3

2

5.

ACEMA Sparta Praha B - Prague Tigers 5:4pn
branky: 8. Vojtěch Vlček, 9. Jáchym Štuj, 14. Tomáš Plicka, 39. Adam Kopecký, N Tomáš Plicka - 15. Lukáš Valenta, 19. Lukáš Valenta, 24. Filip Snížek, 27. Slavomír Trepera; rozhodčí: Albert Roučka - Antonín Pavlíček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Hübschman ? - Šimon Hladký ?; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #8 Radek Šach , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #91 Slavomír Trepera a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #87 Filip Snížek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #80 Tomáš Plicka a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #80 Tomáš Plicka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #70 Jáchym Štuj , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #75 Jakub Štuj , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
38:01 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #82 Vojtěch Vlček (4:4)
32:36 Vyloučen hráč #85 Simon Ščasný družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou
26:35 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #87 Filip Snížek (3:4)
23:56 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #87 Filip Snížek, asistoval #85 Simon Ščasný (3:3)
18:25 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Lukáš Valenta, asistoval #91 Slavomír Trepera (3:2)
18:11 Vyloučen hráč #80 Tomáš Plicka družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
14:20 GÓL Prague Tigers! 3:1
14:02 Vyloučen hráč #70 Jáchym Štuj družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za hrubost
13:34 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #60 Adam Kopecký (3:0)
08:37 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #70 Jáchym Štuj, asistoval #75 Jakub Štuj (2:0)
07:51 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #82 Vojtěch Vlček, asistoval #4 Tadeáš Meixner (1:0)
05:57 Vyloučen hráč #7 Martin Vašek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení