14:1
    Agáta PROCHÁZKOVÁ
    ()

FbŠ Bohemians - TJ Znojmo LAUFEN CZ 14:1
branky: 13. Michaela Urbanová, 17. Kateřina Strnadová, 19. Kateřina Bünterová, 23. Barbora Doležálková, 26. Kateřina Strnadová, 28. Michaela Urbanová, 37. Agáta Saffertová, 39. Pavlína Soukupová, 47. Barbora Špačková, 47. Natálie Bartošová, 51. Lucie Seifertová, 51. Kateřina Strnadová, 55. Anna-Marie Divišová, 60. Agáta Procházková - 51. Bára Procházková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 9 - Veronika Šplíchalová 31; po třetinách: 3:0, 5:0, 6:1
60:00 Střely ve 3. části: 17:3
59:53 GÓL FbŠ Bohemians! 14:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Agáta Procházková bez asistence (14:1)
59:53 Agi Procházková vstřelila první gól domácí za Bohemku.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:30 Ještě standarta pro Znojmo z nebezpečné pozice.
57:50 Probíhají posledni tři minuty.
54:25 GÓL FbŠ Bohemians! 13:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna-Marie Divišová, asistoval #29 Lucie Seifertová (13:1)
54:25 Střela Divišové propadla za golmanku Znojma.
51:58 Vyloučen hráč #14 Veronika Filáková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:46 GÓL FbŠ Bohemians! 12:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #85 Lucie Veselá (12:1)
50:19 GÓL FbŠ Bohemians! 11:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #29 Lucie Seifertová, asistoval #93 Pavlína Soukupová (11:1)
50:19 Další gól!
50:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (10:1)
50:04 Znojmo vstřelilo přece jen branku.
48:13 Je vidět rozdíl mezi extraligou a první ligou, kdy nováček extraligy ze Znojma prohrává 10:0
46:59 GÓL FbŠ Bohemians! 10:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 Natálie Bartošová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (10:0)
46:18 GÓL FbŠ Bohemians! 9:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #73 Agáta Saffertová (9:0)
45:35 Další zákrok golmanky Znojma.
44:29 Bohemka dominuje dnešnímu utkání.
43:19 Střela hráčky Bohemians pouze do bloku.
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině vyhrála Bohemka.
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
39:59 Střely ve druhé třetině 13:5 pro Bohemku.
39:06 Poslední minuta druhé třetiny.
38:43 GÓL FbŠ Bohemians! 8:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #46 Michaela Urbanová (8:0)
38:43 Další gól v podání domácích.
38:30 Golmanka znojma předvádí skvělý zákrok.
37:16 Bohemka i přes vysoký náskok je stále na polovině Znojma a vypadá to na hodně vysoký rozdíl.
36:54 GÓL FbŠ Bohemians! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #73 Agáta Saffertová, asistoval #85 Lucie Veselá (7:0)
36:07 Další zákrok Svrčkové.
35:54 Vyloučen hráč #5 Eliška Tesaříková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:53 Další přesilovka pro Bohemku.
33:13 Domácí fanoušci mají bubny a ženou holky i za stavu 6:0
31:48 Znojmo hraje lépe než v první třetině, ale i tak se nedokáže prosadit.
30:10 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #11 Eva Smutná.
27:33 GÓL FbŠ Bohemians! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #93 Pavlína Soukupová (6:0)
27:33 Šestý gól v síti Znojma.
26:25 Na hráčkách znojma není znát taková nervozita, jako v první třetině.
25:05 GÓL FbŠ Bohemians! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #93 Pavlína Soukupová (5:0)
24:49 Přesilovka Znojma větší šanci nenabídla.
22:49 Vyloučen hráč #63 Barbora Doležálková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
22:49 Přesilovka i pro Znojmo.
22:10 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #71 Tereza Havlová (4:0)
22:10 Moc dlouho to netrvalo a Bohemka využívá přesilovou hru.
21:45 Vyloučen hráč #14 Veronika Filáková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za opakované přestupky
21:45 Přesilová hra pro Bohemku začíná.
20:50 Odložené vyloučení přesilovou hru bude hrát Bohemka.
20:00 První buly ve druhé třetině pro Znojmo.
20:00 Střely v 1. části: 15:2
19:59 Střely v pvní třetině 15:2 pro Bohemku.
18:00 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #66 Eliška Svrčková (3:0)
18:00 Proti Bünterové vyběhla golmanka, ale Bünterová ji prostřelila mezi nohama.
16:35 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
16:35 Veselá naservírovala Strnadové na zlatém podnose a ta již měla lehkou práci.
14:20 První střela na bránu hostujícího týmu.
13:47 Búnterová minula jasnou příležitost.
12:58 Golmanka Znojma chytá jako, kdyby byla bůh
12:19 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #89 Kateřina Bünterová (1:0)
12:19 Domácí jdou konečně do vedení, kdy se prosazuje Urbanová.
11:46 Střelu Saffertové k tyči vyráží gólmanka hostí.
11:10 Siňorová po crossové přihrávce nedokázala překonat gólmanku Znojma.
09:01 Střela Strnadové do brankové konstrukce.
07:50 Znojmo se k ničemu zatím nedostalo a Bohemka je defakto téměř celou dobu na útočné polovině.
06:06 Domácí hráčky jsou více na balónku a Znojmo se k němu pomalu nedostává.
04:58 Domácí hráčky střílejí zatím všude kolem branky.
03:54 Opět střela Siňorové minula branku.
03:07 Bohemka má více ze hry, ale branka z toho zatím není.
01:05 Střela Siňorové těsně minula branku.
00:01 První buly v utkání pro Znojmo.
00:00 V první možnosti Znojmo, ale do větší šance se nedostalo.
00:00 Z kádru domácího týmu před touto sezónou odešla Karolína Mezerová.
00:00 Vítejte na prvním domácím zápase této sezony žen, kdy se utkají domácí FBŠ Bohemians a dámy ze Znojma, které jsou nováčkem této soutěže.