0

1

1.

Šneci z Pěšin - SK Florbal Benešov muži C 6:7pn
branky: 12. Jakub Zuman, 13. David Suchánek, 22. Jakub Zuman, 24. Petr Špaček, 27. David Suchánek, 31. Jakub Zuman - 14. Matěj Láska, 15. Jakub Wroblowský, 20. Vojtěch Táborský, 22. Matěj Láska, 31. Václav Tůma, 36. Karel Čeněk, N Karel Čeněk; rozhodčí: Filip Bollardt - Tomáš Třešňák; vyloučení: 2 + David Suchánek 4:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Matěj Pálka ? - Ondřej Coufalík -6; po třetinách: 1:0, 3:4, 2:2
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov muži C hráč #99 Karel Čeněk a vstřelil rozhodující gól (6:7).
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:37 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 6:6
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #99 Karel Čeněk bez asistence (6:6)
32:26 Vyloučen hráč #3 Jiří Čihák družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za sekání
30:44 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 6:5
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #54 Václav Tůma bez asistence (6:5)
30:17 GÓL Šneci z Pěšin! 6:4
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #40 Mikuláš Klíč (6:4)
28:45 Vyloučen hráč #52 Michal Hlaváček družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za sekání
26:47 GÓL Šneci z Pěšin! 5:4
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #27 David Suchánek, asistoval #53 Jakub Zuman (5:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:35 GÓL Šneci z Pěšin! 4:4
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #66 Petr Špaček bez asistence (4:4)
21:49 GÓL Šneci z Pěšin! 3:4
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #13 Přemysl Vaněk (3:4)
21:26 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #97 Matěj Láska, asistoval #31 Martin France (2:4)
19:02 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #30 Vojtěch Táborský, asistoval #31 Martin France (2:3)
18:15 Vyloučen hráč #55 Jakub Fortelný družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za nesportovní chování
18:15 Vyloučen hráč #27 David Suchánek družstva Šneci z Pěšin na 2+2 minuty za hrubost
17:50 Vyloučen hráč #40 Mikuláš Klíč družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za sekání
14:57 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #93 Jakub Wroblowský, asistoval #52 Michal Hlaváček (2:2)
13:43 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #97 Matěj Láska, asistoval #30 Vojtěch Táborský (2:1)
12:39 GÓL Šneci z Pěšin! 2:0
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #27 David Suchánek bez asistence (2:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:15 GÓL Šneci z Pěšin! 1:0
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman bez asistence (1:0)