1:10
    Tomáš HANÁK
    (Havlas)

Tatran dominoval pražskému souboji. SKV se prosadilo jedinkrát

Florbalisté Tatranu po gólu v souboji s SKV | foto: TJ Sokol Královské Vinohrady

Středeční program divákům nabídl jeden duel Livesport Superligy mezi Královskými Vinohrady a střešovickým Tatranem. Jak dopadl pražský souboj?

TJ Sokol Královské Vinohrady -Tatran Střešovice 1:10 (0:4, 1:3, 0:3)

Boj o hlavní město probíhal již od první třetiny zcela jednoznačně a Tatran si v něm vytvořil vysoký čtyřbrankový náskok. Na každém gólu se navíc podílelo zcela jiné složení střešovických hráčů. V polovině utkání sice domácí florbalisté přerušili soupeřovu kanonádu vlastním gólem, trefa Jana Procházky ze 30. minuty však zůstala tou jedinou, kterou SKV zvládlo vsítit do střešovické branky. Kromě toho pak navíc ze své vlastní sítě domácí florbalisté lovili dalších šest míčků a z pražského souboje tak odcházejí s vysokou porážkou 1:10. Hlavní hvězdou utkání se stal Matěj Havlas, který si připsal dvě branky a asistenci.

Branky: 30. Procházka - 5. Kučera, 9. Šimek, 18. Beneš, 19. Vavroušek, 33. Šimek, 34. Boček, 39. Havlas, 52. Kolísko, 52. Havlas, 60. Hanák. Rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:2. Diváci: 156. Zásahy brankářů: Jiří Trojan 19 - Tomáš Jurco 14. | MATCH CENTER