Třinec suverénně porazil Znojmo v rámci play-down ČEZ Extraligy!

Třinecké hráčky | foto: Český Florbal

Páteční večer nabídl první utkání play-down ČEZ Extraligy, a to mezi Třincem a Znojmem. Vítězem duelu se stal domácí Třinec. Ziskem tří bodů do tabulky snížil pravděpodobnost, že se ocitne v baráži.


FBC Intevo Třinec - TJ Znojmo LAUFEN CZ 11:5 (2:0, 4:1, 5:4)

První play-down podívaná aktuální sezony byla celá v režii domácího celku. Třinec se totiž hned v první třetině dostal do vedení, které po zbytek hry už nepustil. Znojmo se marně snažilo narůstající náskok stahovat, na tempo Třince nestačilo a zápas tak skončil s velkým brankovým rozdílem. Největší oporou vítězného kádru byla hráčka utkání Vendula Podsedníková, která nejen otevřela skóre, ale také zkompletovala hattrick. Nebyla však jediná, kdo hattrickem přispěl ke třinecké výhře. Další hráčkou se třemi góly byla i Klára Portešová.

Branky: 1. Podsedníková, 20. Podsedníková, 21. Portešová, 25. Liberdová, 40. Mišúnová, 40. Portešová, 49. Podsedníková, 56. Martynková, 59. Hrobařová, 60. Šibrová, 60. Portešová - 21. Bartušková, 42. Nečasová, 44. Smutná, 52. Smutná, 60. Václavková. Rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. Diváci: 205. Zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 5 - Veronika Šplíchalová 12.|MATCH CENTER

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se