První duel sezony rozsekly až nájezdy! Bohemians mají skalp mistra

Souboj 1. kola LSL mezi Tatranem a Bohemians | foto: Tatran Střešovice

Livesport Superliga odstartovala nabitým pražským derby, které došlo až do samostatných nájezdů.

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 3:4pn (2:0, 0:2, 1:1, 0:0)

Hned první pražské derby nové superligové sezony zamířilo do prodloužení, když se Střešovice a Bohemians naháněli ve vyrovnané partii a po základní části svítilo na světelné tabuli skóre 3:3. Střešovice přitom měly v zápase velmi dobře našlápnuto, když po dvou bleskových brankách vedly 2:0 již ve 2. minutě. Klokani se však se ztrátou nesmířili a postupnými kroky srovnali na 2:2 a následně také na 3:3, čímž utkání zamířilo do bezbrankového prodloužení. V závěrečných samostatných nájezdech pak Bohemians výhru nad mistrem minulé sezony vychytal jejich nový brankář Daniel Műck a jediný střelec nájezdů Šimon Batkovič.

Branky: 1. Meliš, 2. Šindelář, 48. Beneš - 25. Buršík, 28. Kvasnica, 60. J. Petrák, N Batkovič. Rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. Diváci: 411. Zásahy brankářů: Tomáš Jurco 31 - Daniel Műck 27. | MATCH CENTER