• 44 43:24
    3:12
    (Fořt)

Pacovští Honzíci - 1. FbK Tábor 3:12
branky: 3. Tomáš Krátoška, 9. Martin Nesvačil, 36. Martin Nesvačil - 6. Andrej Janda, 7. Vítězslav Holub, 18. Vítězslav Holub, 22. Vítězslav Holub, 25. Kryštof Paštěka, 29. Matěj Kolín, 29. Andrej Janda, 32. Kryštof Paštěka, 42. Kryštof Paštěka, 43. David Vodrážka, 43. Petr Kutner, 44. Vítězslav Holub; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Kršek ? - Dušan Václavík ?; po třetinách: 2:2, 0:5, 1:5
43:24 GÓL 1. FbK Tábor! 3:12
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Vítězslav Holub, asistoval #54 Mikuláš Fořt (3:12)
42:49 GÓL 1. FbK Tábor! 3:11
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #67 Lukáš Janura (3:11)
42:49 Kutner a Vodrážka znovu skórují.
42:28 GÓL 1. FbK Tábor! 3:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 David Vodrážka bez asistence (3:10)
41:17 GÓL 1. FbK Tábor! 3:9
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka, asistoval #53 Vítězslav Holub (3:9)
41:17 Florbalová lahůdka v provedení Paštěky končí druhým hattrickem Tábora v utkání.
38:01 Holub létá v útočném pásmu jako orel při vlastním oslabení.
36:10 Vyloučen hráč #39 Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování florbalky
35:04 GÓL Pacovští Honzíci! 3:8
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #82 Martin Nesvačil bez asistence (3:8)
35:04 Prezident klubu a vynikající trenér brankářů teď nedosáhl na střelu a Pacov snižuje.
34:46 Bambula je dnes trochu mimo.
33:00 Václavík opět kryje pod dohledem jeho přísné ženy.
31:12 GÓL 1. FbK Tábor! 2:8
31:12 Paštěka je dnes opravdu famózní.
29:25 Hlavní pořadatel Jindřich Packa vyhlíží opilé diváky.
28:47 GÓL 1. FbK Tábor! 2:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #31 Andrej Janda, asistoval #53 Vítězslav Holub (2:7)
28:47 Tábor navyšuje skóre o dvě branky.
28:39 GÓL 1. FbK Tábor! 2:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #72 Matěj Kolín, asistoval #1 Dušan Václavík (2:6)
27:26 Václavík znovu zasahuje.
26:35 Poctivý Paštěka napravuje svoje chyby.
24:32 GÓL 1. FbK Tábor! 2:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka bez asistence (2:5)
24:32 Paštěka dnes famózní výkon, který podtrhuje brankou.
21:32 GÓL 1. FbK Tábor! 2:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Vítězslav Holub, asistoval #50 Kryštof Paštěka (2:4)
21:32 Hattrickem v přesilovce se po skvělé přihrávce Paštěky prosazuje Holub.
20:50 Vyloučen hráč #12 Filip Jelšík družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
17:35 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Vítězslav Holub, asistoval #31 Andrej Janda (2:3)
17:35 Holub se znovu prosazuje z dorážky a upravuje stav zápasu na 2:3.
17:15 Václavík je dnes v základním postoji.
15:50 Janda v obrovské šanci minul.
14:10 Tábor je jasně lepším mančaftem.
12:00 Golman Pacova teď hrubým zákrokem zneškodnil akci Tábora.
11:14 Pacov zatím neúnavně trápí favorita.
10:02 Sledujeme velice bojovné utkání z obou stran.
08:17 GÓL Pacovští Honzíci! 2:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #82 Martin Nesvačil, asistoval #37 Tomáš Krátoška (2:2)
08:17 Pacov dotahuje.
06:58 GÓL 1. FbK Tábor! 1:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Vítězslav Holub bez asistence (1:2)
06:58 Po nádherné individuální akci Holuba se Tábor dostává do vedení.
06:33 Tábor se dostává do souvislého tlaku.
05:01 GÓL 1. FbK Tábor! 1:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #31 Andrej Janda, asistoval #50 Kryštof Paštěka (1:1)
05:01 Po nádherné přihrávce od Paštěky se Janda prosazuje z první a Tábor srovnává na 1:1.
04:10 Václavík skvělým zákrokem kryje jedovou střelu Pacova.
02:36 GÓL Pacovští Honzíci! 1:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #94 Jan Tomšů (1:0)
02:36 Pacovští se dostali slibné šance a po tečované střele se dostávají do vedení.
00:00 Dobrý den vážení diváci, vítáme vás u posledího kola základní části Regionální ligy mužů.  Přejeme příjemnou zábavu.