• 60 59:12
    4:8
    ()

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:8
branky: 2. Agáta Saffertová, 29. Kateřina Strnadová, 43. Aneta Faltová, 49. Anna-Marie Divišová - 7. Denisa Kotzurová, 22. Markéta Vrlíková, 24. Pavlína Bačová, 26. Denisa Kotzurová, 29. Denisa Kotzurová, 54. Denisa Kotzurová, 59. Malwina Zagórska, 60. Pavlína Bačová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 112; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 38 - Magdaléna Hrišková 24; po třetinách: 1:1, 1:4, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
59:13 Dva góly do prázdné a o výsledku je rozhodnuto.
59:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (4:8)
58:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #12 Natalie Hurníková (4:7)
58:13 Domácí v šesti hráčích.
57:43 Timeout FbŠ Bohemians
57:33 Tvrdý zákrok Havlové v rohu a oba týmy střídají.
55:13 Střela Doležálkové, ale brankářka hostí připravená.
53:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #78 Pavlína Bačová (4:6)
53:17 Hurníková do bloku Štajnerové a na míčku pokračuje Ostrava.
52:38 Rozehrávka Ostravy jen do bloku. Domácí nyní mají spoustu sil.
50:07 Domácí první formace na míčku a Havlová střílí pouze mimo branku.
48:11 Dobrý pressing Urbanové a Divišová střílí z první a snižuje na rozdíl jediné branky.
48:10 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
48:10 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna-Marie Divišová, asistoval #46 Michaela Urbanová (4:5)
47:41 Tyčka Hudákové po oběhnutí branky.
44:19 Pěkná rána Strnadové, ale skóre se zatím nemění.
42:28 Střela Faltové ze středu a máme sníženo na dvě branky.
42:19 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (3:5)
41:36 Na hřišti poprvé vidíme Pavlínu Soukupovou.
40:21 Zahájena třetí třetina. Na míčku hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 6:15
39:43 V poslední šanci druhé třetiny domácí Strnadová, ale střílí pouze mimo branku.
37:52 Oba týmy střídají a Ostrava kombinuje na polovině domácích.
35:31 Několik šancí Bohemians nejprve Urbanová a následně Siňorová s Faltovou.
33:41 Svrčková skvělá proti Zagorské.
32:35 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #53 Agáta Saffertová.
28:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #11 Karolína Sigmundová (2:5)
28:29 Brejk využívá Strnadová a snižuje na rozdíl dvou branek.
28:27 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #21 Aneta Faltová (2:4)
28:14 Střela Hudákové zablokována Faltovou.
27:11 Další přesilová hra hostí.
27:00 Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:32 Svrčková teď jistě proti Hudákové.
25:29 Kotzurová svou střelou trefuje přesně nad nohu a hosté vedou už o tři branky.
25:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #9 Veronika Rybičková (1:4)
25:01 Zbytečné vyloučení domácích za hru rukou. Doufejme, že přesilová hra zůstane nevyužitá.
24:33 Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou
23:59 Ztráta na středu hřiště a Bínová s Bačovou skvěle vyřešily svůj brejk.
23:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #71 Karolína Bínová (1:3)
23:31 Velká šance Strnadové, ale nedokázala seřídit svá mířidla a stříli mimo branku hostů.
22:11 Ostrava teď zamkla domácí na jejich polovině a střelu Chalupové zablokovala Hebíková.
21:06 Důraz na brankovišti a Svrčková doráží za záda bezmocné Svrčkové.
21:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (1:2)
20:21 Na úvodním buly druhé třetiny úspěšnější hosté a Bínová rozehrává první akci.
20:00 Střely v 1. části: 5:15
19:59 Vyrovnaná první třetina je za námi. Skóre i obraz hry je vyrovaný a druhá třetina začne přibližně 18:37
18:36 Bačová podržela míček pro hosty.
16:23 Zatím nejlepší hráčka domácích Saffertová se snažila prokličkovat po mantinelu, ale akci zastavila obránkyně Ostravy.
14:53 Delší čas na míčku teď domácí, kteří několikrát nebezpečně zakončili z poloviny hřiště.
11:46 První přesilová hra hostí a poprvé vidíme na straně hostí na hřišti Veroniku Rybičkovou.
10:23 Vyloučen hráč #6 Denisa Hebíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
10:06 Hudáková na Bačovou, ale Svrčkovou nepřekonala.
08:29 Urbanová si pěknou kličkou poradila s obránkyní Ostravy, ale svou šanci nevyužila.
06:24 Dorážka Kotzurové končí za zády Svrčkové.
06:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #7 Malwina Zagórska (1:1)
06:11 Svrčková podržela svůj tým proti šanci Blažkové.
03:41 Několik faulů Dvořákové v rychle za sebou. Rozhodčí naštěstí pro domácí nevylučují.
01:13 Saffertová získala míček na Bačové a první střelou domácích otevírá skóre.
01:09 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #53 Agáta Saffertová bez asistence (1:0)
00:11 Úvodní buly pro domácí tedy Bohemku. První rozehrávka, ale neúspěšná.