• 56 55:38
    21:0
    (Sikorová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 21:0
branky: 9. Michaela Šponiarová, 9. Eliška Planková, 12. Denisa Hyršová, 18. Sára Seevaldová, 19. Michaela Šponiarová, 25. Michaela Šponiarová, 28. Simona Grāpēna, 29. Michaela Kubečková, 32. Barbora Husková, 33. Michaela Šponiarová, 35. Michaela Šponiarová, 36. Barbora Husková, 37. Vendula Maroszová, 39. Michaela Šponiarová, 40. Nela Kubalčíková, 42. Sára Seevaldová, 48. Barbora Husková, 49. Markéta Lenfeldová, 50. Nela Kubalčíková, 52. Michaela Šponiarová, 56. Simona Grāpēna; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 9 - Veronika Šplíchalová 41; po třetinách: 5:0, 10:0, 6:0
60:00 ROZHOVORY PO UTKÁNÍ
60:00 Střely celkem 67:9 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 3 Michaela Šponiarová, Znojmo - 37 Bára Procházková
60:00 Střely ve 3. části: 24:5
59:50 Vypadá to, že tento nervydrásající duel pro sebe nakonec získají Vítkovice
58:38 Procházková to ještě zkouší po zemi. Karasová je na místě
55:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 21:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Simona Grāpēna, asistoval #20 Nela Sikorová (21:0)
55:38 Ale je za to potrestáno. Siki nahrává před prázdnou branku Grāpēně
54:27 Znojmo se sympaticky snaží o čestný úspěch
52:50 Míček nebezpečně poskakoval okolo branky Vítkovic
52:33 Šplíchalová zasahuje proti Sikorové
51:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 20:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová bez asistence (20:0)
51:56 Šponiarová měla plno času zamířit do šiby a přidává svůj sedmý gól
50:46 Částečková - Husková a nakonec Šplíchalová
49:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 19:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková bez asistence (19:0)
49:55 Kubalčíková dostala dárek od obrany hostí a v klidu šanci proměňuje
48:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 18:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #7 Vendula Maroszová (18:0)
48:33 A Lenfeldová s tečí dostala míček za Šplíchalovou
48:00 Teď to zkouší druhá přesilovková lajna
47:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 17:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #4 Michaela Kubečková (17:0)
47:51 Tak už ne..
47:32 Trojice domácích zatím odolává
46:42 Vyloučen hráč #19 Kamila Reischlová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
46:42 Vyloučen hráč #10 Bára Brančová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání
46:42 Tak nakonec to budou dvě dvojky naráz..
46:35 Výhoda pro Vítkovice
42:51 Karasová musela vytáhnout dobrý zákrok proti Houšťové
41:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 16:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Barbora Husková (16:0)
41:57 Pohotová a pohodová dorážka Seevaldové
41:23 V sestavě domácích se nově objevuje Gajdošová a na své obvyklé pozici centra Částečková
40:00 Střely ve 2. části: 20:0
39:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 15:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #11 Tereza Matýsková (15:0)
39:32 Kubalčíková z vrchu nechytatelně zakončuje
38:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 14:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #48 Eliška Planková (14:0)
38:47 Když má míček Šponiarová, mají hosté asi zakázáno bránit
37:40 Husková netrefuje prázdnou kasu
36:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (13:0)
36:32 Maroszová pro další gól málem obětovala hokejku
36:09 První střelecký pokus Znojma ve 2. třetině z hole Novákové
35:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #15 Šárka Staňková (12:0)
35:56 Pomalá dorážka Huskové se došourala za čáru
34:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:0
34:20 Šponiarové to dneska vyloženě sedí
32:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #7 Vendula Maroszová (10:0)
32:03 Šponiarová prostřeluje všechny
31:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:0
31:42 Krosy na Huskovou často končí gólem. Teď taky
31:06 Střela, blok, souboj, nahrávka, střela, zákrok, dorážka, zákrok, souboj, nahrávka, střela, blok, střela, zákrok a tak furt dokola
29:10 Šponiarová jednoruč do tyčky
28:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #17 Tereza Smetanová (8:0)
28:09 Kubečková zprava vymetá pravé víko
27:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Simona Grāpēna, asistoval #55 Denisa Hyršová (7:0)
27:58 Grāpēna ve spolupráci s Hyršovou nějak dokopala míček do kasy
27:25 Parádní kombinace a sejv Šplíchalové proti Willmannové
24:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #67 Eliška Willmannová (6:0)
24:43 Teď využívá chybu v obraně Znojma duo Willmannová-Šponiarová
24:04 Sice se hraje jen na útočné polovině domácích ale hráčky hostí brání kompaktně a obětavě a Vítky se prosazují s obtížemi
23:28 Jinak je úvod druhé třetiny napínavý asi jako prezidentské volby v Rusku
22:12 Maroszová si vyběhla přes osu a trefuje tyč
20:00 Střely v 1. části: 18:4
18:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
18:12 Šponiarová z první na zadní
17:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #15 Šárka Staňková (4:0)
17:39 Nakonec to ukončuje ze svého obvyklého postu Seevaldová
16:58 Teď probíhá nepřetržité ostřelování branky Znojma
16:20 Grāpēna prostrčila míček na Sikorovou ale tu vyčapala Šplíchalová
15:15 Eliášová nějak vykopává střelu Smetanové do skoro odkryté kasy
13:17 Houšťová to zkoušela na bližší tyč, Karasová to v klidu vyřešila
11:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #20 Nela Sikorová (3:0)
11:26 Parádní přihrávka od Siki a Hyršová prokazuje lepší mušku než v rozstřelu, kdy mířila na hlavu kolemjdoucím
08:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #41 Simona Grāpēna (2:0)
08:27 Planková v pohodě doráží do prázdné
08:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:0)
08:07 Šponiarová se otočila na středu a vyhnala všechny pavouky z pravého vinklu
06:52 Šplíchalová zasahuje helmou proti Kubečkové
06:25 Vyloučen hráč #20 Nela Houšťová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
05:54 Další pokus znojemských si připisuje Filáková
04:41 Střela Smutné hosty nerozveselila, první zákrok Karasové
02:29 Lenfeldová poprvé zaměstnala Šplíchalovou
01:34 Domácí hrají bago na útočné polovině, Houšťová odkopává do rohu
00:54 Seevaldová rozvlnila boční síť