• 45 44:42
    4:5
    (Kopecký)

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha B 4:5
branky: 12. Jakub Dočekal, 13. Jakub Dočekal, 29. Vojtěch Hubinger, 31. Josef Trčka - 10. Jakub Štuj, 15. Jakub Štuj, 34. Tomáš Plicka, 40. Adam Kopecký, 45. Tomáš Plicka; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vít Žebra; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Auředník 25 - Jan Hübschman 33; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 15:13
44:42 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
44:42 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #42 Matyáš Kopecký (4:5)
43:47 Timeout ACEMA Sparta Praha B
39:30 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #80 Tomáš Plicka (4:4)
36:30 Auředník může vyučovat hodiny chytání
33:03 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:3
30:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Josef Trčka, asistoval #9 Ondřej Klement (4:2)
30:00 Střely ve 2. části: 13:8
29:30 Tčka našel cross, ale Cvejn míjí
28:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #83 Vojtěch Hubinger, asistoval #35 Dominik Novák (3:2)
28:00 Ti kluci berounští!!!!
25:24 Auředník udělal chybu ve výběru sportu, je totiž tak ohebný, že by se měl dát na gymnastiku.
23:30 DJ Pupkys je dnes jediný kdo je slyšet
21:00 Hala se začíná ozívat protože domácí hrají jako kdyby byli medvědi v zimním spánku
19:00 Auředník je čaroděj ze země Vosyyyyyy
15:00 Střely v 1. části: 9:9
14:47 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #75 Jakub Štuj, asistoval #70 Jáchym Štuj (2:2)
13:30 Vyloučen hráč #42 Matyáš Kopecký družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za blokování florbalky
12:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #56 Matyáš Cvejn (2:1)
12:00 Zápas je v divném tempu. Moc mne to nebaví.
11:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #55 Šimon Valenta (1:1)
09:00 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:1
08:00 Doči posadil hráče na mantinel
07:00 Cvejn velmi důrazný v obraně
06:00 Hubinger SKVěle obral hráče v obranném pásmu a poté vystřeli raketu, ale pouze jen do helmy brankáře
03:30 Honza Němec bohužel tento zápas má pouze z pohledu trenéra
02:00 Auředník má první zákrok skokem