• 59 58:51
    2:7
    (Kubečková)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:7
branky: 31. Tereza Havlová, 45. Simona Korbelářová - 8. Sára Seevaldová, 20. Sára Seevaldová, 22. Michaela Kubečková, 30. Jessica Kabelková, 44. Michaela Šponiarová, 49. Šárka Staňková, 59. Michaela Šponiarová; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 31 - Nikola Příleská 28; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Vojáček Michal (Trenér): Komentáře nejlepších hráček a trenéra: https://www.ceskyflorbal.tv/video/s-rozhovory-fbs-bohemians-vs-1sc-tempish-vitkovice-0ehd8r
60:00 Komentář hostů Velecký Jiří (Trenér): Komentáře nejlepších hráček a trenéra: ​https://www.ceskyflorbal.tv/video/s-rozhovory-14kolo-fbs-bohemians-vs-1sc-tempish-vitkovice-m99thq
60:00 Střely ve 3. části: 10:16
58:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #4 Michaela Kubečková (2:7)
58:05 Vítkovice pravděpodobně dohrají závěr zápasu v přesilové hře.
57:38 Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
56:23 Přesilovka zatím není nebezpečná, nyní Husková jen do bloku.
54:54 Vyloučen hráč #99 Eliška Jaroslava Mrázová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
54:36 Druhá lajna hostí teď točila domácí, ale nevypracovali si výraznější šanci.
51:25 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #17 Simona Korbelářová.
51:25 Korbelářová v oslavení pouze do břevna branky Příleské.
50:14 Zbytečné vyloučení domácích za zdržování hry.
50:00 Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry
49:43 Saffertová sama na branku, ale zvoní jen tyčka za Příleskou.
48:36 Rozehrávka z rohu a laciná branka Staňkové.
48:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #4 Michaela Kubečková (2:6)
47:39 Kubečková se hezky uvolnila do středu hřiště, ale Svrčková opět chytá.
46:53 Vítkovická první lajna uklidňuje hru, ale následuje zbytečná střela do bloku.
45:01 Pěkná přihrávka na střed a Simona Korbelářová snižuje
44:57 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Simona Korbelářová, asistoval #15 Radka Korbelářová (2:5)
43:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #48 Eliška Planková (1:5)
43:21 Šponiarová se prosazuje dorážkou vlastní střely.
41:11 Ani druhá přesilová hra nebyla využita.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:02 Druhá přesilová hra domácích, Hyršová je vyloučená za blokování hokejky.
39:01 Vyloučen hráč #55 Denisa Hyršová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
38:03 Do zápasu poprvé zasahuje na domácí straně Kačka Strnadová.
35:46 Přesilová hra nevyužita, střelu Korbelářové S. vyráží Příleská za mantinel.
35:36 Sikorová v brejku, ale Svrčková vyráží helmou.
34:01 Trest pro lavičku Vítkovic a první přesilová hra utkání.
33:40 Vyloučen hráč #67 Eliška Willmannová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
33:14 Kubečková fauluje v rohu hřiště a druhá lajna domácích hledá prostor kudy rozehrát.
31:29 Vítkovice aktivnějí napadají, ale Bohemka dlouhými míčky jejich pressing zatím přehrávají.
30:03 Po pěkné krosu Faltové se pěknou střelou prosazuje Havlová a snižuje.na tři branky.
30:02 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #89 Kateřina Bünterová (1:4)
29:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jessica Kabelková, asistoval #20 Nela Sikorová (0:4)
28:32 Mrázová dobře podržela míček pro domácí po težší přihrávce od Dvořákové. Oba týmy střídají.
26:42 Sportovní gesto domácích, kdy přiznali teč a na míčku hosté.
22:19 Brejk Saffertové, ale opět bezchybná Příleská.
21:37 Nejprve Kubečková do břevna, ale následná dorážka končí v brance.
21:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #26 Barbora Husková (0:3)
20:01 I úvodní buly druhé třetiny pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:22 Špané střídání domácích s Seevaldová zvyšuje z brankoviště na dvoubrankový rozdíl.
19:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Barbora Husková (0:2)
17:53 Nepřesnost v rozehrávce domácích a šance Vítkovic, střela míří, ale opět mimo branku.
15:04 Vítkovice se zatím trápí se zpracováním míčku a Bohemka hrozí z brejků.
13:11 Svrčková zachytila odražený míček a uklidnila hru.
11:53 Kabelková na Matýskovou, ale té míček přeskočil hůl.
10:13 Hraje se zatím pohledné utkání, šancí je hodně, ale oba týmy drží brankářky.
07:11 Nejprve v dobré šanci Korbelářová, ale bohužel pro domácí svůj brejk proměnila Seevaldová.
07:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
06:56 Bohemka ve dvou dobrých šancích, ale zatím bez gólového efektu.
04:53 Bohemka zatím aktivně brání a Vítkovice spíše drží míček.
02:51 Kabelkové sjela střela ve velké šanci.
01:33 První šance Vítkovic v podání Huskové.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice, které zahajují pozvolnou rozehrávkou.