10:4
    Kateřina STRNADOVÁ
    (Veselá)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 10:4
branky: 3. Jessica Kabelková, 4. Barbora Husková, 5. Denisa Hyršová, 13. Michaela Kubečková, 19. Denisa Hyršová, 25. Denisa Hyršová, 25. Barbora Husková, 27. Jessica Kabelková, 35. Vendula Maroszová, 41. Michaela Kubečková - 24. Agáta Saffertová, 49. Denisa Hebíková, 56. Barbora Doležálková, 58. Kateřina Strnadová; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Nikola Příleská 15 - Kristýna Karli 9, Anita Vlachová 10; po třetinách: 5:0, 4:1, 1:3
60:00 ROZHOVORY PO UTKÁNÍ.
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 55 Denisa Hyršová, Bohemians - 86 Anita Vlachová
60:00 Střely celkem 29:19
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:45 V závěru se domcí nechtějí smířit s tím, že inkasují jako poslední ale hosté jejich velkému tlaku odolávají
57:03 GÓL FbŠ Bohemians! 10:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #85 Lucie Veselá (10:4)
57:03 Více prostoru na hřišti ještě využívá ke skórování Strnadová
56:33 Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:33 A Husková po chvíli zařizuje, že se bude hrát ve čtyřech
55:42 Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
55:42 Sikorová vybojovala přesku pro domácí
55:36 GÓL FbŠ Bohemians! 10:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #63 Barbora Doležálková bez asistence (10:3)
55:36 Bohemka je odměněna za svou aktivitu. I když krkolomným způsobem tak přece jen dostala míček za Příleskou
50:20 Sejv Příleské proti Bartošové
48:14 GÓL FbŠ Bohemians! 10:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková, asistoval #13 Agáta Procházková (10:2)
48:14 Hebíková pak od mantinelu prostřeluje blok i gólmanku Vítek
48:02 Příleská špičkou vytahuje volej Štajnerové
47:25 Husková se teď pokusila dovézt míček až do branky a málem se jí to povedlo
46:18 No looking pass Staňkové na Gajdošovou, ta pálí těsně nad
44:46 Teď sledujeme spíše boj o střed hřiště
42:41 Bohemka rozhodně nic nebalí a dopředu se stále pokouší být aktivní
40:36 Na hřišti se v domácím dresu objevují náhradnice - Hrobařová, Gajdošová a Kubalčíková
40:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #55 Denisa Hyršová (10:1)
40:28 Standardku z rohu posílá na zadní tyč Kubečková
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:50 Konec třetiny už byl celkem lážo plážo
37:28 Grāpēna našla ve střelecké pozici Kabelkovou a i ta nastřeluje tyč
34:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (9:1)
34:38 Maroszová o břevno přidává devátý kus
32:50 Na středu byla volná Saffertová a za Příleskou zase něco zacinkalo
30:34 Další "pocemkamdeš" v podání Sikorové končí faulem na vítkovickou hráčku v rohu
28:10 Seevaldová s Huskovou si párkrát vyměnily míček před Vlachovou a to bylo přesně o pár nahrávek více, než bylo třeba. Gólmnaka Bohemky pak předvedla skvělý sejv
26:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jessica Kabelková, asistoval #20 Nela Sikorová (8:1)
26:44 Siki umotala několik hráček za brankou a Kabelková následně likviduje svou střelou všechny pavouky v pravé šibenici
24:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #3 Michaela Šponiarová (7:1)
24:50 Střídání brankáře. Nový brankář #86 Anita Vlachová družstva FbŠ Bohemians
24:50 Přes několik závor se dostala Husková a po jejím gólu to v Karli v brance balí
24:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #15 Šárka Staňková (6:1)
24:01 Další gól z dorážky nebo polodorážky a opět je u toho hattrick kompletující Hyršová
23:43 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #73 Agáta Saffertová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (5:1)
23:23 Plácanou na brankovišti ukončuje prvním gólem hostí Saffertová
22:32 Vyloučen hráč #17 Tereza Smetanová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:32 Smetanová složila jednu z hráček Bohemky a jde sedět
20:55 Otázka je, jestli si vzala správnou, protože teď v brejku lehce přestřeluje
20:01 Simona Grāpēna si na poslední chvíli stihla přiběhnout na střídačku pro florbalku a druhá třetina tak může začít i s ní.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:12 Teď to vzala na sebe Šponiarová a o kousek míjí vinkl
18:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (5:0)
18:59 Střela Lenfeldové a Hyršová ze své parkety na branku přidává pátý gól
17:22 Jedna z mála příležitostí Bohemky končí vedle
15:15 V úniku znovu Kubeč, blafák na druhou stranu tentokrát končí na tyči
12:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková z trestného střílení (4:0)
12:57 Kubečková bekhendovým blafákem v klidu zvyšuje na 4:0
12:57 Maroszová v šanci zastavena sekerou jako od Jánošíka a uvidíme trestné střílení
11:16 V megašanci se ocitla Strnadová, na zakončení měla fůru času ale její střelu neskutečně vytáhla Příleská
10:29 V neflorbalové pozici je teď Elza Planková ale vypadá to, že i její kotník bude v cajku
10:15 Zničehonic zvoní tyčka za Příleskou, autorkou střeleckého pokusu byla Saffertová
08:56 Willmannová bourala za brankou hostí ale je OK
06:58 Vítky kombinují na útočné polovině a to je momentálně to jediné, co se děje
04:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #4 Michaela Kubečková (3:0)
04:57 Drnda dotřískala míček z předbrankového prostoru do branky a gólově se tak prosazují všechny pětky domácích
03:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
03:20 Rychlá akce po levém křídle, příhra Šponiarové a Husa uklízí míček do kasy
02:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jessica Kabelková, asistoval #41 Simona Grāpēna (1:0)
02:23 Presink jedničky domácích využívá z brankoviště pohotově Kabelková
00:02 Vítkovice pokračují v sérii prohraných buly ze zápasů z Zugem
00:00 Dobrý den. Vítkovice se dnes představí v prvním domácím extraligovém utkání nového ročníku proti Bohemce.