0

1

3.

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbalová akademie MB B 3:4pn
branky: 8. Adela Valentová, 12. Michaela Lachová, 37. Barbora Polívková - 1. Veronika Hejduková, 25. Bára Klikarová, 31. Bára Knopová, N Kristýna Sobotková; rozhodčí: Jan Dvořák - Vojtěch Görög; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tereza Deverová ? - Kristýna Zahálková ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #16 Barbora Polívková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB B hráč #23 Dominika Večerková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #12 Jana Fořtová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB B hráč #11 Daniela Vokálková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #8 Dana Ujková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB B hráč #34 Kristýna Sobotková a vstřelil rozhodující gól (3:4).
45:00 Zahájena trestná střílení
36:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Barbora Polívková, asistoval #71 Petra Batíková (3:3)
30:23 GÓL Florbalová akademie MB B! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #85 Bára Knopová, asistoval #23 Dominika Večerková (2:3)
24:48 GÓL Florbalová akademie MB B! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #88 Bára Klikarová, asistoval #23 Dominika Večerková (2:2)
20:55 Vyloučen hráč #85 Bára Knopová družstva Florbalová akademie MB B na 2 minuty za sekání
11:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Michaela Lachová, asistoval #25 Karolína Doležalová (2:1)
07:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #15 Adela Valentová, asistoval #12 Jana Fořtová (1:1)
00:54 GÓL Florbalová akademie MB B! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #13 Veronika Hejduková, asistoval #11 Daniela Vokálková (0:1)