(Heczko)
  • 57 56:19
    Vítkovice

1. SC WOOW Vítkovice - x3m team SSK Future 5:1
branky: 1. Lukáš Hrubý, 50. Martin Tokoš, 51. Lukáš Hrubý, 54. Jan Jelínek, 57. Martin Tokoš - 25. Daniel Kalaš; rozhodčí: Marek Nováček - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 372; zásahy brankářů: Marcel Suchánek 27 - Martin Beneš 45; po třetinách: 1:0, 0:1, 4:0
60:00 Nejlepší hráči: Hosté: číslo 86 - Martin Beneš, domácí: číslo 2 - Lukáš Hrubý
60:00 Komentář trenéra domácích Radomíra Mrázka: Náročné utkání, hlavně co se týče trpělivosti. Soupeř byl na nás výborně připraven.
60:00 Komentář trenéra hostí Jiřího Nováka: V prvních dvou třetinách, které byly vyrovnané, jsme neproměnili naše šance. Ve třetí třetině potvrdily Vítkovice roli favorita.
59:59 Střely ve třetí třetině: 20:5, střely celkem 50:28
56:19 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
56:19 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #8 Filip Heczko (5:1)
56:19 Heczko centruje do před Beneše, v rohu bere balon Tokoš a prostřeluje Beneše.
55:21 Jastřembský eskamotérsky ve skoku plavmo ohrozil Suchánka.
53:08 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #3 Jan Jelínek, asistoval #93 David Matúš (4:1)
53:08 Nahrávka střela, Jelínek Matúš, 4 : 1
50:14 Timeout x3m team SSK Future
50:14 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #44 Lukáš Hájek (3:1)
50:14 Hájek tentokrát nahrával Hrubému z poza branky ten od Mantinelu zaskočil Beneše.
49:57 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš, asistoval #3 Jan Jelínek (2:1)
49:57 Tokoš se chopil balonu před polovinou, proběhl až před Beneše a upravil skóre.
49:39 Polášek trefil jen Vetšmída a Veltšmíd z otočky Beneše.
47:56 Hájek si krásně prohodil obránce, Beneš v brance již byl nad jeho síly.
47:26 Hra se přiostřuje, hráči začínají trávit víc času na zadku než na nohách.
46:23 Ždárský v šanci před Suchánkem, ale z otočky trefil jen brankáře.
45:34 Hrubý se pokusil z první prodloužit pas Patrika Suchánka, ale po zemi napálil Beneše.
43:42 Kološ nasadil u mantinelu jesle, Matúš se vytočil dvěma obráncům, ale jeho další spoluhráč se přimotal do střely.
42:58 Hrubý nastřeluje, Hájek před brankou,.... tentokrát však nebyl balon v jeho dosahu.
40:58 Třetí třetina začal v klasickém duchu, Vítkovice zkouší postupný útok, Future brání. Celkově bez vlivu na skóre.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině Vit -18 Fut-15
38:27 Hájek se ihned z trestné lavice zapojil do šermířského souboje před Benešem.
38:08 Vítkovice si vzaly balonek a už ho Future nepůjčili.
35:58 Řehoř tváří v tvář Suchánkovi taktéž neuspěl.
35:15 Kalaš proběhl obranou, ale na Suchánka v rychlosti nevyzrál.
35:00 Utkání sleduje 372 diváků.
33:15 Kološ přehrál tři hráče soupeře na vlastní půlce, poslal balon zadovkou na střed Žákovi, Žák posunul na druhou stranu na zcela osamoceného Hájka... Nic. Hajkovi přeskočil balon hokejku.
32:24 Future zvýšili důraz kolem své branky a Vítkovicím se nedaří udržet na polovině soupeře.
31:52 Hra je teď na půlce Vítkovic přerušována řadou faulů.
29:49 Hájek teď zahnal Žáka příliš rychlou přihrávkou dozadu kde ho útočníci soupeře obrali o balon a Riebauer zkusil ohrozit Suchánka v brance. Víc než pokus z toho nebylo.
28:50 Kološ dobíhal skákající balonek mezi dvěma obránci Furture, ti ho se štěstím odeslali do rohu.
27:58 Hájek opět sám před golmanem nedokázal zamířit přesně.
25:40 Hrubý netrefil z dorážky Suchánkovy střely backhendem odkrytou branku.
25:20 Hrubý z rohu nahrál Hájkovi, který sám před Benešem netrefil branku.
24:08 GÓL x3m team SSK Future! 1:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #10 Daniel Kalaš, asistoval #71 Jan Jastřembský (1:1)
24:08 Z další akce již bylo Future úspěšné. Jastřembský křižně na Kalaše a dál už to znáte.
23:42 Future se na chvíli usídlilo u branky vítkovic, ale vyústění v únik osamoceného Tokoše, který ale neuspěl tváří v tvář Benešovi.
20:00 Střely na branku v první třetině. Vit - 12 Fut- 8
19:59 Poslední dvě minuty se odehrály na polovině Vítkovic, avšak Suchánek v Brance neměl moc práce.
18:33 Freund obral o balon Heczka, vyhnul se dobíhajícímu Jelínkovi a servíroval Kalašovi před bránu. Ten však šanci minul.
16:25 Sova teď zaběhl za obranu Future, ale těžké nahození nezpracoval a po zásahu Beneše skončil za bránou.
14:35 Obraz hry je stále stejný, Vítkovice budují postupný útok, Future zkouší rychlé protiútoky ihned po zisku balonu.
12:28 Veltšmíd, Polášek, Tokoš a Beneš se pořádně zapotil. Zakončující Tokoš sice prohodil Benešovi balon mezi nohama, bohužel mimo bránu.
10:57 Hra čtyři na čtyři ani následná přesilovka domácích nic nepřinesly.
08:57 Vítkovice hrají oslabení odvážně z čehož plyne faul hostů a dvouminutový trest.
08:08 Hráči Future se dostali za vítkovickou branku, kde jejich snahu ukončil tvrdě Jelínek za což si jde na dvě minuty posedět.
07:50 Pozornost Beneše otestoval z dálky Hájek, neúspěšně.
04:17 V prvních čtyřech minutách mají ze hry více domácí, což dokázali již v 58 sekundě kdy otevřel skóre utkání Lukáš Hrubý.
00:58 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
00:00 Lineup domácí 26-Suchánek Marcel 11-Kološ Petr 12-Suchánek Patrik 10-Tokoš Martin 21-Polášek Radim 64-Veltšmíd Lukáš
00:00 lineup hosté 86- Beneš Martin 2 - Brychca Lukáš 4 -Kadoch Ondřej 10-Kalaš Dan 29-Freund Jan 40-Krupička Vojtěch