44
  • 44 43:55
    2

Tatran Střešovice B - FBC Slavia Praha 7:1
branky: 21. Barbora Zabavská, 22. Bohumila Potočná, 29. Nikola Filipová, 32. Zuzana Panchártková, 33. Tereza Bystrianská, 40. Lucie Šmatláková, 42. Tereza Bystrianská - 39. Linda Sováková; rozhodčí: Kryštof Jech - Samuel Uhliarik; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Blanka Císařová ? - Tereza Kulíšková ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 4:1
43:55 Vyloučen hráč #46 Veronika Šmolcnopová družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
43:17 I přes gólové manko bojuje sedm hráček slávie statečně
41:48 GÓL Tatran Střešovice B! 7:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #5 Tereza Bystrianská bez asistence (7:1)
39:52 GÓL Tatran Střešovice B! 6:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #9 Lucie Šmatláková, asistoval #55 Klaudia Robová (6:1)
38:24 GÓL FBC Slavia Praha! 5:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Linda Sováková, asistoval #63 Nela Simmerlová (5:1)
32:47 GÓL Tatran Střešovice B! 5:0
31:53 GÓL Tatran Střešovice B! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #36 Zuzana Panchártková, asistoval #18 Adéla Zehrerová (4:0)
28:06 GÓL Tatran Střešovice B! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #33 Nikola Filipová, asistoval #95 Adéla Kramperová (3:0)
24:44 Vyloučen hráč #22 Hana Veřmiřovská družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
21:39 GÓL Tatran Střešovice B! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #35 Bohumila Potočná, asistoval #55 Klaudia Robová (2:0)
20:19 Zabavská po dvaceti minutách prolomila černobílý beton a dostává Tatran do vedení
20:17 GÓL Tatran Střešovice B! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #22 Hana Veřmiřovská (1:0)
18:35 4. minuta druhé třetiny a slavie drží výborný beton, Tatran si s tím neví moc rady