39
  • 39 38:12
    František KALINA

1. FbK Tábor - FBC Štíři Č. Budějovice C 7:2
branky: 3. Petr Kutner, 6. Andrej Janda, 15. Dominik Sebastian Zenkl, 21. Jakub Zíka, 30. Robin Podlaha, 30. Andrej Janda, 37. Kryštof Paštěka - 6. Michal Beránek, 17. Michal Beránek; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: David Daniel Zenkl ?, Dušan Václavík ? - David Klíma ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:0
45:00 V aréně může propuknout vlna radosti. Tábor jsou šampióni.
44:44 Prezindet se přiběhl podívat do středu hřiště.
44:25 Táborští oslavují
40:30 Tábor už je ve značné pohodě.
38:12 Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil #29 František Kalina.
38:12 Fanda je trochu skleslý po neproměnění trestného střílení.
36:53 GÓL 1. FbK Tábor! 7:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka, asistoval #53 Vítězslav Holub (7:2)
36:53 Famózní Pašteka opět udeřuje.
36:00 Vyloučen hráč #8 Petr Koktan družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za špatné střídání
35:30 Vyloučen hráč #19 Lukáš Šíp družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra rukou
35:30 Majitel firmy Agro Šíp si zapletl florbal s házenou a byl vyhozen na dvě minuty.
34:40 Táborská obrana dnes šlape jako hodinky
32:32 Táboru nebyl uznán regulerní gól z nepochopitelých důvodů.
31:30 Robinson Crusoe vstává z mrtvých a převtěluje se do prezidenta klubu, který předvedl robinsonádu.
30:00 Právě byla zahájena poslední třetina základní části
29:53 GÓL 1. FbK Tábor! 6:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #31 Andrej Janda, asistoval #39 Dominik Sebastian Zenkl (6:2)
29:53 Zenkl předvedl skvělou asistenci.
29:39 GÓL 1. FbK Tábor! 5:2
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #97 Robin Podlaha (5:2)
27:00 Sledujeme festival fámózních zákroků obou golmanů.
24:53 Prezindent předvádí gymnastické prvky a stává se hrdinou v týmu.
20:08 GÓL 1. FbK Tábor! 4:2
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #77 Jakub Zíka (4:2)
20:08 Tábor odskakuje do dvoubrankového vedení.
19:54 Vyloučen hráč #72 Matěj Kolín družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost
19:54 Vyloučen hráč #97 Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za hrubost
18:40 Fámózním zákrokem zastavuje štírský brankář  šanci Jandy.
18:10 Vynikající Mareš nepolevuje v nasazení.
16:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #23 Michal Beránek, asistoval #8 Petr Koktan (3:2)
16:44 Víťa Holub doslova dnes létá po hřišti a prezident ho podpořuje sadou skvělých zákorků.
15:19 Prezident předvádí famózní zákrok.
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Dušan Václavík družstva 1. FbK Tábor
15:00 Prezident se oficiálně vrací zpět do akce.
15:00 Můžeme vidět, že se prezident klubu rozcvičuje za bránou. Znamená to návrat mezi tři tyče?
14:20 GÓL 1. FbK Tábor! 3:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl bez asistence (3:1)
14:10 David Zenkl alias DD. přívádí soupeře k šílenství.
12:46 Napjetí na hřišti by se dalo krájet. Nervozita z obou stran stoupá.
09:52 Vyloučen hráč #98 Josef Kopecký družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:52 Hrubá hra se Táboru nevyplácí a proto si jde hráč s číslem 98 sednout na vyhřáte místo od hlavního pořadatele Jindřicha Packy.
09:30 Osobní chyby limitují ambiciózní hru Tábora.
08:30 Probíhá hromadná válenice uprostřed hřiště.
07:03 Kutner vystřelil, ale pouze do vycházejícího slunce japonského brankář.
06:00 Zenkl uklidňuje situaci a posílá balónek do zámezí.
05:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #23 Michal Beránek, asistoval #87 Jáchym Peprný (2:1)
05:20 Ochotní diváci pomáhají se stavbou mantinelů.
05:04 GÓL 1. FbK Tábor! 2:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #31 Andrej Janda, asistoval #53 Vítězslav Holub (2:0)
05:04 Tábor znovu skóruje.
04:00 Bambula už nevypadá, že by byl nějak mimo. Vrací se mu stará forma.
02:45 David Zenkl tasí další povedený zákrok, který vypadal jako z jiné galaxie.
02:12 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #13 Josef Mareš (1:0)
02:12 Tábor střílí gól po povedené kombinaci.
01:30 Tábor je od začátku na balónku, ačkoliv smutnou zprávou je absence prezidenta Dušana Václavíka.
00:00 V publiku můžeme vidět mnoho celebrit.
00:00 Zdravíme, všechny čtenáře z Táborské arény Míru, kde už všichni napjatě čekáme na dnešní utkání. Přejeme příjemnou zábavu.