• 60 59:38
    2
    Kateřina VOKÁLOVÁ

K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno 2:5
branky: 22. Veronika Muselíková, 45. Zuzana Žampachová - 9. Karolína Garguláková, 22. Anna Brucháčková, 28. Tereza Halaštová, 31. Michaela Žáková, 32. Tereza Pešková; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová 18 - Martina Franková 31; po třetinách: 0:1, 1:4, 1:0
60:01 Pozápasové rozhovory
60:00 Děkujeme všem čtenářům za pozornost a těšíme se na další domácí utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 11:2
59:39 První vyloučení tohoto utkání. Na trestnou míří domácí Vokálová.
59:38 Vyloučen hráč #19 Kateřina Vokálová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:06 Janečková pálí! Franková připravena. Dnes to není Židenicím přáno.
57:22 Sigmundová teď zkoušela střílet z bezprostřední blízkosti, rozhodčí však odpískal hru vysokou holí.
56:55 Židenice teď mají velkou převahu a střílí z každé pozice.
55:00 Další loženka! Klára Jahodová však promáchla.
54:23 Obrovská šance Dračic! Drápalová ale ve vyložené šanci napálila hostující brankářku. Židenice budou rozehrávat.
53:00 Buldočky se teď po delší odmlce ocitly v útočném pásmu, kombinují za brankou Kratochvílové, která ve třetí třetině zatím nemá tolik práce co v předchozích dvou.
52:40 Židenice se stále snaží s výsledkem něco udělat a vyvíjejí na Bulldogs velký tlak.
51:11 Janečková využila chyby Pospíšilové v rozehrávce, míček prostrčila na Domonkosovou, ale ta mířila po zemi přímo doprostřed, kde byla připravena Franková.
50:40 Parádní ránu Žampachové z výběhu likviduje ještě parádnějším zákrokem Franková!
50:00 Dnešnímu utkání přihlíží 154 diváků. Děkujeme!
47:40 Králová zkoušela vystřelit z otočky, ale Frankovou nepřekonala.
46:33 Žampachová se znovu řítila s Janečkovou na branku, ale akce byla přerušena dobrým zákrokem hostující obrany.
44:22 Krásná branka Židenic! Žampachová udělala několik kliček, narazila si s Janečkovou a do prázdné branky snižuje nepříznivý stav.
44:21 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #9 Natálie Janečková (2:5)
43:17 Králová výborně vybojovala balonek a ocitla se tváří v tvář Frankové, ale bohužel se jí střela nepovedla. Židenice hrají pěkně, ale bohužel se nemohou spolehnout na zakončení.
43:03 Pěkná střela Klvačové, ale Franková je pozorná.
42:30 I ve třetí části má hra zajímavé tempo. Týmy si nedávají nic zadarmo.
40:00 Herně poměrně vyrovnaná partie byla k vidění i v druhé třetině. Střelecky se ale více dařilo Bulldogs Brno. Hostující tým v ní vstřelil 4 branky a vede 5:1.
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
38:49 A hned na druhé straně pálila ze středu hřiště Vlčková - nad.
38:37 Nečekaná střela Hrazdírové končí taky vedle.
38:21 Marková se prodrala hostující obranou, ale střílí vysoko nad.
38:00 Králová se Sedláčkovou způsobily před buldočí brankou pěkný závar, ze kterého však nakonec nic není.
35:59 Hostující první lajně zatápí domácí obraně střelami ze všech možných pozic.
35:55 Povedená střela Brucháčkové tahem znovu končí na přilbě domácí gólmanky.
35:00 Na hřiště poprvé v zápase naskočila Stuchlíková a hned prověřila Kratochvílovou. Ta si i díky pomoci masky zapsala další zákrok.
33:55 Hostujícímu týmu a fanouškům na malou chvíli zatrnulo, Brucháčková se ocitla na zemi, ale rychle se oklepala a s úsměvem pádí na střídačku.
33:45 Halaštová pěkně vypálila, Kratochvílová zasáhla, ale míček jí z náruče vypadl. Pešková mohla dorážet, ale netrefila se.
31:50 Stav 5:1 v polovině hry je zcela objektivně krutý pro domácí tým. Musíme však pochválit hostující hráčky, které mají velmi dobře seřízená mířidla.
31:33 Židenice potkala podobná pasáž jako na Bohemce. V krátkém časovém sledu obdržely tři branky. Trenér Starý reaguje oddechovým časem.
31:31 Timeout K1 Florbal Židenice
31:31 GÓL Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Tereza Pešková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (1:5)
30:03 Hostující tým vede již o tři branky. Na 4:1 zvyšuje Žáková.
30:02 GÓL Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #74 Kristýna Černá (1:4)
29:30 Krásné sólo židenické Žampachové! Bohužel její pas nezužitkovala Domonkosová, která promáchla. Nadějná příležitost nevyužita.
28:50 Pěkná střela Vokálové. Franková vyráží do autu.
28:08 Židenice nehrají vůbec špatně. S aktuálně pátým týmem tabulky drží tempo a krok, ale bohužel hostující hráčky jsou efektivnější.
27:43 Bulldogs opět odskakují na rozdíl dvou branek. Brucháčková našla z první před brankou úplně volnou Halaštovou a ta se nemýlila.
27:42 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Tereza Halaštová, asistoval #36 Anna Brucháčková (1:3)
24:44 Vidíme méně šancí než v prvním dějství. Za to branky už jsme viděli 2!
21:46 Židenice bleskově korigují! Střela Muselíkové z půlky skončila až za zády brankářky Frankové.
21:45 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #28 Veronika Muselíková, asistoval #76 Zuzana Žampachová (1:2)
21:39 Buldočí expres Anna Brucháčková se na své polovině rozjela, ťukla si to s Peškovou a střelou do prázdné branky zvyšuje na 2:0.
21:38 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #88 Tereza Pešková (0:2)
21:08 Kratochvílová znovu zasahovala. Tentokrát po střele Machálkové, která byla na levém křídle úplně sama.
20:01 Druhá třetina odstartovala! Ta první byla poměrně vyrovnaná, oba celky si vypracovaly několik zajímavých šancí.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:00 Garguláková prověřila Kratochvílovou.
17:30 Zajímavý pokus Žákové, který možná lehce líznul tyčku branky Kratochvílové.
14:07 Úvodních deset minut nabídlo spoustu šancí a rychlou hru, tempo v posledních minutách však lehce opadlo.
12:28 Janečková zabrala na pravém křídle, následně vyslala Domonkosovou, ale její ránu zblokovala obrana. Židenice rozehrávají z rohu.
08:41 Židenice své šance nevyužily, a jak to tak ve sportu bývá, záhy udeřili hosté. Nutno říct, že poněkud šťastně. Garguláková se z předbrankového prostoru prosadila jednoruč.
08:04 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková, asistoval #25 Eva Stará (0:1)
07:05 Dvě velké šance Židenic! Janečková zakončení prováhala, ale střílela nakonec Domonkosová. Franková znovu chytá.
05:50 Dračice si teď vypracovaly pěkný tlak, ze kterého střílela Králová, Franková byla opět pozorná. A hned záhy pálila Machálková, Kratochvílová je však taky připravena.
05:12 Nikola Domonkosová, která je na hostování v Židenicích právě z Bulldogs, zkoušela zkrotit skákající míček a vypálit ze vzduchu, ale bohužel se jí to nepovedlo.
04:44 Kratochvílová, která dnes dostala přednost v brance Židenic před Večeřovou, chytá nahození Halaštové z dálky.
03:50 Další zásah hostující gólmanky, tentokrát tolik práce neměla.
03:30 První šance domácích. Sestry Jahodovy si vyměnily míček, ale Franková střelu Moniky chytá.
02:30 Bulldogs Brno si zatím v úvodních třech minutách vypracovali 3 zajímavé šance z osy hřiště.
00:01 Hráčky nám již nastupují na hřiště. Nejprve line-up hostí.
00:00 Vážení diváci. Vítejte u textového přenosu 17. kola florbalové ČEZ Extraligy, ve kterém na sebe narazí brněnské Dračice a Buldočky. Přejeme vám příjemnou zábavu!