domácí golman.
47:18 Trestné střílení družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava neproměnil #7 Petr Skácel.
46:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
43:21 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #3 Jakub Plíhal, asistoval #14 Petr Kašpar (1:6)
43:21 Střela hostujícího Plíhala se odrazila do branky od boty pardubického hráče.
40:00 Počet střel ve 2.třetině- domácí: 5 hosté: 10
39:44 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #7 Petr Skácel (1:5)
39:44 V přesilovce se prosazuje osvědčené duo Machala - Skácel.
39:00 Skácelovu střelu golman domácích vyrazil.
37:42 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #9 Jakub Robenek bez asistence (1:4)
37:42 Po samotném úniku skóruje Robenek.
37:05 Také Dziurdzikova střela mířila do horní části tribuny.
31:40 Nepřesná Hanicova střela mířila do osvětlení svitavské haly.
30:20 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #21 Jan Komínek, asistoval #4 Tomáš Vojtíšek (1:3)
30:20 Po Vojtíškově nahrávce od mantinelu před branku skóruje Jan Komínek.
28:58 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #14 Petr Kašpar, asistoval #17 Jan Daniš (1:2)
28:58 V chumlu před brankou domácích se napodruhé podařilo Kašparovi dorazit míček za Vítkova záda.
24:45 Druhá třetina by se dala zatím charakterizovat jako série nepřesných přihrávek na obou stranách.
20:32 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #50 Jakub Burian, asistoval #21 Ivo Teichman (1:1)
20:32 Po přihrávce Teichmana skončila Burianova střela za zády hostujícího golmana.
20:00 Počet střel v první třetině: Domácí - 8 Hosté - 6
18:45 Střelu Adama Štastného se marně snažil dorazit Junek.
16:50 Skácelova střela po zemi jen těsně minula branku domácích.
11:10 Svačinkova střela jen těsně minula branku domácích.
07:59 Krzyžánkovu přihrávku přes celé hřiště proměnil Petr Kašpar.
07:58 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #14 Petr Kašpar, asistoval #20 Petr Krzyžanek (0:1)
05:45 Skvěle mířenou střelu domácího Janečka golman vyrazil.
03:15 Kapitán domácího týmu Brychta vyslal střelu na hostujícího golmana.
01:40 Nebezpečná střela domácího Ďopana skončila v rukou brankáře.
00:30 Hned v první minutě šel sám na bránu hostující Plíhal, který ovšem šanci neproměnil.
00:01 Utkání právě začalo.
00:00 Line-up FBC ČPP Remedicum Ostrava: 81 Jan Chrást - 3 Jakub Plíhal, 20 Petr Krzyžanek - 14 Petr Kašpar, 7 Petr Skácel, 17 Jan Daniš
00:00 Line-up Sokol Pardubice: 71 Roman Vítek - 84 Marek Ďopan, 30 Karel Brychta - 50 Jakub Burian, 21 Ivo Teichman, 23 Filip Bahník
00:00 Dobrý den, vítáme vás na dnešním utkání 17. kola mezi týmy Sokol Pardubice a FBC ČPP Remedicum Ostrava.