1:8
    František KALINA
    (Janura)

FA Č. Budějovice - 1. FbK Tábor 1:8
branky: 18. Václav Bíca - 4. Lukáš Bambula, 9. Lukáš Janura, 26. Vojtěch Moravec, 34. Andrej Janda, 36. Dominik Sebastian Zenkl, 37. Andrej Janda, 40. Andrej Janda, 45. František Kalina; rozhodčí: Jan Lukáč - Lukáš Teska; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Vališ ?, David Veselý ? - Miroslav Bouška ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:5
45:00 Střely ve 3. části: 11:12
44:26 GÓL 1. FbK Tábor! 1:8
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #29 František Kalina, asistoval #67 Lukáš Janura (1:8)
39:45 GÓL 1. FbK Tábor! 1:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #31 Andrej Janda, asistoval #54 Mikuláš Fořt (1:7)
36:24 Timeout FA Č. Budějovice
36:24 GÓL 1. FbK Tábor! 1:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #31 Andrej Janda, asistoval #3 Miroslav Klípa (1:6)
36:24 Střídání brankáře. Nový brankář #39 David Veselý družstva FA Č. Budějovice
35:35 GÓL 1. FbK Tábor! 1:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl bez asistence (1:5)
33:53 GÓL 1. FbK Tábor! 1:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #31 Andrej Janda, asistoval #53 Vítězslav Holub (1:4)
30:00 Střely ve 2. části: 13:9
29:19 Vyloučen hráč #11 Petr Kutner družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování florbalky
28:36 Vyloučen hráč #72 Matěj Kolín družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:50 Vyloučen hráč #31 Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost
27:26 Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil #31 Andrej Janda.
25:08 GÓL 1. FbK Tábor! 1:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #6 Vojtěch Moravec, asistoval #39 Dominik Sebastian Zenkl (1:3)
21:28 Vyloučen hráč #78 Václav Křenek družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
19:13 Vyloučen hráč #67 Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:26 GÓL FA Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca bez asistence (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 18:20
12:27 Vyloučen hráč #39 Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:22 GÓL 1. FbK Tábor! 0:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #87 David Daniel Zenkl (0:2)
03:16 GÓL 1. FbK Tábor! 0:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #83 Lukáš Bambula, asistoval #53 Vítězslav Holub (0:1)