2:7
    Barbora SUCHÁNKOVÁ
    (Pešavová)

Bulldogs Brno - FBS Olomouc 2:7
branky: 35. Tereza Pešková, 49. Tereza Pešková - 1. Veronika Mrázková, 32. Gabriela Vaculová, 43. Eliška Pešavová, 45. Valentýna Zerzánová, 52. Lucie Cholinská, 57. Tereza Reimerová, 60. Barbora Suchánková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 140; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 37 - Klára Hodulíková 48; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 19:18
59:53 GÓL FBS Olomouc! 2:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #33 Eliška Pešavová (2:7)
59:22 Halaštová s Jirkovou se zamotali u mantinelu a ztratili míček.
59:10 Pokus Nesnídalové vysoko nad branku.
58:40 Bulldogs se dostali na útočnou polovinu a rozestavěli si šest hráček. Jenže Bolfová při pokusu dorazit míček faulovala.
58:05 Buly na útočné polovině Olomouce. Řeháková se snažila držet míček, ale zdržovala hru.
57:16 Žáková na ose hledala Bolfovou. Její střela byla zblokovaná.
56:57 Bulldogs v šesti.
56:22 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (2:6)
55:55 Zápas se pomalu blíží ke konci. Olomouc zatím vetšinově drží míček a odolává tlaku Bulldogs.
55:11 Horčičková podklouzla na míčku v útočném rohu. Následovat bude buly a sportovní odevzdání míčku.
54:21 Bulldogs dokáží držet míček na útočné polovině, ale tím to končí. Obrana Olomouce jim více nedovoluje.
53:30 Brucháčková kouzlila za brankou, ale před ní bylo tolik těl, že nešlo nikomu nahrát.
52:41 Bulldogs rozehrávali z rohu. Signál vyšel tak napůl. Nesnídalová sice byla volná, ale míček ji nešel, jak bylo potřeba.
52:02 Bulldogs se snaží dále o snížení vedení Olomouce. Teď mají rozehrávku po faulu na Halaštovou.
51:34 Olomouc vyřešila akci dvě na jednu s přehledem a opět odskakují do tří brankového vedení.
51:33 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #68 Gabriela Vaculová (2:5)
50:40 Žáková prověřila od mantinelu Hodulíkovou, která chtěla vyslat Řehákovou. Pospíšilová ji předskočila a zahasila akci.
49:39 Olomouc drží míček, ale Jirková s Brucháčkovou jim se odebrali tlakem.
49:00 Pešková si krásně vyskočila na zadní tyč a Pospíšilová ji předložila míček do prázdné branky. Hodulíková se zlobila na svoje hráčky, že to nepohlídali.
48:17 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Tereza Pešková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (2:4)
47:50 Nesnídalová nahrávkou trefila Řehákovou, která mohla jít sama na Krištofovou. Ale míček jí odskočil.
47:21 Machálková nadvakrát vystřelila. Poprvé jí to nesedlo, podruhé to šlo nad branku.
46:41 Brucháčková to zkusila individuálně. Nahrávku však poslala do území nikoho.
46:06 Hodulíková sbírá odražený míček a uklidňuje hru Olomouce.
45:21 Horčičková si tělem pokryla nahozený míček a šla do výběhu. Pokus jen těsně minul branku Krištofové.
44:41 Na hale není slyšet vlastního slova. Fans Olomouce dělají neskutečný bordel. Smekám čepici.
44:18 Timeout Bulldogs Brno
44:18 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #71 Klára Horčičková (1:4)
44:15 Olomouc využila zaváhání Bulldogs a odskakují do tří brankového vedení.
44:03 Pešková s Vlčkovou se nedomluvili před Hodulíkovou a skákající míček netrefila ani jedna. Další promaněná šance Bulldogs.
43:31 Krištofové se za hráčkami Olomouce hlásila Žáková, ale gólmanka Bulldogs se neodvážila k dlouhému výhozu.
42:07 Nedáš dostaneš se teď na hřišti ukázalo v plné kráse. Bulldogs měli dvě gólovky, ale neskórovali. Na druhé straně jedna akce hostí a je to opět o dvě branky.
42:06 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:3)
41:44 Další závar před Hodulíkovou. Pešková dorážela snad dvakrát, ale branka nikde.
41:21 K Lukášové se odrazila nahrávka Baumgartner, ale Hodulíkovou nepřekonala.
40:51 Konečně se ozývají i fans Bulldogs. Trvalo to jen dvě třetiny.
40:01 O buly třetí třetiny byla přetahovaná. Vlčková se už na to nedokázala koukat a sáhla do toho. Což znamená přestupek.
40:00 Střely ve 2. části: 20:15
39:30 Zblokovaná střela Brucháčkové nenadělala Hodulíkové výrazné problémy. Dokázala si s tím poradit.
39:04 Brucháčková na Bolfovou, ale té střela z osy nesedla.
38:16 Šance pro Bulldogs vyrovnat ještě před koncem druhé třetiny. Horčičková málem přesekla hokejku Brucháčkové a půjde vychladnout na trestnou.
38:15 Vyloučen hráč #71 Klára Horčičková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
37:38 Pokud Černé od mantinelu jen vyprášil betony Hodulíkové. Už asi chápu proč se na ni v Olomouci, tak spoléhají.
36:31 Obrovská smůla pro Peškovou, kdy nedokázala překonat Hodulíkovou. Ta v ten moment nevěděla, kde se míček nachází a navíc nebyla v ideálním postavení.
35:50 Bolfová zachytila dlouhou přihrávku na Řehákovou. Díky skákajícímu míčku prošla dvě hráčky, ale potom ji třetí zastavila.
34:41 Olomouc měla dvě velké šance a hned po brance Bulldogs mohli opět odskočit do vedení o dvě branky. Naštěstí se to nepovedlo. To by mohlo domácí srazit k zemi.
34:15 Pešková s Brucháčkovou vykřesali naději pro Bulldogs.
34:14 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Tereza Pešková, asistoval #36 Anna Brucháčková (1:2)
33:40 Fans Olomouce jsou ve varu. Hala praská ve švech, ale to vše jenom díky hostujícím fans. Ale tak proč si neudělat výlet v neděli do Brna že?
33:00 Domácí hráčky se snaží najít recept na obranu Olomouce, ale nedaří se. Buď trefí blok nebo to lapá Hodulíková.
31:32 Vaculová dostala nahrávku zpoza branky přesně na čepel a nekompromisně trefila vykejř u zadní tyče branky Krištofové. S tím ani blok Pospíšilové neudělal.
31:31 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #50 Lucie Cholinská (0:2)
30:43 Olomouc může odskočit do dvojbrankového vedení pomocí nabídnuté přesilovky od domácích. Bulldogs prý hráli až v osmi hráčkách a to se nesmí no.
30:42 Vyloučen hráč #32 Karolína Garguláková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
30:21 Žáková si obhodila hráčku Olomouce, ale hned u ní byla druhá, která ji míček čistě odebrala.
29:57 Pokud Zerzánové byl dobrý. Naštěstí netrefila zařízení.
29:26 Řeháková prověřila Krištofovou po technické parádičce. Domácí gólmanka chytá.
28:55 Brucháčková pouze do bloku. To dnes zatím hodně pomáhá Hodulíkové.
28:08 Brucháčková předskočila obránkyni Olomouce a vybojovala standartku na dobré pozici. Domácí hráčky ji potom zahodili.
27:32 Teď jsme mohli vidět pasáž nepřesností. Obou týmům nevyšla jejich rozehrávka. Tak si vyměnili míček.
26:28 Signál druhé domácí lajny zakončovala Lukášové. I za Hodulíkovou zazvonila tyč. Hala jen zahučela.
26:21 K Pospíšilové se odrazil míček. Jenže před ní byly další čtyři hráčky a střela byla sražena do rohu.
25:33 Olomouc po lajně tvořila akci na jeden dotyk. Naštěstí pro Bulldogs před Krištofovou nebyla žádná hráčka Olomouce, která by to zakončila.
24:33 Domácí hráčky asi dostali o pauze pořádný céréz v šatně, protože zapli o rychlost výš. Olomouc nechytila dokonale začátek druhé třetiny.
24:03 Machálková prošla obranou Olomouce, jako nůž máslem. Hodulíková vyráží maskou.
23:26 Střelu Halaštové bych zařadil mezi nahození. Hodulíková na dvakrát musela míček chytat.
22:51 Brucháčková díky své aktivitě v presu získala míček. Ale mohla ho posunout jen na poslední Pospíšilovou.
22:02 Garguláková využila skákajícího míčku a zatlačila celou lajnu Olomouce za branku Hodulíkové.
21:21 Bulldogs se ubránili. Olomouc prostřídává na míčku.
20:54 Jirková utekla a nebezpečně vystřelila. Jenže nad branku Hodulíkové.
20:35 Za Krištofovou zvoní tyč. Olomouc teď svírá čtveřici Bulldogs a mačká je jak citrón.
20:01 Buly druhé třetiny vyhrává Olomouc. Ta bude pokračovat ve výhodě jedné hráčky ještě minutu a něco.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:36 Udrží Bulldogs jednobrankové vedení Olomouce do konce první třetiny. To se brzy dozvíme. Povedlo se to.
19:20 Vyloučen hráč #96 Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
19:10 Olomouc má výhodu odloženého vyloučení. Uvidíme i přesilovku hostí.
18:26 Obranný systém Olomouce je důsledná a běhavá osobka. To moc domácím hráčkám nevoní. Snad na to najdou recept brzy.
18:06 Olomouc rozehrává na útočné polovině.
17:14 Pospíšilová se urvala své obránkyni. Brucháčková si jí všimla, ale nahrávka šla na paty. Škoda pro Bulldogs. Těch šancí už měli dost.
16:36 Olomouc hraje opět v pěti. Bulldogs sice drželi míček a kombinovali na útočné polovině, ale víc z přesilovky nedokázali vytěžit.
16:12 Sigmundová vystřelila ze standartní situace. Hodulíková to má.
15:40 Celá lavička Olomouce i fans se zlobí. Bohužel nevím za co, protože jsem vám popisoval předchozí akci.
14:50 Po sporné situaci mají Bulldogs k dispozici přesilovku. Jak si v ní povedou uvidíme. Zatím kombinují na útočné polovině.
14:06 Bulldogs vytáhli pres na hosty, ale Sigmundová se nechala jednoduše prohodit.
13:18 Nadějná střela Pospíšilové měla gólové parametry. Letěla tak třicet čísel od zadní tyčky brány, kterou stráží Hodulíková.
12:48 Akce Olomouce na jeden dotek končí u hráčky na ose, když nedokázala v jedničky vystřelit.
12:41 Krištofová si po delší době sáhla na míček.
11:51 Machálkové se prvně podařilo obejít svoji strážkyni, ale míček se jí zadrhl. Takže o něj v okamžiku přišla. Poté i Sigmundová měla problémy s tlakem dvou hostujících hráček.
11:00 První třetina už je za polovinou svého času. Olomouc má zatím více ze hry. Bulldogs spíše brání a poléhají na um Brucháčkové.
10:10 Žáková se vrátila ve správný čas a odebrala míček Olomoucké hráčce. Potom hru uklidnila a šla střídat. Bulldogs na míčku.
09:49 Nesnídalová čistě obrala Řehákovou, ale její myšlenku potom žádná spoluhráčka nepochopila.
09:01 Pospíšilová si všimla Vlčkové na zadní tyči. Nahrávala jí, ale bohužel gólem to nekončí. Aby to Bulldogs nemrzelo.
08:24 Garguláková s Žákovou zapresovali hráčky Olomouce a dostali je do potíží. Bohužel k zakončení se už nedostali.
07:52 Stará vystihla myšlenku Poláčkové, ale v zápětí o míček přišla.
07:10 Obrana Bulldogs si může na chvíli oddechnout. Lukášová si připsala úspěšný blok a vytlačila hostující hráčku až za její branku.
06:36 První domácí lajna Bulldogs se musí bránit zuby, nehty. Jelikož hostující hráčky začínali roztáček na útočné polovině kolotoč.
05:49 Na hřišti můžeme sledovat i novou akvizici mezi domácími hráčkami. Jedná se o Nesnídalovou, která dorazila na hostování.
05:10 Rozehrávka v útočném pásmu pro Bulldogs. Jenže se Bolfová dopustila faulu před brankou hostí a ry rak mohou v klidu hrát na míčku.
04:30 Třetí domácí lajna střídá na míčku, aby ho dostala úderná první. Tak uvidíme co Brucháčková a spol vymyslí.
03:31 Hosté zakládajíc postupný útok a domácí postavené v obraně. Akce Olomouce končí blokem obránkyně Bulldogs.
03:00 Na hale panuje výborná atmosféra podpořená hlavně hostujícími fans. Škoda, že Bulldogs tu hlavního kotelníka nemají.
02:16 Brucháčková hledala beckhendovou nahrávkou Bolfovou. Ta netrefila míček. To byla první šance Bulldogs.
00:59 Sigmundová z pozice poslední hráčky ztratila míček před Krištofovou, která se snažila pohybem vykrýt Mrázkovou. Ta však v jejím postavení našla skulinu a je tu první branka zápasu.
00:58 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #55 Barbora Suchánková (0:1)
00:20 Vlčková na ose obranného pásma zachytila nahrávku hostí a chtěla rozvinout break. Jenže nahrávku na Brucháčkovou zastavila hráčka Olomouce.
00:01 Úvodní buly špatně zahrála Brucháčková, takže na půlce rozehrává Olomouc.
00:00 Krásné nedělní odpoledne všem čtenářům online přenosu z utkání 16. kola ČEZ Extraligy mezi Bulldogs Brno a FBS Olomouc. Oba týmy spolu sousedí v tabulce. Hostující Olomouc se nachází na čtvrtém místě a Bulldogs jen díky horšímu skóre na páté příčce. Takže o náboj duelu je postaráno. Kdo vyhraje si výrazně může pomoci směrem do Play-off.