• 42 41:32
    6:5
    (Jarošová)

Viking TJ Kobylisy - Florbalová akademie MB B 6:5
branky: 2. Adéla Kašparová, 6. Eliška Mrázková, 12. Adéla Kašparová, 34. Adéla Kašparová, 42. Eliška Mrázková, 42. Adéla Kašparová - 3. Anna Srbková, 27. Bára Klikarová, 28. Karolína Soukupová, 33. Karolína Soukupová, 38. Adéla Vacková; rozhodčí: Vojtěch Stárek - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marie Duchková Křížová ? - Adéla Nejezchlebová ?; po třetinách: 3:1, 0:2, 3:2
44:30 Půl minuty a hraje se u brankřáky Kobylis.
43:09 Hráčka Bolky teď kulhající odchází. Snad bude v pořádku.
41:32 GÓL Viking TJ Kobylisy! 6:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #39 Adéla Kašparová, asistoval #3 Zuzana Jarošová (6:5)
41:32 To byl teda fofr!
41:05 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #39 Adéla Kašparová (5:5)
38:00 Vacková si sebrala  míček a od mantinelu poslala Bolku do vedení.
37:41 GÓL Florbalová akademie MB B! 4:5
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #97 Adéla Vacková, asistoval #27 Anna Srbková (4:5)
37:15 Trestné střílení družstva Viking TJ Kobylisy neproměnil #49 Eliška Mrázková.
36:46 žlutí ostřelují branku ze všech stran
35:38 Standartka Kobylis na půlce, golmanka Bolky ale má.
33:20 Tlak se vyplatil a je vyrovnáno.
33:18 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #39 Adéla Kašparová, asistoval #28 Tereza Gurková (4:4)
32:52 Precizně umístěnou střelou se Bolka dostává do vedení, Kobylisy se ale nevzdávají.
32:51 GÓL Florbalová akademie MB B! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #24 Karolína Soukupová, asistoval #12 Barbora Macáková (3:4)
32:37 Hra zastavena, golmanka Bolky zřejmě v potížích. Vypadá to ale, že se bude brzo pokračovat.
31:42 Jarošová teď dvakrát za sebou střela, ale neprošla.
30:30 Kobylisy teď začaly víc chtít balon a hraje se zatím je u branky Bolky.
27:55 Bolka tlakem dokázala dát dva hezké góly a máme srovnáno.
27:28 GÓL Florbalová akademie MB B! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #24 Karolína Soukupová, asistoval #5 Renata Lojová (3:3)
26:53 GÓL Florbalová akademie MB B! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #88 Bára Klikarová, asistoval #13 Veronika Hejduková (3:2)
24:31 Kašparová teď střelou prověřila golmanku, ta ale byla připravena.
20:16 Bolka teď standartku nahodila před bránu, bohužel z toho ale nic nebylo.
17:00 Nebezpečná střela Gurkové přes dvě hráčky, golmanka ale viděla.
16:10 Bolka často sbírá rozehrávky Kobylis na půlce, ale proměnit zatím nedokázala.
14:55 Pět sekund před koncem první třetiny drobná diskuze ohledně faulu.
13:45 Oba týmy teď v plném počtu.
11:57 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #39 Adéla Kašparová, asistoval #47 Tereza Havlíčková (3:1)
11:53 Golmanka Bolky teď krásným rozštěpem zachránila svůj tým.
11:44 Vyloučen hráč #34 Kristýna Sobotková družstva Florbalová akademie MB B na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:26 Uvidíme přesilovku Bolky!
11:23 Vyloučen hráč #16 Michaela Šmejkalová družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
09:40 Gólmanka Bolky teď několik hezkých zákroků.
06:10 Nová posila Kobylis se ukázala jako velmi platná!
05:51 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #49 Eliška Mrázková bez asistence (2:1)
03:54 Standartka Bolky teď bránu pouze ohrozila, změna skóre ale nenastala.
02:50 Boleslav hraje úplně jiný florbal než v prvním zápase a tak to přinešlo kýžené ovoce.
02:47 GÓL Florbalová akademie MB B! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #27 Anna Srbková, asistoval #2 Sandra Fadrhoncová (1:1)
01:45 Kašparová z rozehrávky v útočné polovině nezaváhala a otevřela skóre.
01:43 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #39 Adéla Kašparová bez asistence (1:0)
01:10 Kobylisy vybojovaly míč a začaly hned tlačit.