5:4
    Tereza HLAVIZNOVÁ
    ()

FBS Olomouc - Bulldogs Brno 6:4
branky: 15. Barbora Suchánková, 25. Eva Řeháková, 27. Eva Řeháková, 46. Valentýna Zerzánová, 53. Eva Řeháková, 60. Eliška Pešavová - 25. Michaela Žáková, 26. Tereza Pešková, 40. Veronika Stuchlíková, 60. Tereza Hlaviznová; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 23 - Martina Franková 24; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:59 GÓL FBS Olomouc! 6:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (6:4)
59:41 GÓL Bulldogs Brno! 5:4
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová (5:4)
59:08 Timeout Bulldogs Brno
59:08 Domácí mají rozehrávku v útočném rohu.
58:59 Olomouc drží Bulldogs na jejich vlastní obrané polovině.
58:22 Hosté se snaží obehrát domácí blok 2-2-1, zatím neúspěšně.
57:33 Hosté to zkusí v šesti.
55:41 Golmanka hostů je již ošetřena, pokračujeme ve hře.
55:39 Zranění a ošetření Frankové oba týmy využívají k týmovým poradám.
53:54 Řeháková nahodila na bránu, její pokus chytře tečovala Pešavová, Franková si připisuje těžký zákrok.
53:12 Hlaviznová střelou z první trefuje pouze Vlčkovou do hlavy.
52:10 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (5:3)
52:10 Řeháková zakončila přečíslení 2 na 1 střelou a kompletuje svůj hattrick.
49:40 Vaculová řešila situaci 1-1 střelou přes obránkyni, Halaštová blokuje.
48:57 Dalekonosná střela Machálkové končí jistým zákrokem Hany Kuchařové.
48:11 Situaci 2 na 2 směrem na domácí branku doběhla skvěle Hlaviznová a získala míček pro svůj tým.
46:33 Zerzánová opět v šanci, tentokrát lehce nad.
45:18 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #25 Zuzana Kuchařová (4:3)
45:18 Zerzánová lehce za půlkou zatáhla, dělovkou prostřelila Frankovou a vrací domácím vedení.
44:38 Hubáčková s míčkem na holi obroužila celé pásmo a rychlým zápěstím prověřila Frankovou.
43:40 Domácí hrozí z rychlých protiútoků, Hegingerová ale opět netrefuje zařízení.
42:49 Znovu šance Hubáčkové, backhandová střela letěla těšně vedle.
42:28 Hubáčková vybojovala míček pro kapitánku Reimerovou, ta míjí branku.
40:55 Olomouc se usazuje v pásmu, kombinuje trio Řeháková-Pešavová-Zerzánová.
40:07 Na třetí třetinu jsem si v místním vyhlášeném bufetu zakoupil párky, tak věřím že požitek ze hry bude o něco lepší.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:43 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková bez asistence (3:3)
39:43 Stuchlíková po nepovedené rozehrávce z rohu dokázala získat míček zpět a poslala jej za záda Kuchařové.
37:37 Spoustová zachytila nahrávku a ihned šla do střelby, H. Kuchařová zasahuje.
36:22 Buldočky zkusily rozehru, ta nevyšla a může hrát Hlaviznová.
33:13 Hosté vyhazují a obětavě ubránili oslabení.
32:40 Reimerová baseballově pálí pouze do tyčky.
31:57 Hráčky domácích postavily deštník, ale zatím to k ničemu nevede a kombinace není přesná.
31:20 Vyloučen hráč #64 Liliana Bolfová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
31:01 Obrovská šance Pěnkavové, branku ovšem netrefila.
30:33 Hraje se nahoru dolu, pro oko diváka uspokojivá věc, pro realizační týmy obou celků už tak ne.
28:41 Bolfová se ocitla nikým nehlídaná před Kuchařovou, ta ale její pokus zachytila.
27:37 Hra oproti posledním minutám lehce uklidnila, na balonu Bulldogs.
26:13 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #25 Zuzana Kuchařová (3:2)
26:13 Obrany očividně opustily hru, s góly se roztrhl pytel a Řeháková vysavačem posílá domácí do vedení.
25:39 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Tereza Pešková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (2:2)
24:56 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #20 Ema Brucháčková (2:1)
24:56 Žáková našla volný prostor v obraně domácích a dobře umístěnou střelou snižuje.
24:19 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (2:0)
24:19 Řeháková získala za brankou míček a poslala ho do vinglu.
23:08 Ti ale zatím nedokázali nic moc vymyslet a i přesto, že v první třetině dokázali obranu domácích přehrát, nyní se jim to nedaří.
21:39 Poprvé v této třetině se dostávají na míček i hosté.
20:23 Rychlý nástup domácích a střela od Hlaviznové, Franková chytá.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:11 Hubáčková po hřišti lítá jak uragán a neustále napadá rozehrávku hostů. Vypadá to, že se posilnila Bohemscou a má tak dostatek síly.
17:35 Po gólu najednou domácí hráčky ožily a tlačí Bulldogs.
15:52 Poláčková zakopla o čáru a těsně před přijetím míčku spadla, naštěstí pro domácí z toho nic nebylo.
14:19 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #8 Zuzana Hubáčková (1:0)
14:19 Hubáčková naběhla do obrany hostů, získala míček a chytrou zadovkou jej přenechala Suchánkové, která měla dostatek času na střelu, kterou umístila dvacet nad led.
13:20 Další příležitost Jirkové v přečíslení, ta předložila Stuchlíkové, ke které už míček ale nedoputoval.
10:52 "Uničovský nákop" od Zerzánové málem sklidil úspěch, Řeháková pálila backhanem pouze do Frankové.
08:11 Bulldogs až na vyjímky nepůjčují domácím míček a dobrým pohybem přehrávají osobní obranu FBS.
07:04 Baumgartner se dostala na hranici velkého brankoviště, odkud pálila pouze do bloku.
05:36 "Mluvte!", zní z úst domácího kouče.
04:18 Jirková střílela ze slotu, Kuchařová připravena.
03:49 Za čtyři minuty hry zatím jen jedna střela, vypadá to spíše jako passing game.
02:33 První šance pro hosty a v Bolfová s Jirkovou, střela první jmenované končí v rukavici Kuchařové.
01:50 Po nechtěném zásahu od rozhodčích se nařídilo buly, které vyhrály Buldočky a Stuchlíková tak může rozvinout útočnou akci.
00:05 Olomoucké si ihned vybojovaly faul a dostanou příležitost na klidnou rozehrávku.