0

1

3.

Banes Florbal Soběslav - TJ Sokol Chýnov 4:5pn
branky: 15. Ondřej Vácha, 24. Marek Dóka, 39. Ondřej Vácha, 43. Michal Gondek - 7. Ondřej Vachta, 22. Ondřej Vachta, 26. Otto Strakatý, 30. Viktor Voborský, N Viktor Voborský; rozhodčí: Jiří Kučera - Kryštof Kůs; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Nejedlý ? - Jiří Menšík ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #2 Otto Strakatý , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #23 Viktor Voborský a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #10 Pavel Korbel , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #18 Tomáš Vránek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #25 Jakub Malecha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #14 Adam Zíka , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
42:03 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #87 Michal Gondek, asistoval #15 Ondřej Vácha (4:4)
38:03 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (3:4)
31:28 Vyloučen hráč #9 Tomáš Menšík družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za špatné střídání
29:37 GÓL TJ Sokol Chýnov! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #23 Viktor Voborský, asistoval #8 Vojtěch Vachta (2:4)
25:10 GÓL TJ Sokol Chýnov! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #2 Otto Strakatý, asistoval #10 Pavel Korbel (2:3)
23:50 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #15 Ondřej Vácha (2:2)
22:29 Vyloučen hráč #39 Ondřej Vachta družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za blokování florbalky
21:48 GÓL TJ Sokol Chýnov! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #39 Ondřej Vachta, asistoval #10 Pavel Korbel (1:2)
14:49 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #19 Marek Dóka (1:1)
13:51 Trestné střílení družstva TJ Sokol Chýnov neproměnil #10 Pavel Korbel.
06:36 GÓL TJ Sokol Chýnov! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #39 Ondřej Vachta, asistoval #8 Vojtěch Vachta (0:1)