60
  • 60 59:10
    Otrokovice

FBC ČPP Remedicum Ostrava - Panthers Otrokovice 3:2
branky: 10. Jan Daniš, 24. Petr Krzyžanek, 48. Miroslav Mayer - 25. Matěj Koňařík, 39. Matěj Koňařík; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Jan Chrást 20 - Radovan Michajlovič 12; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích Aleše Tomáška : Vyrovnané utkání to určitě bylo, měli jsme více štěstí, ale bojovali jsme a získali jsme 3 body. Soustředili jsme se hlavně na obranu a přineslo nám to úspěch.
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Holovky : Vyrovnané utkání, rozhodla zbtyečná chyba ve třetí třetině
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášení za Ostravu Jan Chrást a za Otrokovice Matěj Koňařík
55:58 Krásné spolupráce předvádí útočná trojice Skácel, Daniš, Robenek
53:12 Robenek posunul zpoza brány na Skácela, ten mířil dobře k vzdálenější tyči, ale gólman Michajlovič vytáhl výborný zákrok rukou
52:52 Hradil zblokoval střelu Mayera
47:55 Petříkův příklep z půlky odražen
47:12 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #8 Miroslav Mayer bez asistence (3:2)
47:12 Miroslav Bimbo Mayer vystihl míček rozehrávajících, udělal 3 rychlé kroky a vymetl pavučiny v Michajlovičově bráně
45:35 Koňařík zkusil vystřelil z půlky, jen jestli Chrást nespí, ale nespal
44:18 Bojuje se o každý míček na každém centimetru hřiště
43:10 Remedicum pozměnilo lajny a snaží se urvat 3 body
40:47 Petřík vyslal prudkou střelu, ale nešla do brány
40:00 Střely ve druhé třetině v poměru 3 - 10
38:26 GÓL Panthers Otrokovice! 2:2
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #11 Matěj Koňařík, asistoval #14 Karel Ťopek (2:2)
38:26 Jakmile dostane Koňařík místo pro střelu, je zle, vyrovnává stav před koncem druhé třetiny
37:09 Posselt trefuje příklepem nohu Michajloviče
35:09 Ostravský kapitán Hanic vyjel oblouk, ale přestřeluje
32:27 Chrást zmenšil nabíhajícímu Valčíkovi střelecký úhel, čili střílel jen do hrudi gólmana
30:18 Pohlednou akci začal Krzyžanek, který nahrál na Hanice, ten našel ještě lépe postaveného Šimíčka, ale třetí jmenovaný bohužel neusměrnil míček do brány Otrokovic
27:48 Machala čepelí nadnesl střelu Barabáše
27:20 Krzyžanek poslal krásný pás na Plíhala, ten sice vystřelil z první, ale přestřelil
24:58 GÓL Panthers Otrokovice! 2:1
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil #11 Matěj Koňařík, asistoval #8 Jaroslav Vaněk (2:1)
24:58 Koňařík doklepl na po několikráté míček do sítě
24:09 Ťopek neusměrnil backhand za Chrástova záda
23:38 Trestné střílení družstva Panthers Otrokovice neproměnil #16 Juraj Matějka.
23:38 NEDAL
23:38 Miroslav Mayer fauloval, půjde na 2 mnuty za hru vysokou holí, teda pokud Juraj Matejka nedá nájezd
23:04 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #20 Petr Krzyžanek, asistoval #3 Jakub Plíhal (2:0)
23:04 Krzyžanek poslal nechytatelný příklep
21:08 Proti střele Koňaříka Chrást vytáhl ruku
20:00 Střely v první třetině v poměru 6 - 8
18:47 Krásná střela zpoza těla v podání otrokovického Sovjáka, zatím ale stav beze změny
17:41 Skácel vybojoval balónek za svou vlastní bránou a dobře si všiml nabíhajícího Kašpara, vyslal mu dlouhý balónek do brejku, ale druhý jmenovaný přestřelil
16:58 Uhrinovský vystihl špatnou rozehrávku Vojtíška a mířil na Chrásta, ten pozorný
16:00 Spoustu příležitostí Ostravy, ale buď střela mimo bránu nebo zasáhl Michajlovič
14:00 Daniel Mikeška pálil přímo do rukou Chrásta
12:49 Koňaříkovu střelu teď pro změnu zablokoval Krzyžanek
12:04 Petříkovu střelu z vrchu přesilovkové formace zblokoval Posselt
11:22 Barabáš od mantinelu z první přestřelil
09:42 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #17 Jan Daniš bez asistence (1:0)
09:42 Daniš z nulového úhlu vykouzlil branku
08:30 Dominik Hanic sám před otrokovickou bránou, pomoci gólmanovi musel ještě bek,a by míček neskončil v síti
05:58 Nagy Michal vyslal příklep, ale Chrást chytá do rukou a Ostrava je u míče
04:05 Ťopek místo střely volil přihrávku na Valčíka, ten jeho úmysl ale nevystihl
01:51 Beci Otrokovic vyslali pás na Valčíka, který vystřelil pouze do hrudi Chrásta
00:52 Za první minutu byli u míče pouze Ostravané a Plíhal dokonce krásně natáhl střelu, která těsně minula bránu
00:00 Line-up domácích FBC Ostrava : Chrást - Krzyžanek, Plíhal - Daniš, Kašpar, Skácel
00:00 Line-up hostujícího družstva Panters Otrokovice : Michajlovič - Nagy, Klapita - Sovják, Petřík, Uhrinovský
00:00 Krásný nedělní podvečer z ostravské haly Sareza, hráči obou družstev mají rozcvičku v plném proudu