7:2
    Josef NOVÁK
    (Krejčí)

TJ Sokol Královské Vinohrady D - Bourbon TJ Ruzyně 7:2
branky: 2. David Zich, 3. Lukáš Frydrych, 7. Jakub Hejduk, 10. Jan Voříšek, 18. Lukáš Frydrych, 29. Jakub Hejduk, 35. Josef Novák - 11. Rudolf Rubáš, 33. Antonín Vavroch; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Zdeněk Tesařík -2 - Matyáš Leszkoven ?; po třetinách: 4:1, 1:0, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
34:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #27 Josef Novák, asistoval #9 Vojtěch Krejčí (7:2)
34:15 Trojúhelníky z florbalové učebnice v podání Vinohrad končí gólem. To pohladilo očka
32:56 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 6:2
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #69 Antonín Vavroch bez asistence (6:2)
32:40 Šach vyšachován
28:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #21 Jakub Hejduk, asistoval #24 David Zich (6:1)
28:50 SKV proměňuje přésu a vede už o 5 fíků
27:31 Vyloučen hráč #2 David Dušek družstva Bourbon TJ Ruzyně na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
25:55 Vyloučen hráč #27 Josef Novák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:20 Rubáš teď poslal Zicha solidně do mantinelů. Vypadalo to, že si může začít chystat rubáš
20:06 Brankář Ruzyně teď neskutečně sejvnul
17:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #46 Lukáš Frydrych bez asistence (5:1)
17:47 Frydrych se prodral před bránu a zavěsil
16:00 Ruzyně se brání a snaží se hrozit z brejků
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:44 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 4:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #96 Rudolf Rubáš, asistoval #88 Dorel Lăzărescu (4:1)
10:44 Famózní zakončení Rubáše stylem "sotva jsem trefil balon" tak zmátlo brankáře, že končí v síti
09:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #17 Jan Voříšek, asistoval #21 Jakub Hejduk (4:0)
09:05 Minela brakáře. Asi tam před zápasem poslal sklenku Bourbonu
06:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #21 Jakub Hejduk, asistoval #19 Matyáš Zemánek (3:0)
03:00 Ruzyně se jenom brání, vyhazuje a snaží se alespoň o brejk. Neúspěšně.
02:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #46 Lukáš Frydrych, asistoval #95 Patrik Bron (2:0)
01:58 Časoměřič Šimon Šimík tady vedle mě chrápe.
01:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #24 David Zich, asistoval #46 Lukáš Frydrych (1:0)
00:00 Vítáme Vás u třetího zápasu. Utká se Bourbon TJ Ruzyně a TJ Skolo Královské Vinohrady D