0

1

3.

FbK Neveklov - Panthers Praha F Sépiáci 3:4pn
branky: 1. Jiří Kubásek, 23. Jiří Kubásek, 36. Martin Krutský - 8. Filip Urban, 20. Filip Urban, 31. Ondřej Bendík, N Matyáš Sabák; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 3:1 + Tomáš Pauček OS; využití: 1:1; zásahy brankářů: Dominik Pokorný ? - Jan Pauček ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Neveklov hráč #9 Jiří Kubásek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F Sépiáci hráč #18 Matyáš Sabák a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Neveklov hráč #6 Denisa Kárníková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F Sépiáci hráč #64 Ondřej Bendík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Neveklov hráč #19 Martin Krutský , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:14 GÓL FbK Neveklov! 3:3
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #19 Martin Krutský, asistoval #9 Jiří Kubásek (3:3)
34:49 Vyloučen hráč #31 Tomáš Pauček družstva Panthers Praha F Sépiáci - osobní trest
34:49 Vyloučen hráč #31 Tomáš Pauček družstva Panthers Praha F Sépiáci na 2 minuty za nesportovní chování
31:22 Vyloučen hráč #66 Jiří Veselý družstva FbK Neveklov na 2 minuty za hrubost
30:16 GÓL Panthers Praha F Sépiáci! 2:3
Branku družstva Panthers Praha F Sépiáci vstřelil #64 Ondřej Bendík, asistoval #8 Jan Švehla (2:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:37 GÓL FbK Neveklov! 2:2
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #9 Jiří Kubásek, asistoval #47 Vít Kubásek (2:2)
19:40 GÓL Panthers Praha F Sépiáci! 1:2
Branku družstva Panthers Praha F Sépiáci vstřelil #96 Filip Urban, asistoval #8 Jan Švehla (1:2)
15:52 Vyloučen hráč #10 Michal Pešata družstva FbK Neveklov na 2 minuty za hra na zemi
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:24 GÓL Panthers Praha F Sépiáci! 1:1
Branku družstva Panthers Praha F Sépiáci vstřelil #96 Filip Urban, asistoval #64 Ondřej Bendík (1:1)
06:08 Vyloučen hráč #77 Petr Kárník družstva FbK Neveklov na 2 minuty za sekání
00:49 GÓL FbK Neveklov! 1:0
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #9 Jiří Kubásek, asistoval #19 Martin Krutský (1:0)