60
  • 60 59:49
    Tatran

FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice 5:6
branky: 3. Radka Korbelářová, 17. Radka Korbelářová, 27. Simona Korbelářová, 50. Simona Korbelářová, 54. Agáta Procházková - 1. Lucie Krýslová, 12. Karolína Bláhová, 25. Barbora Panešová, 29. Nikola Hermannová, 43. Barbora Lovíšková, 53. Linda Fuchsová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 119; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 20 - Monika Šolleová 16; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:49 Timeout PSN Tatran Střešovice
58:59 Vernerová netrefuje odkrytou branku.
58:32 Timeout FbŠ Bohemians
58:32 Domácí začínají svojí hru v šesti.
57:01 Dobře sehraná přesilová hra Tatranu, ale Svrčková podržela několika zákroky a domácí připravují závěrečný tlak.
54:33 Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
53:59 Atraktivní utkání pokračuje a Procházková využivá svojí šanci.
53:48 GÓL FbŠ Bohemians! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Agáta Procházková, asistoval #73 Agáta Saffertová (5:6)
52:59 Využitá přesilová hra hostí a Fuchsová se prosazuje dorážkou.
52:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #29 Lucie Želízková (4:6)
51:29 Vyloučen hráč #73 Agáta Saffertová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:16 Želízková v šanci, ale Svrčková si poradila.
49:09 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Simona Korbelářová, asistoval #46 Michaela Urbanová (4:5)
49:05 Dobrá střela Veselé a Šolleová opět maskou chytá.
48:21 Tatran zatáhl svojí obranu a domácí hledají skulinky.
46:01 Tatran z dobré šance přestřeluje, ale domácí se přiznávají k teči.
44:39 Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zvedání florbalky
44:01 Ostrý zákrok domácích na hraně vyloučení, ale rozhodčí tentokrát nevylučují.
42:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #24 Kateřina Vachudová (3:5)
42:36 Hezká střela Korbelářové, ale Šolleová si s ní poradila a vyráží helmou nad branku.
40:13 Třetí třetina zahájena a domácí úspěšnější na vhazování.
40:00 Střely ve 2. části: 3:10
39:43 Střela Korbelářové zablokována, následně Veselou vychytala Šolleová.
38:11 Střelu Havlové chytá Šolleová.
37:48 Vyloučen hráč #17 Bára Matějková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
36:43 Střela Lovíškové z první a Svrčková si skáče pro zákrok.
35:32 Důraz Saffertové a zisk míčku pro domácí.
32:31 Hra je nyní plná nepřesností a brejkových příležitostí na obou stranách.
29:32 Útočný faul domácích a oba týmy mohou vystřídat.
28:31 Přestřelka ve druhé třetině pokračuje, Tatran se opět ujímá vedení.
28:17 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #55 Lucie Krýslová (3:4)
27:31 Vernerová přestřeluje.
26:30 Šťastná branka domácích a máme opět vyrovnáno.
26:13 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Simona Korbelářová, asistoval #77 Anna-Marie Divišová (3:3)
24:21 Střela z dálky, ale Svrčková střelu neviděla a tak hosté opět vedou.
24:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #17 Bára Matějková (2:3)
22:41 První přesilová hra pro hosty zatím není úspěšná, domácí dobře blokují.
22:10 Vyloučen hráč #46 Michaela Urbanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
20:11 Nejprve zblokovaná střela Tatranu a následně sportovní gesto Tatranu, když se přiznaly k teči.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:56 Poslední střelu první třetiny si připisuje domácí Mrázová a oba týmy odcházejí do šatny za vyrovnaného stavu.
16:51 Opět souhra třetí formace domácích a máme opět vyrovnáno.
16:45 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Radka Korbelářová, asistoval #43 Simona Korbelářová (2:2)
15:14 Tatran v plném počtu, domácím se přesilovka tolik nepovedla.
12:53 Tvrdý souboj na mantinelu vyhodnotili rozhodčí jako faul a Želízková sedí za nedovolené vrážení.
12:51 Vyloučen hráč #29 Lucie Želízková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:41 Pěkná střela Bláhové a hosté opět vedou.
11:33 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #8 Lucie Vernerová (1:2)
11:14 Svrčková si připisuje jistý zákrok proti střela hostující obránkyně.
09:23 Domácí jsou zatím aktivnější a Tatran zatím má problém s rotací především třetí formace domácích
07:21 Faul v rohu hřiště a domácí rozehrávají.
05:01 Lovíšková oběhla Hebíkovou, ale její přihrávka byla zachycena domácí obranou.
02:09 I první šance domácích končí brankou, kterou vstřelila Radka Korbelářová těsně nad nohu Šolleové.
02:07 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
00:22 Úvodní pressing domácím nevyšel a Krýslová se trefuje krásně do rohu branky Svrčkové.
00:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Lucie Krýslová, asistoval #29 Lucie Želízková (0:1)
00:01 Úvodní buly zápasu pro hosty.