5:4
    Karolína KLUBALOVÁ
    ()

Crazy girls FBC Liberec - FBC Intevo Třinec  5:4p
branky: 26. Julia Opic, 36. Karolína Nováková, 43. Veronika Šmídková, 60. Markéta Valešová, 65. Karolína Klubalová - 40. Lucie Mišúnová, 42. Kateřina Macigová, 58. Klára Hrobařová, 60. Lucie Mišúnová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 15 - Simona Pytlíková 31; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:3, 1:0
65:00 Střely celkem: Liberec - 36 , Třinec - 19
65:00 Nejlepší hráčky: Liberec - Karolína Klubalová , Třinec - Simona Pytlíková
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
64:35 Klubalová si zasloužila vstřelit gol a vstřelila ho v opravdu skvělou chvíli protože díky ní Liberec vítězí v prodloužení
64:18 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (5:4)
63:54 Klubalová mohla rozhodnout ale netrefuje branku
62:01 Liberec byl blízko k výhře ale Pytlíková opět začarovala svou branku
60:31 Třinec začal prodloužení aktivně a už se snaží vymyslet golovou akci
60:01 Buly v prodloužení vyhrává Třinec
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
59:59 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #54 Monika Žapková (4:4)
59:59 Markéta Valešová v poslední vteřině vyrovnává a posílá zápas do prodloužení
59:49 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (3:4)
59:49 Mišúnová střelou na zadní tyč otáčí
57:13 Timeout Crazy girls FBC Liberec
57:13 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #29 Klára Hrobařová, asistoval #40 Adéla Šibrová (3:3)
57:13 Hrobařová střelou na přední tyč vyrovnává
56:48 Timeout FBC Intevo Třinec
56:48 Vyloučen hráč #16 Kristýna Rondošová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
55:40 Dnešní zápas sleduje 156 diváků
53:30 Klubalová a Valešová v souboji dvě na jednu neuspěly
51:15 Hráčky Liberce zamknuly obranu a nepouští Třinec do velkých šancí
50:02 Valešová předvedla skvělé solo přes půlku hřiště ale zastavila ji poslední bránící hráčka
48:29 Liberec nedokázal využít přsilovou hru a tak výsledek stále zůstává stejný
46:31 Liberec si podruhé v tomto zápase zahraje přesilovku
46:29 Vyloučen hráč #33 Nikola Liberdová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
42:03 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková bez asistence (3:2)
42:03 Šmídková střelou backhandem přerušila radost z vyrovnávacího golu a Liberec se opět ujímá vedení
41:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #14 Petra Bieleszová (2:2)
41:47 Macigová střelou z půlky na bližší tyč vyrovnává
41:03 Žbanková zkusila svoje štěstí střelou z půlky ale pytlíková zvládla střelu vyrazit
40:01 Úvodní buly třetí třetiny ovládly hráčky Třince
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
39:34 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
39:34 Mišúnová oběhla branku a střelou backhandem na přední tyč snižuje skore
36:42 hráčky Liberce jsou hládové po další brance a hned po vstřeleném golu si chtějí připsat další
35:28 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #76 Markéta Žbánková (2:0)
35:28 Karolína Nováková střelou pod břevno nedala šanci pytlíkové a zvyšuje skore zápasu už od dvě branky
34:20 Hra se přélévá z jedné strany na druhou
30:01 Kociánová zablokovala střelu Liberce a nedovolila změnit stav utkání
27:44 Valešová skvěle zkusila střelu backhandem ale Pytlíková zvládla tuto střelu zneškodnit
25:28 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Julia Opic, asistoval #9 Markéta Valešová (1:0)
25:28 Julia Opic doklepává míček do prázdné branky a posílá Liberec do vedení
23:56 Žbanková promáchla hokejkou před prázdnou brankou a tak stav stále zůstává nerozhodný
22:58 Podsedníková byla blízko ke vstřelení první brnky zápasu, trefila ale pouze svojí spoluhráčku
09:42 Nováková byla se svou střelou na konci přesilovky neúspěšná
07:40 Vyloučen hráč #14 Petra Bieleszová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
07:40 Liberec si zahraje první přesilovku dnešního zápasu.
06:48 Defenziva Liberce zatím nepouští Třinec do žádné velké akce
05:11 Pytlíková si připsala skvělý zákrok v souboji 1 na 1
03:30 Pytlíková si připisuje další zákrok
02:00 Liberec se raoval z golu ale branka neplatí.
01:02 Nováková zkusila vystřelit ale bez úspěchu
00:01 úvodní buly zápasu ovládly hráčky Třince