1

2

4.

FbŠ Bohemians B - Penco Tatran Střešovice B 3:4pn
branky: 7. Jiří Balcar, 8. Kryštof Silný, 18. Kryštof Silný - 9. Vojtěch Ježdík, 22. Jakub Novák, 35. Vít Krošlák, N Vít Krošlák; rozhodčí: Patrik Svoboda - Filip Herbst; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Vácha ? - Jonáš Pokorný ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #48 Matěj Augusta , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #97 Vít Krošlák a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #25 Matěj Suchý , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #61 René Voleský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #90 Kryštof Silný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #87 Jakub Novák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #48 Matěj Augusta a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #97 Vít Krošlák a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:25 Timeout Penco Tatran Střešovice B
41:25 Vyloučen hráč #61 Denis Kuda družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:23 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 3:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #97 Vít Krošlák, asistoval #78 František Roznětinský (3:3)
21:15 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 3:2
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #87 Jakub Novák, asistoval #74 Michal Robek (3:2)
20:19 Vyloučen hráč #6 Lukáš Posselt družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
17:31 Vyloučen hráč #97 Vít Krošlák družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost
17:10 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #90 Kryštof Silný, asistoval #48 Matěj Augusta (3:1)
08:30 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 2:1
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #19 Vojtěch Ježdík, asistoval #16 David Štěňha (2:1)
07:05 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #90 Kryštof Silný, asistoval #6 Lukáš Posselt (2:0)
06:23 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jiří Balcar, asistoval #94 Jan Kroj (1:0)