5:4
    Lucie CHOLINSKÁ
    (Řeháková)

FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec 5:4
branky: 3. Eva Řeháková, 13. Eva Řeháková, 15. Tereza Reimerová, 33. Klára Horčičková, 60. Lucie Cholinská - 28. Julia Opic, 42. Karolína Nováková, 44. Karolína Klubalová, 53. Monika Žapková; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 25 - Alžběta Hánová 19; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:08 GÓL FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #5 Eva Řeháková (5:4)
59:08 Cholinská ví, kdy to její tým nejvíc potřebuje, poslední minuta před námi a Olomouc se dostává zpět do vedení.
58:44 Vyloučen hráč #77 Julia Opic družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
56:29 Tyčka pomáhá Kuchařové.
55:13 Řehákové se v samostatném úniku nedaří dostat míček za brankovou čáru.
54:23 Žapková se pokouší do svého gólového účtu ještě přidat jeden zápis, ale Kuchařovou tentokrát nepřekonala.
52:54 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #54 Monika Žapková, asistoval #18 Karolína Klubalová (4:4)
52:54 Žapková z náběhu pálí od modré a Kuchařové linie prolomena, stav srovnán.
51:04 Liberec na nic nečeká, domácí jen s problémy dostávají míček z vlastního pásma.
50:03 Hánová zasahuje, Reimerové se nedaří její zeď prolomit.
49:19 Každý pokus na jedné straně je záhy vysřídán ambicemi skórovat i na druhé straně. Tato ruleta střel se však stále nezastavuje.
48:57 Kombinace zakončená střelou Řehákové není úspěšná.
47:05 Nováková pálí z velkého brankoviště. Kuchařovou však neoklamala.
46:09 Hráčky Liberce volí střely z dálky, Kuchařová však další takový pokus zlikvidovala.
44:38 Olomouc se opět vrací do útoku, střely Hořčičkové a Řehákové byly zblokovány.
44:08 Hosté zahajují útok ze svého pásma.
43:19 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (4:3)
43:19 Nečekaná střela Klubalové mířila Kuchařové pod ruku a situace se ještě dramatizuje.
42:21 Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:00 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (4:2)
41:00 Nováková vrací svůj tým do hry, individuální akcí snižuje na 4:2.
40:34 Hned začátek třetiny přinesl hostujícím velkou šanci, avšak Valešová minula prádnou bránu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:15
38:20 Zerzánová se vymaňuje z libereckého sevření a posílá Řehákovou do útoku.
37:02 Kuchařová opět září a drží svůj tým v tříbrankovém vedení.
36:29 Rozehrávka z velkého brankoviště Liberce není využita, Opic trefuje bolující olomouckou obranu.
35:53 Šmídková se nevzdává a důrazem se dostává do dvou bezprostředně po sobě letících střel.
33:57 Jirsová pálí, trefuje Kuchařovou do hrudi.
32:27 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (4:1)
32:27 Situace 3 na 1 a podívaná nahrávek je ukončena za brankovou čárou.
31:19 Hlaviznová posílá na Vaculovou a domácí jsou opět na útočné polovině.
29:36 Tyčky cinkají, ale hosté pouští hráčky Olomouce v této přesilové hře jen k obtížným střelám.
28:19 Vyloučen hráč #18 Karolína Klubalová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
27:11 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Julia Opic, asistoval #95 Veronika Šmídková (3:1)
27:11 Tlak Liberce od začátku třetiny přinesl své ovoce, v nepozorné chvilce získala míček a od skórování ji už nic nezastavilo.
26:08 Olomouc zakládá útok.
25:11 Hořčičková bekendem odráží nepřesnou přihrávku na Hánovou.
23:39 Kuchařová eliminuje další pokus soupeřek.
22:34 Hosté udržují domácí hráčky v tlaku na olomoucké polovině.
21:56 Střelu Rondošové ještě tečovala Nováková, ale Kuchařová zůstává neomylná.
20:01 První buly třetiny míří opět k olomoucké obraně.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
18:30 Hostům se daří vymanit z tlaku soupeřek.
17:43 Vyloučen hráč #88 Karolína Vlachová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
16:04 Olomouc se drží v pásmu a dlouhými nahrávkami připravuje Hánové horké chvíle.
14:13 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (3:0)
14:13 Reimerová z velkého brankoviště míří přesně, zvyšuje na rozdíl 3 branek.
12:53 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #71 Klára Horčičková (2:0)
12:53 Hořčičková nachází volnou Řehákovou, která již míček pouze umisťuje za záda Hánové.
11:18 Výhoz Hořčičkové posílá domácí do útočného pásma, ona sama však po dlouhé štaci míří na střídačku.
09:04 Kutálející se míček pozdravil brankovou čáru hostů, ale brzy se odporoučel do rohu hřiště, Reimerová nestačila doběhnout volný míček k zakončení.
07:47 Rozehrávku z útočného rohu hráčky Liberce nedovedly využít k ohrožení olomoucké svatyně.
07:07 Hánová zasahuje v nepřehledné situaci před jejím brankovištěm.
06:24 Poláčková taktéž volí střelu od modré.
05:10 Rondošová pálí z obrany, spoluhráčce se ale nepovedlo střele vyhnout a tak ji zblokovala.
04:12 Domácí kombinují na poli soupeře, liberecká obrana však stále drží.
02:50 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková z trestného střílení (1:0)
02:50 Řeháková vzala příležitost za pačesy a trestné střílení se jí daří zamířit zblízka přesně.
02:27 Hořčičková se dostává ke střele, bránu míjí.
01:19 Šmídková obkroužila branku domácích, k zakončení však olomouckou obranou nebyla puštěna.
00:01 Úvodní buly utkání končí na florbálkách olomouckého týmu.