1

2

5.

Crazy girls FBC Liberec - FbŠ Bohemians 7:8pn
branky: 1. Karolína Nováková, 24. Karolína Klubalová, 26. Markéta Žbánková, 35. Karolína Nováková, 41. Karolína Klubalová, 44. Markéta Žbánková, 50. Monika Žapková - 8. Radka Korbelářová, 12. Kristýna Dvořáková, 18. Tereza Havlová, 47. Radka Korbelářová, 52. Radka Korbelářová, 53. Agáta Procházková, 56. Barbora Doležálková, N Simona Korbelářová; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 31 - Eliška Svrčková 25; po třetinách: 1:3, 3:0, 3:4, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #76 Markéta Žbánková , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #43 Simona Korbelářová a vstřelil rozhodující gól (7:8).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #18 Karolína Klubalová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #91 Radka Korbelářová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #16 Kristýna Rondošová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #6 Denisa Hebíková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #76 Markéta Žbánková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #63 Barbora Doležálková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #91 Radka Korbelářová a vstřelil gól.
59:50 Timeout Crazy girls FBC Liberec
59:45 Velká šance Klubalové rozhodnout golem nekončí.
58:34 Poslední dvě minuty všechno nebo nic
56:16 Bohemians z trestného sřílení vyrovnává
55:59 GÓL FbŠ Bohemians! 7:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #63 Barbora Doležálková z trestného střílení (7:7)
55:05 Přesilovka Bohemians
54:20 Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
52:59 GÓL FbŠ Bohemians! 7:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Agáta Procházková, asistoval #10 Veronika Štajnerová (7:6)
52:59 Bohemians snižuje na rozdíl pouhého jednoho golu
51:07 GÓL FbŠ Bohemians! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Radka Korbelářová, asistoval #43 Simona Korbelářová (7:5)
51:07 Znova souhra Korbelářových končí golem.
50:01 Goooooool, Žapková a jdeme znovu do vedení o 3 goly.
49:34 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 7:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #54 Monika Žapková, asistoval #75 Kateřina Jirsová (7:4)
46:21 GÓL FbŠ Bohemians! 6:4
46:21 Korbelářová na Korbelářovou a výsledek se mění.
46:13 Liberec si vytváří další šance.
43:54 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #18 Karolína Klubalová (6:3)
43:54 Goooooooool, Žbánková skvělou ranou pod břevno posílá Liberec ještě do větší pohody
42:21 Fryčová znovu chytá
41:56 Goooool, Klubalová využila své rychlosti a zvyšuje náskok o dvě branky
40:42 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (5:3)
40:01 Poslední třetina tohoto zápasu může začít
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
38:24 Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
38:24 Bohemians mají další přesilovku v utkání.
38:24 Liberec hraje dnes mimořádně dobře.
37:00 Bohemka se snaží něco vymyslet, ale zatím nic nevymyslela
34:22 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (4:3)
34:22 Goooooool Liberec jde do vedení
34:11 Liberec měl k dispozici hodně pěknou standartku, ale gol se nepovedlo vstřelit.
31:35 Liberec svoje oslabení zvládl
30:59 Jirsová dostává menší trest a Bohemians mají k dispozici přesilovku
30:29 Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:20 Klbalová měla další možnost dát gol, ale Svrčková chytá
28:03 Nováková vybojovala faul pro svůj tým a tím uklidnuje situaci
25:57 Gooooool Žbánková vyrovnává
25:20 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková bez asistence (3:3)
25:00 Fryčová neskutečně chytá samostatný nájezd Korbelářové
23:28 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová z trestného střílení (2:3)
23:28 Klubalová proměnuje trestné střílení a snizuje.
21:39 Bohemka začala třetinu hodně aktivně.
20:01 Druhá třetina je před námi.
20:00 Střely v 1. části: 8:15
18:08 Tereza Havlová pozemní střelou zvyšuje skore
17:58 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová bez asistence (1:3)
16:41 Žbánková bohužel také netrefuje branku, tak jak by chtěla
15:44 Valešové střela minula branku o pár centimetrů
14:16 Svrčková vytahuje neskutečný zákrok
11:57 Bohemians otáčí skore
11:47 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #22 Kristýna Dvořáková, asistoval #91 Radka Korbelářová (1:2)
10:38 Bohemians hraje první přesilovku po faulu Šmídkové
09:46 Vyloučen hráč #95 Veronika Šmídková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
08:25 Korbelářová vyrovnává
07:51 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Radka Korbelářová, asistoval #63 Barbora Doležálková (1:1)
07:19 Hra se přelévá ze strany na stranu.
05:51 Švejdová uklidnuje situaci a bere si míček dozádu
04:15 Liberec skvěle brání, a hraje rozvážně
02:09 Bohemians se žene do útoku
00:11 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #94 Daniela Švejdová (1:0)
00:11 Bleskový úvod do utkání předvádí domácí tým
00:01 Dnešní utkání může začít úvodním buly.