0

0

0.

Pacovští Honzíci - Banes Florbal Soběslav 5:4pn
branky: 14. Jakub Hájek, 27. Jan Brothánek, 38. Tomáš Žáček, 44. Martin Zadražil, N Jan Brothánek - 20. Martin Krátoška, 26. Jiří Sobotka, 31. Jakub Malecha, 40. Marek Dóka; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - David Staněk; vyloučení: 1 + Jan Tomšů 4:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš ? - Jan Nejedlý ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #22 Jan Hyánek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #57 Jan Brothánek a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #25 Jakub Malecha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #88 Martin Zadražil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #15 Ondřej Vácha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #82 Martin Nesvačil , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 11:12
43:32 GÓL Pacovští Honzíci! 4:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #88 Martin Zadražil, asistoval #11 Jakub Hájek (4:4)
43:04 Timeout Pacovští Honzíci
39:06 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #22 Jan Hyánek (3:4)
37:25 GÓL Pacovští Honzíci! 3:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Tomáš Žáček, asistoval #57 Jan Brothánek (3:3)
30:46 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #78 Ondřej Kasika (2:3)
30:00 Střely ve 2. části: 12:12
26:36 GÓL Pacovští Honzíci! 2:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #57 Jan Brothánek, asistoval #11 Jakub Hájek (2:2)
25:33 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #17 Jiří Sobotka, asistoval #25 Jakub Malecha (1:2)
21:41 Vyloučen hráč #18 Tomáš Vránek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou
21:14 Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2+2 minuty za hrubost
19:11 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #29 Martin Krátoška, asistoval #50 Michal Hruška (1:1)
17:46 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #19 Marek Dóka.
15:00 Střely v 1. části: 10:13
14:38 Vyloučen hráč #44 Zdeněk Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
13:15 GÓL Pacovští Honzíci! 1:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #11 Jakub Hájek, asistoval #82 Martin Nesvačil (1:0)