• 60 59:50
    4:1
    ()

PSN Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 4:1
branky: 23. Lucie Želízková, 30. Linda Fuchsová, 31. Lucie Vernerová, 60. Lucie Vernerová - 6. Karolína Stůjová; rozhodčí: Jakub Cigl - Anh Vu Pham; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 18 - Alena Večeřová 25; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:0
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová bez asistence (4:1)
59:50 Do prázdné branky pečetí výhru Tatranu Vernerová.
59:00 Židenice zkouší v šesti.
58:57 Timeout K1 Florbal Židenice
58:57 Brno bere oddechový čas, uvidíme co vymyslí. Poslední minuty byly velmi zajímavé a tak se dá očekávat ještě drama.
58:30 Židenice tlačí co to jde. Drbalová drží svůj tým
57:30 Drbalová nohou vykopává míček a likviduje nebezpečnou akci.
57:00 Poslední tři minuty třetí třetiny.
56:15 Obrana Brna dnes odhodlaně blokuje a vypadá to, že Tatran ani třetí přesilovku nevyužije.
55:02 Zatím to spíš vypadá, že přesilovka Tatranu je lepší pro Židenice, které hned dvakrát nebezpečně zakončují na Drbalovou.
54:20 Tatran má třetí pokus zlepšit si statistiky přesilovek.
54:19 Vyloučen hráč #16 Lucie Ponížilová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře
54:15 Hezkou akci Tatranu likviduje hostující obrana.
53:16 Domácí hráčky i po přesilovce dál tlačí, Fuchsová ale střílí vedle.
52:25 Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #9 Natálie Janečková.
52:25 Hermannová zatáhla za záchrannou brzdu, když Židenice nebezpečně utekly. Nařízený nájezd nebyl úspěšný a přesilovka domácích pokračuje dál.
51:20 Tatranky kombinují a hledají ideální příležitost k zakončení.
51:13 Vyloučen hráč #22 Barbora Marková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou
50:48 Závar před domácí brankou končí několika ležícími hráčkami na Drbalové. Naštěstí je v pořádku a a hra pokračuje.
50:23 Stůjová pěkně vybojovala míček, ale zkušené nechala své spoluhráčky vystřídat.
49:52 Panešová střílí z dálky, hostující brankářka vyráží.
47:38 Lovíšková na Vernerovou, ta jí to hned posílá zpět. Na Večeřovou to opět nestačilo.
46:17 Fuchsová na Stůjovou, šance končí v rukou Večeřové.
45:36 Pěkná střela z hokejky Sedláčkové, Drbalová chytá.
43:40 Na míčku je zatím více Tatran, který je oproti začátku utkání klidnější a své šance si připravuje.
43:00 Hra je v úvodních minutách poslední třetiny velmi bojovná, Židenice rozhodně nic nevzdávají.
40:39 Zajímavá standardka Tatranu, skóre se ale nenavyšuje.
40:27 Hned z kraje utkání vidíme velmi pěkné tatranské kombinace.
40:01 Hru zahajuje Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
39:44 Poslední střelu druhé třetiny vyslala Gocová.
38:55 Králová teď asi třikrát vystřelila na Drbalovou, ani jeden její pokus nebyl gólový.
37:32 Brno teď mohlo snížit stav utkání, ve finální fázi ale jedné z hostujících hráček balónek uskočil a zakončení tak nebylo úspěšné.
35:56 Dlouhá pasáž hry, kdy mají balón Židenice, nedaří se jim ale dostat za půlku.
34:25 Už se zdálo, že Stůjová navýší skóre, Večeřová ale vytáhla neuvěřitelný zákrok a hraje se dál.
33:04 Matějkové opět zvoní tyč.
31:50 Po velmi rychlých dvou gólech Tatranu, teď vidíme chuť na domácích hráčkách ještě skóre navýšit.
30:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #27 Mariana Býčková (3:1)
29:27 Do dvoubrankového vedení dostává Tatran Lucie Vernerová po přihrávce Býčkové.
29:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #55 Lucie Krýslová (2:1)
29:26 Po několika velmi zajímavých střeleckých pokusech z tatranských hokejek je nakonec úspěšná Fuchsová.
28:45 Ani hostující přesilovka nebyla úspěšná a pokračujeme v plném počtu.
27:25 Želízková perfektně vystihla přihrávku hostující hráčky a dostala se do výborné šance.
26:48 Vyloučen hráč #89 Barbora Panešová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
26:48 Jihomoravské hráčky si také vyzkouší přesilovku po faulu Panešové.
26:17 I Židenice občas zahrozí nebezpečnou střelou. Jednu teď vyslala Králová.
24:54 Tatran se snaží najít recept na hostující obranu, ta je dnes ale velmi dobře připravená.
22:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #55 Lucie Krýslová (1:1)
22:18 Tak to byla akce jak z florbalové učebnice. Nahrávka tam a sem a nakonec Želízková uklízí do odkryté branky.
21:00 První minuta druhé třetiny přinesla pokusy o střely na obou stranách, ale jinak nic zásadního.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
18:40 Hermannová posílá bombu z dálky, Večeřová připravená.
17:50 Zatím to vypadá, že tento zápas bude hodně o trpělivosti, vidíme spíše nepřesné střely a přihrávky, než nějaké výraznější akce.
16:19 Brněnská Janečková zkouší Drbalovou, ta chytá.
15:37 Tatranu přesilovka příliš nevyšla, viděli jsme jen střely nad nebo do bloku.
14:00 Tatran velmi pěkně kombinuje, Židenice ještě líp blokují všechny pokusy.
13:34 Vyloučen hráč #31 Anna Klvačová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
12:54 Matějková bere míček v rohu a dlouhým výběhem posílá střelu na Večeřovou, té tentokrát pomohla branková konstrukce.
11:09 Hra je teď velmi bojovná, ale nepřináší šance ani na jednu stranu.
09:19 Bořilová vyslala střelu na Večeřovou, ta v poslední chvíli dává ruku tam kam má.
08:23 Lovíšková pěknou otočkou překonala hráčku Židenic a sama se řítila středem na Večeřovou, ale její střela nebyla úspěšná.
07:20 Zdá se, že Tatran se vlastní brankou nenechá rozházet, naopak velmi zvýšil tempo hry.
05:50 Hostující tým zkouší pozornost Drbalové, zvoní tyč.
05:39 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Vlastní branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová (0:1)
05:39 Židenice nahazují nenápadně před branku a míček se nešťastně odráží od domácí hráčky.
05:11 Židenice konečně hrají s balónkem a kombinují na půlce Tatranu.
03:55 Vachudová nebezpečně hledá Vernerovou před brankou, ta prudkou přihrávku promáchla.
03:15 První střelu připisuje Hermannová, dělo do masky hostující golmanky.
02:36 Tatran otočil všechny tři lajny, ale střelu na branku zatím diváci neviděli.
01:20 Bláhová bere balónek a probíhá celé hřiště, u branky hostů ale nic nevymyslela.
00:10 Želízková na buly úspěšnější a Tatran se hned dostává do útoku.